DEAC?UTE 6-5
A debreceniek négyből negyedik edzőmeccsüket is sikerrel vették.
A FEHA19 ellen aratott oda-vissza siker, valamint a DAB legyőzése után az Újpestet is kipipálta a DEAC az idei felkészülési időszakban. A hamisítatlan edzőmeccsen felváltva estek a gólok, a hajdúságiaknál végül két nyári szerzemény is duplázni tudott Mihalik és Révész személyében (a másik két találatot Molnár és Sági szerezte). A lila-fehérek részéről a veterán csapatkapitány Benk mellett szintén az új igazolások villogtak: Shirley, Madácsi, Pereszunko és Henttonen is betalált, ez egy szoros vereségre volt elég. A DEAC hétfőn ismét hazai pályán lép jégre, este 6-tól a Gyergyót fogadja, míg az UTE csütörtökön Lévára utazik.
Az Erste Liga-csapatok felkészülési mérkőzései:
Augusztus 10., szerda, Debrecen: DEAC?FEHA19 3-2
Augusztus 12., péntek, 17:00, Kassa: HC Kosice?DVTK Jegesmedvék 5-1
Augusztus 12., péntek, 17:10, Székesfehérvár: FEHA19?DEAC 2-3
Augusztus 12., péntek, 18:00, Érsekújvár: HC Nové Zámky?FTC-Telekom 5-0
Augusztus 13., szombat, 19:00, Ljubljana: Olimpija Ljubljana?BJAHC 9-1
Augusztus 16., kedd, 18:40, Vasas Jégcentrum: BJAHC?Dukla Michalovce 2-6
Augusztus 18., csütörtök, 17:00, Debrecen: DEAC?DAB 6-3
Augusztus 18., csütörtök, 18:00, Újpest: UTE?HK Levice 4-2
Augusztus 19., péntek, 17:30, Nagymihály: HK Dukla Mihalovce?FTC-Telekom 6-5
Augusztus 19., péntek, 17:40, Vasas Jégcentrum: BJAHC?HDD Jesenice 6-1
Augusztus 19., péntek, 19:00, Miskolc: DVTK Jegesmedvék?Gyergyói HK 2-5
Augusztus 25., csütörtök, Érd: Gyergyói HK?HC Nové Zámky 5-2
Augusztus 25., csütörtök, 20:00, Bled: Szlovén Ligaválogatott?FTC-Telekom 5-7
Augusztus 26., péntek, 17:00, Besztercebánya: HC 05 Banská Bystrica?BJAHC 7-3
Augusztus 26., péntek, 17:00, Igló: HK Spisská Nová Ves?DVTK Jegesmedvék 3-0
Augusztus 26., péntek, 18:00, Újpest: UTE?DAB 4-1
Augusztus 26., péntek, 19:00, Bled: HDD Jesenice?FTC-Telekom 4-1
Augusztus 26., péntek, 19:30, Klagenfurt: KAC II?FEHA19 3-2
Augusztus 27., szombat, 17:00, Salzburg: Salzburg II?FEHA19 5-0
Augusztus 28., vasárnap, 18:30, Debrecen: DEAC?UTE 6-5
Augusztus 29., hétfő, 18:00, Debrecen: DEAC?Gyergyói HK
Augusztus 30., kedd, 17:00, Liptószentmiklós: MHk 32 Liptovsky Mikulás?DVTK Jegesmedvék
Szeptember 1., csütörtök, 19:25, Dunaújváros: DAB?IOGJA
Szeptember 1., csütörtök, Léva: HK Levice?UTE
Szeptember 2., péntek, Nyitra: HK Nitra?FTC-Telekom
Szeptember 3., szombat, 18:30, Debrecen: DEAC?DVTK Jegesmedvék
Szeptember 3., szombat, Újpest: UTE?FEHA19
Szeptember 6., kedd, 17:00, Dunaújváros: DAB?HC Tapolcany
Szeptember 6., kedd, 19:00, Jesenice: HDD Jesenice?BJAHC
Szeptember 7., szerda, Tüskecsarnok: FTC-Telekom?HC Topolcany
Szeptember 8., csütörtök, 18:00, Zólyom: HKM Zvolen?DVTK Jegesmedvék
Szeptember 8., csütörtök, 18:00, Léva: HC Levice?DAB
Szeptember 8., csütörtök, Újpest: UTE?HC Topolcany
Szeptember 9., péntek, 17:00, Dunaújváros: DAB?FEHA19
Szeptember 9., péntek, 17:30, Nagymihály: Dukla Michalovce?BJAHC
További cikkek
- Mindkét elődöntő 2-2-ről folytatódik nagypénteken
- Gyergyói részről Dalhuisen nem játszhat pénteken
- Piché nem léphet jégre pénteken a brassóiaknál
- Vincze Péter kétszer is jó ütemben érkezett a brassói kapu elé
- Levin kiugratása rontotta el Arany shutoutját
- Pénteken egy óriási csata lesz Brassóban
- Pénteken megint csak egy ilyen meccset szeretnénk játszani
- Gyergyói HK–Corona Brasov 4-1
- Tokaji Viktor lesz a FEHA19 vezetőedzője