Vayék győztek, Bartalisék kikaptak

 

A magyar válogatott kapus a kispadról figyelte csapata egygólos sikerét.

A Vita Hästen Bartalis Istvánnal az első sorában fogadta ugyancsak svéd másodosztályú riválisát, az Almtunát. A mérkőzés első felében nem született gól, aztán a folytatásban a vendégek négyszer is betaláltak, míg a magyar csatár együttese lőtt gól nélkül maradt, így 4-0-ra kikapott. A Vita Hästen jövő szerdán a Tranasszal gyakorol.

Azzal a Tranas IF-fel, amely a svéd harmadvonalban érdekelt, és amely most Vay Ádámékkal játszott edzőmeccset. Válogatott kapusunkat csak tartalékként nevezték, így nem volt aktív részese a Västervik 1-0-s győzelmének. Vayék pénteken a Vimmerbyt fogadják.

A Vita Hästen felkészülési mérkőzései (Bartalis István):

2019. augusztus 21., szerda: Västervik–Vita Hästen 2-1
2019. augusztus 23., péntek: BIK Karlskoga–Vita Hästen 1-2
2019. augusztus 28., szerda: Vita Hästen–Almtuna 0-4
2019. szeptember 4., szerda: Tranas–Vita Hästen
2019. szeptember 11., szerda: Vita Hästen–Västervik
2019. szeptember 13., péntek: Vita Hästen–Västeras

A KooKoo felkészülési mérkőzései (Galló Vilmos):

2019. augusztus 2., péntek: felkészülési torna (KooKoo–Pelicans 2-2, TPS–KooKoo 3-2)
2019. augusztus 14., szerda: Sparta Praha (CZE)–KooKoo 5-1
2019. augusztus 15., csütörtök: Bílí Tygri Liberec (CZE)–KooKoo 3-2
2019. augusztus 23., péntek: KooKoo–JYP 1-5
2019. augusztus 24., szombat: Ketterä (FIN-2.)–KooKoo
2019. augusztus 30., péntek: KooKoo–Karlskrona (SWE-2.)
2019. szeptember 5., csütörtök: TPS–KooKoo
2019. szeptember 6., péntek: KooKoo–HIFK

A Pelicans felkészülési mérkőzései (Hári János):

2019. augusztus 2., péntek: felkészülési torna (KooKoo–Pelicans 2-2,  Pelicans–TPS 4-2, Pelicans–Lukko 3-2, Pelicans–Ässät 4-1)
2019. augusztus 9., péntek: Pelicans–Szibir (KHL) 2-3 h.
2019. augusztus 10., szombat: HPK–Pelicans 5-2
2019. augusztus 13., szombat: Vityaz (KHL)–Pelicans 8-1
2019. augusztus 23., péntek: Pelicans–Växjö (SWE) 4-3
2019. augusztus 24., szombat: Peliitat (FIN-2.)–Pelicans
2019. augusztus 30., péntek: Pelicans–Ocelári Trinec (CZE) (Bajnokok Ligája)
2019. szeptember 1., vasárnap: Pelicans–Lausanne (SUI) (Bajnokok Ligája)
2019. szeptember 6., péntek: Ocelári Trinec (CZE)–Pelicans (Bajnokok Ligája)
2019. szeptember 8., vasárnap: Lausanne (SUI)–Pelicans (Bajnokok Ligája)

A Tyringe SoSS felkészülési mérkőzései (Horváth Bálint):

2019. augusztus 16., péntek: Tyringe SoSS–Malmö Redhawks J20 2-4
2019. augusztus 23., péntek: Tyringe SoSS–Mörrums GoIS IK 4-4
2019. augusztus 30., péntek: Halmstad HF–Tyringe SoSS
2019. szeptember 4., szerda: Mörrums GoIS IK–Tyringe SoSS
2019. szeptember 6., péntek: Tyringe SoSS–Halmstad HF
2019. szeptember 11., szerda: Kristianstads IK–Tyringe SoSS

Az Eisbären Regensburg felkészülési mérkőzései (Keresztury Erik):

2019. augusztus 15., csütörtök: Red Bull Salzburg II–Eisbären Regensburg 3-5
2019. augusztus 16., péntek: Eisbären Regensburg–Landshut 2-6
2019. augusztus 18., vasárnap: Kitzbühel (AUT-2.)–Eisbären Regensburg 4-5 h.
2019. augusztus 23., péntek: Eisbären Regensburg–Krefeld U23 6-3
2019. augusztus 30., péntek: Peiting–Eisbären Regensburg
2019. szeptember 1., vasárnap: Eisbären Regensburg–Dresdner Eislöwen
2019. szeptember 6., péntek: Eisbären Regensburg–Kitzbühel (AUT-2.)
2019. szeptember 8., Deggendorf–Eisbären Regensburg
2019. szeptember 15., vasárnap: Passau–Eisbären Regensburg
2019. szeptember 20., péntek: Herner EV–Eisbären Regensburg
2019. szeptember 22., vasárnap: Eisbären Regensburg–Herner EV

A KalPa felkészülési mérkőzései (Sebők Balázs):

2019. augusztus 7., szerda: Jukurit–KalPa 5-2
2019. augusztus 9., péntek: KalPa–Kärpät 1-7
2019. augusztus 16., péntek: JYP–KalPa 2-3
2019. augusztus 30., péntek: KalPa–JYP
2019. szeptember 4., szerda: KalPa–Jukurit
2019. szeptember 6., péntek: KalPa–Vaasan Sport

A Västervik felkészülési mérkőzései (Vay Ádám):

2019. augusztus 14., szerda: Västervik–Kalmar 4-3
2019. augusztus 21., szerda: Västervik–Vita Hästen 2-1
2019. augusztus 28., szerda: Västervik–Tranas 1-0
2019. augusztus 30., péntek: Västervik–Vimmerby
2019. szeptember 5., csütörtök: Almtuna–Västervik
2019. szeptember 11., szerda: Vita Hästen–Västervik
2019. szeptember 13., péntek: Västervik–Tingsryd

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
október 14., csütörtök
EL 17:30 BRAMIS 7-2VÉGE
EL 17:30 GYEDEB 3-2VÉGE
EL 17:30 SCCFTC 5-0VÉGE
EL 18:40 TITUTE 4-3 BVÉGE
október 15., péntek
EL 17:30 BRADEB 4-2VÉGE
EL 17:30 GYEFTC 4-1VÉGE
EL 17:30 SCCMIS 4-1VÉGE
ICEHL 19:15 HCIAVS 1-4VÉGE
október 16., szombat
MK 14:00 WORZEM 7-1VÉGE
EL 14:15 TITETO 1-5VÉGE
    • M4 SPORT
MK 17:15 DABÚJA 8-2VÉGE
ICEHL 19:45 HCBAVS 4-3VÉGE
október 17., vasárnap
EL 16:30 BRAFTC 0-4VÉGE
EL 17:30 GYEMIS 2-1VÉGE
EL 17:30 SCCDEB 6-3VÉGE
EL 18:30 UTEMAC 2-1 HVÉGE
október 18., hétfő
EL 18:30 CSZSZP 
    • SPORT 2
október 20., szerda
MK 18:40 TITMIK 
Partnerünk
Archívum