Zaharcsenko az Alpesi Ligába távozott

 

A DAB ukrán légiósa a Fassa kapujában állhat ősztől.

Az alpesi ligás Fassa Falcons bejelentette Eduard Zaharcsenko szerződtetését. Az ukrán kapus idény közben érkezett Dunaújvárosban, 19 találkozón 90,9%-kal védett az Acélbikáknál. Az olasz klub az osztrák-olasz-szlovén liga utolsó, 17. helyén végzett az elmúlt szezonban, 40 mérkőzésen mindösszesen 15 pontot gyűjtött, így Zaharcsenkóra komoly feladat vár a fassaiaknál.

Dunaújvárosi Acélbikák:

edzők:
Miroslav Ihnacak (SVK, vezetőedző)
Jan Vodila (SVK, másodedző)

kapusok:
Garret Hughson (CAN, University of Lethbridge, USports)
Pinczés Bendegúz

hátvédek:
Kovács Bronson (DEAC)
Hruby Gellért
Grant Baker (CAN, Mount Royal University, USports)

csatárok:
Somogyi Balázs (DVTK Jegesmedvék, SVK-1.)
Keegan Dansereau (MAC Újbuda, SVK-1.)
Azari Zsolt
Németh Péter
Pinczés Olivér
Silló Arnold (DEAC)
Alexander Pettersson (SWE, IK Pantern, SWE-2.)
David Mazurek (CAN, Fayetteville Marksmen, SPHL)
Justin Cseter (klub nélküli)

távozott:
Léránt René (hátvéd, DEAC)
Tóth Gergely (hátvéd, Ferencvárosi TC)
Henrich Jaborník (SVK, JKH GKS Jastrzębie, POL-1.)
Mestyán István (hátvéd, DEAC)
Nagy Márk (csatár)
Szabó Dávid (hátvéd, Brassó)
Eduard Zaharcsenko (UKR, kapus, Fassa, ITA-1.)

Cimkék: , , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 10., kedd
UPV 18:00 H17H16 0-5VÉGE
VÁL 19:00 HUNKOR 2-1 HVÉGE
EBEL 19:15 AVSHCB 2-3 BVÉGE
    • DIGI SPORT 1
BL 20:00 RBMDIF 
    • SPORT 2
december 11., szerda
EIHC 16:00 FRAJPN 4-2VÉGE
UPV 18:00 H16H17 4-3 HVÉGE
EIHC 19:30 UKRBLR 1-4VÉGE
december 12., csütörtök
NŐI 12:30 HUNCZE 1-4VÉGE
UPV 13:45 H17H16 2-3 BVÉGE
EIHC 16:00 BLRKOR 6-5 HVÉGE
NU18 19:00 HUNPOL 4-3VÉGE
U18 19:00 HUNDEN 7-3VÉGE
VB20 19:00 HUNUKR 5-1VÉGE
EIHC 19:30 HUNJPN 1-2VÉGE
december 13., péntek
NŐI 12:30 HUNFRA 2-1VÉGE
EIHC 16:00 KORUKR 4-2VÉGE
NU18 19:00 HUNCZE 6-4VÉGE
U18 19:00 HUNNOR 5-1VÉGE
EBEL 19:15 DECAVS 2-6VÉGE
EIHC 19:30 HUNFRA 2-5VÉGE
december 14., szombat
VB20 12:00 HUNEST 4-2VÉGE
EIHC 12:30 UKRHUN 2-4VÉGE
U18 14:00 HUNSVK 4-9VÉGE
NU18 15:30 HUNSVK 2-1 HVÉGE
EIHC 16:00 KORJPN 5-2VÉGE
EIHC 19:30 BLRFRA 3-2VÉGE
december 15., vasárnap
NŐI   HUNNOR 
VB20 15:30 HUNPOL 
EBEL 16:00 RBSAVS 
Partnerünk