A CSZKA legyőzte a Dinamót

A 2019-es bajnok egy 56. percben lőtt góllal döntötte el a moszkvai rangadót.

A Traktor csapatként nyert a Nyeftyehimik ellen. A cserepoveciek úgy lőttek 6 gólt, hogy egyetlen játékosuk sem szerzett 2-nél több pontot, összesen 11 játékosuk volt pontszerző.

Az Avtomobiliszt kikapott Cserepovecben. A Keleti főcsoportot vezető csapat hiába egyenlített Sztanyiszlav Bocsarov révén a 13. percben, 2 percre rá Kirill Kapusztyin újra vezetéshez juttatta a Szeversztalt, amire már nem volt válasza a jekatyerinburgiaknak.

Izgalmas összecsapást hozott a CSZKA?Dinamo moszkvai rangadó. Mindegyik harmad 1-1 gólt hozott, a mindent eldöntő találatot Bogdan Kiszelevics szerezte az 56. percben. A CSZKA kihasználta az Avtomobiliszt botlását és egyedül vezeti a KHL tabelláját.

A Szpartak kapott gól nélkül győzött a Dinamo Minszk otthonában. A fehéroroszok több kulcsjátékosukat is nélkülözték, de még így is a Nyugati főcsoport 4. helyén állnak, miközben az oroszok csak most léptek előre a 8. helyre. Július Hudáceknek 15 védés is elég volt a shutouthoz.