A Lokomotiv legyőzte a Szocsit

 

A jaroszlaviak szezonbeli első sikerét követően már nincs nyeretlen csapat a Nyugati főcsoportban.

Az Admiral legyűrte a Traktort. A vlagyivosztokiak hőse a világbajnok finn kapusuk, Olkiunora volt, aki 30 védéssel járult hozzá csapata sikeréhez.

KHL, 2019. szept. 10., kedd.
Olkinuora: 96,8% (Kraszotkin)
K
Fedotov: 93,1% (Gyemcsenko)
Lalonde, Almqvist, Butuzov, Ljungh, Bakos
1
Virtanen, Tyerescsenko, Karlin, Fatyejev, Koszov
Ibatullin, Kozlovszkij, Sztrelcov A., Sztrelcov V., Lomako
2
Menysikov, Karpuhin, Popov, Calof, Krucsinyin
Djakov, Bobrjasov, Viharjev, Glazacsev, Voronyin
3
Zsiljakov, Kalinyin, Glinkin, Sedlák, Hyka
Osztrovszkij, Petrov, Liszin, Zajcev, Szidljarov
4
Szergijenko, Jaszinszkij, Konykov, Solohov, Malihin
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 22:50 ADM Viharjev Glazacsev Voronyin
2-0 31:29 ADM Bakos Osztrovszkij
2-1 33:35 TRA Sedlák Virtanen
29 Kapura lövések száma 31
12 Kiállításpercek 14

A Lokomotiv a szezonbeli harmadik mérkőzésén megszerezte az első győzelmét. A jaroszlaviak a Szocsi ellen nyertek, Lazusin 30-szor védett, a győztes gólt a Szibirtől igazolt Szavcsenko lőtte.

KHL, 2019. szept. 10., kedd.
Lazusin: 96,8% (Konovalov)
K
Sikin: 90,5% (Proszkurjakov)
Szavcsenko, Kronwall, Da Costa, Lander, Rattie
1
Gorgyejev, Ellis, Strömwall, Krikunov, Rosén
Nakládal, Rafikov, Averin, Szannyikov, Alekszejev
2
Vorobjov, Alekszandrov J., Kapusztyin, Tocsickij, Altibarmakjan
Oszipov, Cserepanov, Ivanov, Kajumov, Gyenyiszenko
3
Pogorisnij, Alekszandrov Gy, Sztarkov, Arhipov, Collins
Miszjul, Apalkov, Iljenko, Szvitov, Kraszkovszkij
4
Nazarevics, Kaletnyik, Tomilin, Orlovics-Grudkov, Lugin
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 32:32 LOK Ivanov Gyenyiszenko Kajumov
2-0 35:01 LOK Szavcsenko Nakládal
2-1 56:26 SZO Sztarkov Tocsickij Altibarmakjan
21 Kapura lövések száma 31
8 Kiállításpercek 6

A Szibir nagy csatára kényszerítette a SZKA-t, ám pont nélkül távozott Szentpétervárról. A hazaiaknál a novoszibirszkiek korábbi csatára, a finn Lehterä két gólt is lőtt, köztük a győztes találatot.

KHL, 2019. szept. 10., kedd.
Kocsetkov: 88,2% (Melnyicsuk)
K
Kraszikov: 90,6% (Sateri)
Rundblad, Rukavisnyikov, Plotnyikov, Lehtera, Tkacsov
1
Habarov, Jermakov, Ruohomaa, Puustinen, Peltola
Diblenko, Zub, Jakupov, Koskiranta, Barabanov
2
Tyimasov, Morozov, Szajusztov, Milovzorov, Kazakov
Zubarjev, Zemcsonok, Bivalcev, Kagarlickij, Karpov
3
Naumov, Alekszejev, Mihajlov, Komarov, Sarov
Galenyuk, Kablukov, Tyihonov, Podkolzin, Ketov
4
Piganovics, Jefremov, Korotkov, Romancev, Saskov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 31:41 SZK PP Lehtera Plotnyikov Tkacsov
2-0 38:07 SZK Tkacsov Plotnyikov
3-0 39:24 SZK PP Lehtera Rundblad Bivalcev
3-1 47:22 SZI PP Milovzorov Habarov Mihajlov
3-2 53:12 SZI Mihajlov Ruohomaa
4-2 59:43 SZK EN Tyihonov Ketov Zubarjev
32 Kapura lövések száma 17
12 Kiállításpercek 12

Az Avangard hosszabbításban győzte le a Szpartakot. A túlórát Beck döntötte el a 28. másodpercben. Oleg Znarok a fővárosi csapat élén 5 meccs alatt 5 pontot gyűjtött, ebből háromszor túlórában maradt alul.

KHL, 2019. szept. 10., kedd.
Homcsenko: 89,3% (Beszpalov)
K
Bobkov: 93,3% (Szudnyicin)
Rilov, Hersley, Nyikoncev, Karsums, Hanzl
1
Bondarjev, Pokka, Sirokov, Szemjonov, Andrighetto
Visnyevszkij, Nyikisin, Arkalov, Talalujev, Ciplakov
2
Pivcakin, Vojnov, Sumakov, Beck, Pjanov
Goncsarov, Kulik, Lescsenko, Junykov, Fjodorov
3
Csugyinov, Martinov, Gyedunov, Sztasz, Potapov
Kutuzov, Trisin, Kokarjev, Sztoljarov, Zlobin
4
Koseljov, Scserbak, Gracsov, Jaremcsuk
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 24:52 AVG Andrighetto Sirokov
0-2 25:12 AVG Gracsov Scserbak Koseljov
1-2 38:51 SZP Kokarjev
2-2 52:00 SZP Kulik Talalujev
2-3 60:28 AVG Beck
30 Kapura lövések száma 28
6 Kiállításpercek 8
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
szeptember 19., csütörtök
KHL 16:00 MMGSZP 
    • SPORT 2
U18Q 18:40 ÓHADAB 6-7VÉGE
szeptember 20., péntek
EBYSL 13:30 UTEOHC 0-2VÉGE
EBYSL 16:30 VASVIC 3-2VÉGE
EL 17:30 GYEHKB 2-1 HVÉGE
EL 17:30 SCCUTE 4-3 HVÉGE
EL 18:00 DABDEB 4-1VÉGE
EXL 18:00 MACDTV 4-2VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EXL 18:00 NITMIS 3-2 BVÉGE
EBYSL 18:15 HCIAVS 2-3VÉGE
EBYSL 18:15 RBSMAC 1-4VÉGE
EL 18:30 TITFTC 0-5VÉGE
EL 18:40 VASBRA 4-3VÉGE
szeptember 21., szombat
EBYSL 11:15 RBSAVS 0-6VÉGE
EBYSL 11:15 VSVMAC 4-8VÉGE
U18Q 12:00 ETOFTC 4-8VÉGE
EBYSL 12:20 UTEVIC 7-1VÉGE
U18Q 12:40 AVSUTE 9-1VÉGE
U18Q 15:30 MACDHK 3-1VÉGE
EBEL 17:30 AVSDEC 3-2 HVÉGE
    • DIGI SPORT 3
EL 17:30 GYEUTE 5-3VÉGE
EL 17:30 SCCHKB 7-1VÉGE
U18Q 17:40 KMHMIS 4-7VÉGE
EBYSL 18:20 VASEAS 0-4VÉGE
EWSC 18:30 MACPLA 1-3VÉGE
U18Q 18:40 ÓHAPHC 0-15VÉGE
szeptember 22., vasárnap
EBYSL 09:15 HCIMAC 0-7VÉGE
EBYSL 09:15 VSVAVS 1-6VÉGE
EWSC 12:30 MACING INFO
EBYSL 12:50 UTEEAS INFO
U21 13:00 FTCETO INFO
EWSC 14:20 KMHPLA INFO
EBYSL 15:50 VASOHC 
EL 17:00 DABTIT INFO
U21Q 17:10 KMHPHC INFO
EBEL 17:30 AVSHCI 
    • DIGI SPORT 3
EXL 17:30 MISLMI INFO
EL 18:00 FTCBRA INFO
szeptember 23., hétfő
U21Q   MISDAB 
U21Q 14:10 PHCETO 
U18Q 15:40 DHKSZA 
EL 18:00 VASDEB 
    • m4sport.hu; M4 SPORT (22:35)
EL 18:30 TITBRA 
szeptember 24., kedd
U18Q   MISSZA 
EXL 17:30 BBYMIS 
EL 18:00 HKBFTC 
Partnerünk