Drámai véghajrák napja a KHL-ben

A Vityaz 8, a Lokomotiv 45 másodperccel a meccs vége előtt lőtte be a győztes gólt.

A Lokomotiv hiába vezetett 3-0-ra a második harmad elején az Amur otthonában, a hazaiak az 58. percben egyenlítettek. Mint végül kiderült, nem ért pontot a hagy hajrá: 59:15-nél Vlagyimir Tkacsov belőtte a jaroszlaviak győztes gólját.

A Vityaz még későbbre hagyta a meccs eldöntését. A podolszkiak 8 másodperccel a rendes játékidő vége előtt szerezték meg a 2 pontot érő találatot Szvjatoszlav Grebenscsikov révén. A vendégeknél Todikov 31 védéssel járult hozzá a sikerhez.

Az Avangard a második harmadban döntötte el az Avtomobiliszt elleni találkozót. Az első húsz perc 1-1 gólja után a középső felvonásban kétszer is betaláltak. A jekayterinburgiak sorozatban 9. meccsüket vesztették el.

A CSZKA az 57. percben szerezte meg a győztes gólt a Torpedo csarnokában. A fővárosiak Konsztantyin Okulovnak köszönhetően 3 pontra növelték az előnyüket a másik főcsoportot vezető Ak Barsszal szemben.