Kétgólos hátrányból fordított a Jokerit

 

A Szocsi hiába vezetett 2-0-ra Helsinkiben, csak 1 pontot gyűjtött a finnek ellen.

Az Ak Barsz kapott gól nélkül győzött Jaroszlavlban. A kazanyiaknál Fiszenko az első és a második harmad elején is betalált, amivel megalapozta csapata sikerét. Biljalov 20 védéssel ért el shutoutot.

KHL, 2019. okt. 8., kedd.
Konovalov: 87,5% (Iszajev)
K
Biljalov: 100% (Reideborn)
Kronwall, Szavcsenko, Lander, Kajumov, Da Costa
1
Jarullin, Wikstrand, Petrov, Cormier, Azevedo
Oszipov, Rafikov, Ivanov, Kovalenko, Gyenyiszenko
2
Ozsiganov, Zsuravljov, Zaripov, Galijev, Galimov A.
Averin Ny., Nakládal, Iljenko, Kudrjavcev, Alekszejev
3
Pedan, Henkel, Osznovin, Fiszenko, Lukojanov
Miszjul, Apalkov, Szannyikov, Kraszkovszkij, Averin J.
4
Ljamkin, Marusev, Galimov E., Frattin, Tkacsov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 01:41 AKB Fiszenko Osznovin Lukojanov
0-2 23:29 AKB SH Fiszenko Wikstrand Petrov
0-3 32:29 AKB Galijev Zaripov
0-4 56:19 AKB Petrov Cormier Jarullin
20 Kapura lövések száma 32
9 Kiállításpercek 34

A CSZKA-nak nem okozott gondot az Amur legyőzése. Szorokin közel járt a hibátlan teljesítményhez, ám az 58. percben Tomás Zohorna megszerezte a habarovszkiak szépítő gólját.

KHL, 2019. okt. 8., kedd.
Szorokin: 95,2% (Johansson)
K
Alikin: 86,7% (Langhamer)
Nyesztyerov, Blazsijevszkij, Szvetlakov, Grigorenko, Kaprizov
1
Jordán, Korobov, Zohorna T., Zohorna H., Fajzullin
Marcsenko, Kiszelevics, Tolcsinszkij, Popov, Salunov
2
Ignatovics, Vasziljev, Lazarjev, Usenyin Vjacseszlav, Usenyin Vlagyiszlav
Romanov, Robinson, Vey, Szlepisev, Sekac
3
Vitásek, Turbin, Rasszkazov, Rugyenkov, Gorskov
Naumenkov, Andronov, Tyelegin, Kalinyin
4
Alekszandrov, Golubjev, Kacuba, Velicskin
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 21:49 CSZ Sekac Robinson
2-0 40:20 CSZ Kalinyin Marcsenko Kiszelevics
3-0 47:39 CSZ PP Marcsenko Robinson Salunov
4-0 54:25 CSZ PP Salunov Marcsenko
4-1 57:48 AMR PP Zohorna T. Golubjev
30 Kapura lövések száma 21
8 Kiállításpercek 16

Hosszabbítás döntött Helsinkiben. A Szocsi hiába talált be az első és a második harmadban is, a Jokerit a harmadik játékrészben kiharcolta a hosszabbítást, amit Lehtonen révén be is húzott.

KHL, 2019. okt. 8., kedd.
Kalnins: 91,3% (Niemi A.)
K
Sikin: 87,0% (Proszkurjakov)
Grant, Lehtonen, Haapala, Kontiola, Maenalanen
1
Bertilsson, Ellis, Strömwall, Smeljov, Rosén
Lepistö, Lööv, O'Neill, Ikonen, Norman
2
Pogorisnij, Vorobjov, Krikunov, Collins, Kapusztyin
Kivistö, Eronen, Moses, Joensuu, Regin
3
Jelizarov, Alekszandrov J., Lugin, Tocsickij, Altibarmakjan
Rasanen, Savinainen, Anttila, Pihlström
4
Gorgyejev, Rahimullin, Tomilin, Arhipov, Sztarkov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 14:30 SZO PP Lugin Altibarmakjan Smeljov
0-2 24:49 SZO Collins Krikunov Alekszandrov J.
1-2 42:32 JOK Joensuu Anttila Pihlström
2-2 46:27 JOK PP Regin Maenalanen Kontiola
3-2 63:33 JOK Lehtonen Haapala
23 Kapura lövések száma 23
12 Kiállításpercek 12
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
október 14., hétfő
EL 18:00 TITDEB 0-1VÉGE
    • M4 SPORT
VIS 18:00 FTCTOX 2-1VÉGE
U18Q 18:40 MACSZA 3-2VÉGE
október 15., kedd
BL 17:00 PLZZUG 
    • SPORT 2
EL 18:00 DABHKB 4-2VÉGE
VIS 18:00 JASUTE 4-0VÉGE
U18Q 19:10 AVSSZA 4-3VÉGE
U18Q 19:20 FTCPHC 2-4VÉGE
október 16., szerda
U21Q 18:00 MACVAS 2-4VÉGE
U21Q 19:00 DABFTC 10-1VÉGE
U21Q 19:00 ETODHK 3-6VÉGE
BL 19:30 LIBAUG 
    • SPORT 2
U21Q 19:40 AVSUTE 7-4VÉGE
október 17., csütörtök
KHL 18:00 AKBJOK 
    • SPORT 2
U18Q 18:40 MACSZG 8-0VÉGE
U18Q 18:45 UTEPHC 0-2VÉGE
U18Q 19:00 DABVAS 3-7VÉGE
U18Q 19:00 ETOSZA 1-6VÉGE
október 18., péntek
EBYSL 13:30 VASRBS 
KK 15:00 BRARIG 
KK 16:00 FTCTXU 
EBYSL 16:30 OKAAVS 
EXL 17:30 DUMMAC 
EL 18:00 HKBGYE 
EL 18:00 UTEDAB 
EL 18:30 DEBVAS 
EL 18:30 TITSCC 
EBEL 19:15 RBSAVS 
EBYSL 19:15 VICMAC 
U18Q 19:20 FTCSZA 
EBYSL 19:30 UTEHCI 
október 19., szombat
EWHL   KMHPOL 
EBYSL 10:30 VASVSV 
EBYSL 11:15 EASMAC 
EBJL 14:10 VASDHK 
EBJL 14:50 VICMIS 
EBJL 15:00 ETOEHC 
U18Q 15:10 DABSZG 
KK 16:00 FTCOLJ 
EBYSL 16:30 UTERBS 
EBYSL 16:30 VICAVS 
EWHL 17:00 BOZMAC 
U18Q 17:20 MACAVS 
EL 17:30 TITVAS 
KK 17:30 DONBRA 
EL 18:00 DABGYE 
SVK3 18:00 PHCIZH 
október 20., vasárnap
EWHL   POLKMH 
EBYSL 08:30 OKAMAC 
EBYSL 09:00 VASHCI 
EBYSL 11:00 EASAVS 
KK 13:30 CZBBRA 
EBYSL 15:00 UTEVSV 
EXL 17:00 MACNIT 
EXL 17:00 ZVOMIS 
EBEL 17:30 AVSVIC 
    • DIGI SPORT 2
KK 18:00 RITFTC 
EL 18:30 DEBHKB 
EL 18:30 UTESCC 
U21Q 19:05 DABPHC 
Partnerünk