A DAB legyőzte a FEHA19-et

 

A BJAHC pedig alulmaradt Nagymihályon.

Pénteken a végéhez érkezett a magyarországi Erste Liga-csapatok felkészülési programja. A két Fejér megyei együttes, a DAB és a FEHA19 egymás ellen gyakorolt, az edzőmeccs a dunaújvárosiak 4-2-es sikerét hozta, a vendégek góljait Ambrus és Mayer lőtte. A BJAHC a Dukla Michalovce vendége volt. A budapestiek az első harmadban háromgólos hátrányba kerültek, végül 5-3-ra kaptak ki. A magyar csapat találatait Garát, Molnár Bálint és Szabó Bence szerezte.

Az Erste Liga-csapatok felkészülési mérkőzései:

Augusztus 10., szerda, Debrecen: DEAC?FEHA19 3-2

Augusztus 12., péntek, 17:00, Kassa: HC Kosice?DVTK Jegesmedvék 5-1
Augusztus 12., péntek, 17:10, Székesfehérvár: FEHA19?DEAC 2-3
Augusztus 12., péntek, 18:00, Érsekújvár: HC Nové Zámky?FTC-Telekom 5-0

Augusztus 13., szombat, 19:00, Ljubljana: Olimpija Ljubljana?BJAHC 9-1

Augusztus 16., kedd, 18:40, Vasas Jégcentrum: BJAHC?Dukla Michalovce 2-6

Augusztus 18., csütörtök, 17:00, Debrecen: DEAC?DAB 6-3
Augusztus 18., csütörtök, 18:00, Újpest: UTE?HK Levice 4-2

Augusztus 19., péntek, 17:30, Nagymihály: HK Dukla Mihalovce?FTC-Telekom 6-5
Augusztus 19., péntek, 17:40, Vasas Jégcentrum: BJAHC?HDD Jesenice 6-1
Augusztus 19., péntek, 19:00, Miskolc: DVTK Jegesmedvék?Gyergyói HK 2-5

Augusztus 25., csütörtök, Érd: Gyergyói HK?HC Nové Zámky 5-2
Augusztus 25., csütörtök, 20:00, Bled: Szlovén Ligaválogatott?FTC-Telekom 5-7

Augusztus 26., péntek, 17:00, Besztercebánya: HC 05 Banská Bystrica?BJAHC 7-3
Augusztus 26., péntek, 17:00, Igló: HK Spisská Nová Ves?DVTK Jegesmedvék 3-0
Augusztus 26., péntek, 18:00, Újpest: UTE?DAB 4-1
Augusztus 26., péntek, 19:00, Bled: HDD Jesenice?FTC-Telekom 4-1
Augusztus 26., péntek, 19:30, Klagenfurt: KAC II?FEHA19 3-2

Augusztus 27., szombat, 17:00, Salzburg: Salzburg II?FEHA19 5-0

Augusztus 28., vasárnap, 18:30, Debrecen: DEAC?UTE 6-5

Augusztus 29., hétfő, 18:00, Debrecen: DEAC?Gyergyói HK 0-6

Augusztus 30., kedd, 17:00, Liptószentmiklós: MHk 32 Liptovsky Mikulás?DVTK Jegesmedvék 6-1

Szeptember 1., csütörtök, 17:00, Léva: HK Levice?UTE 4-9
Szeptember 1., csütörtök, 19:25, Dunaújváros: DAB?FEHA19 U21 11-2

Szeptember 2., péntek, 18:00, Nyitra: HK Nitra?FTC-Telekom 5-4

Szeptember 3., szombat, 18:00, Újpest: UTE?FEHA19 2-4
Szeptember 3., szombat, 18:30, Debrecen: DEAC?DVTK Jegesmedvék 0-2

Szeptember 6., kedd, 18:00, Tüskecsarnok: FTC-Telekom?DAB 9-1
Szeptember 6., kedd, 19:00, Jesenice: HDD Jesenice?BJAHC 4-2

Szeptember 8., csütörtök, 18:00, Zólyom: HKM Zvolen?DVTK Jegesmedvék 6-1
Szeptember 8., csütörtök, 18:00, Léva: HC Levice?DAB 5-3

Szeptember 9., péntek, 17:00, Dunaújváros: DAB?FEHA19 4-2
Szeptember 9., péntek, 17:30, Nagymihály: Dukla Michalovce?BJAHC 5-3

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
április 11., csütörtök
U18 16:30 DENHUN 4-7VÉGE
április 12., péntek
NŐI 16:40 HUNAUT 1-0VÉGE
AL 18:00 LHLETO 4-5 HVÉGE
VÁL 18:00 POLHUN 5-2VÉGE
április 13., szombat
NŐI 15:00 HUNAUT 1-2 HVÉGE
VÁL 15:45 POLHUN 6-2VÉGE
AL 19:00 SZGFTC 4-5 HVÉGE
április 14., vasárnap
VB18 16:30 HUNDEN 1-4VÉGE
AL 18:30 ETOLHL 5-1VÉGE
április 15., hétfő
VB18 13:00 GERHUN 8-2VÉGE
április 17., szerda
VB18 13:00 AUTHUN 6-5 BVÉGE
április 18., csütörtök
VB18 13:00 HUNUKR INFO
április 19., péntek
VÁL 18:30 HUNNOR 
április 20., szombat
VÁL 16:00 HUNNOR 
VB18 16:30 JPNHUN 
Partnerünk
Archívum