Az Avtomobiliszt 7-et lőtt a Kunlunnak

A jekatyerinburgiak az 1+2 pontos Dan Sexton és a shutouttal záró Jakub Kovár vezetésével magabiztosan nyertek a kínai csapat ellen.

Az Avtomobiliszt simán verte a Kunlunt. Bill Peters együttese már az első harmad után 3-0-ra vezetett, a következő harmadokban még 2-2 gólt lőtt. Mindegyik találatot más-más játékos jegyezte, közülük Dan Sexton volt az, aki 2 gólpasszt is kiosztott.

A játéknap egyetlen hosszabbításos meccsét a Traktor és a Szocsi játszotta. A fordulatos találkozón a hazaiak több mint kétszer annyit lőttek kapura, mégis csak 1 pontot szereztek, ugyanis Kirill Petykov pályafutása 3. KHL-mérkőzésén meglőtte az első gólját a hosszabbításban.

A SZKA 5-1-re is vezetett a Torpedo csarnokában, ám a vendéglátók egygólosra csökkentették a különbséget. Mindezt hiába tették, nem tudtak egyenlíteni, a szentpéterváriak pedig Anton Burdaszov révén beállították a 6-4-es végeredményt.

A Dinamo Riga a Vityaz ellen szerezte meg szezonbeli első győzelmét. A fordulatos összecsapáson 2-2 alkalommal vezettek a felek, ám Lauris Darzins 41. percben esett gólját követően az oroszok nem tudtak egyenlíteni. A letteknél Konstantin Komarek megszerezte első KHL-es találatát.