A DAB legyőzte a FEHA19-et

 

A BJAHC pedig alulmaradt Nagymihályon.

Pénteken a végéhez érkezett a magyarországi Erste Liga-csapatok felkészülési programja. A két Fejér megyei együttes, a DAB és a FEHA19 egymás ellen gyakorolt, az edzőmeccs a dunaújvárosiak 4-2-es sikerét hozta, a vendégek góljait Ambrus és Mayer lőtte. A BJAHC a Dukla Michalovce vendége volt. A budapestiek az első harmadban háromgólos hátrányba kerültek, végül 5-3-ra kaptak ki. A magyar csapat találatait Garát, Molnár Bálint és Szabó Bence szerezte.

Az Erste Liga-csapatok felkészülési mérkőzései:

Augusztus 10., szerda, Debrecen: DEAC?FEHA19 3-2

Augusztus 12., péntek, 17:00, Kassa: HC Kosice?DVTK Jegesmedvék 5-1
Augusztus 12., péntek, 17:10, Székesfehérvár: FEHA19?DEAC 2-3
Augusztus 12., péntek, 18:00, Érsekújvár: HC Nové Zámky?FTC-Telekom 5-0

Augusztus 13., szombat, 19:00, Ljubljana: Olimpija Ljubljana?BJAHC 9-1

Augusztus 16., kedd, 18:40, Vasas Jégcentrum: BJAHC?Dukla Michalovce 2-6

Augusztus 18., csütörtök, 17:00, Debrecen: DEAC?DAB 6-3
Augusztus 18., csütörtök, 18:00, Újpest: UTE?HK Levice 4-2

Augusztus 19., péntek, 17:30, Nagymihály: HK Dukla Mihalovce?FTC-Telekom 6-5
Augusztus 19., péntek, 17:40, Vasas Jégcentrum: BJAHC?HDD Jesenice 6-1
Augusztus 19., péntek, 19:00, Miskolc: DVTK Jegesmedvék?Gyergyói HK 2-5

Augusztus 25., csütörtök, Érd: Gyergyói HK?HC Nové Zámky 5-2
Augusztus 25., csütörtök, 20:00, Bled: Szlovén Ligaválogatott?FTC-Telekom 5-7

Augusztus 26., péntek, 17:00, Besztercebánya: HC 05 Banská Bystrica?BJAHC 7-3
Augusztus 26., péntek, 17:00, Igló: HK Spisská Nová Ves?DVTK Jegesmedvék 3-0
Augusztus 26., péntek, 18:00, Újpest: UTE?DAB 4-1
Augusztus 26., péntek, 19:00, Bled: HDD Jesenice?FTC-Telekom 4-1
Augusztus 26., péntek, 19:30, Klagenfurt: KAC II?FEHA19 3-2

Augusztus 27., szombat, 17:00, Salzburg: Salzburg II?FEHA19 5-0

Augusztus 28., vasárnap, 18:30, Debrecen: DEAC?UTE 6-5

Augusztus 29., hétfő, 18:00, Debrecen: DEAC?Gyergyói HK 0-6

Augusztus 30., kedd, 17:00, Liptószentmiklós: MHk 32 Liptovsky Mikulás?DVTK Jegesmedvék 6-1

Szeptember 1., csütörtök, 17:00, Léva: HK Levice?UTE 4-9
Szeptember 1., csütörtök, 19:25, Dunaújváros: DAB?FEHA19 U21 11-2

Szeptember 2., péntek, 18:00, Nyitra: HK Nitra?FTC-Telekom 5-4

Szeptember 3., szombat, 18:00, Újpest: UTE?FEHA19 2-4
Szeptember 3., szombat, 18:30, Debrecen: DEAC?DVTK Jegesmedvék 0-2

Szeptember 6., kedd, 18:00, Tüskecsarnok: FTC-Telekom?DAB 9-1
Szeptember 6., kedd, 19:00, Jesenice: HDD Jesenice?BJAHC 4-2

Szeptember 8., csütörtök, 18:00, Zólyom: HKM Zvolen?DVTK Jegesmedvék 6-1
Szeptember 8., csütörtök, 18:00, Léva: HC Levice?DAB 5-3

Szeptember 9., péntek, 17:00, Dunaújváros: DAB?FEHA19 4-2
Szeptember 9., péntek, 17:30, Nagymihály: Dukla Michalovce?BJAHC 5-3

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 25., szerda
AL 19:35 LHLSPC 4-3 HVÉGE
ICEHL 19:45 ASIAVS 4-0VÉGE
AL 20:30 ETOSZG 8-3VÉGE
AL 20:30 WRMDBF 5-1VÉGE
január 27., péntek
EL 17:30 BRAFHA 5-3VÉGE
AL 19:00 LHLFTC 2-1VÉGE
január 28., szombat
AL 16:00 WRMIKO 8-0VÉGE
MK 16:00 BJADEB 3-2VÉGE
    • M4 SPORT+
AL 19:00 LHLASP 1-6VÉGE
MK 19:45 UTEAVS 1-6VÉGE
    • M4 SPORT+
AL 20:30 DBFSZG 1-3VÉGE
AL 21:00 ETOSPC 11-5VÉGE
január 29., vasárnap
MK 16:00 UTEDEB 3-2VÉGE
EL 17:30 SCCFHA 7-3VÉGE
MK 19:45 BJAAVS 3-2 BVÉGE
    • M4 SPORT+
január 30., hétfő
EL 17:30 GYEFHA 2-0VÉGE
január 31., kedd
EL 17:30 SCCDAB INFO
AL 20:30 IKOLHL INFO
AL 20:35 FTCSZG INFO
február 1., szerda
EL 17:30 BRADAB 
EL 18:40 BJAFTC 
AL 19:15 ASPWRM 
AL 20:15 DBFETO 
Partnerünk
Archívum