Díjazták a szezon legjobbjait az MJSZ-évzárón

 

Az év önkéntesei között Palkó István Theutus, a vb-szurkolói utak szervezője is kapott elismerést.

A szezonzárón a következő díjak találtak gazdára a szövetség honlapján közzétett lista szerint:

Leveles Kupa (a legjobb ifjúsági korú játékos): Papp Kristóf (Madison Capitols)

Séra Miklós-díj (a legjobb utánpótlásedző): Babic Vladimir (DAB)

Kósa Kupa (az év újonca): Mihály Ákos (Fehérvári Titánok)

Miklós Kupa (a legtechnikásabb játékos): Bartalis István (Schwenninger Wild Wings)

Vedres Mátyás Kupa (a legjobb kapus): Hetényi Zoltán (DEAC)

Pásztor György-díj (a legjobb védő): Stipsicz Bence (Fehérvár AV19)

Ifj. Ocskay Gábor-díj (a legjobb csatár): Hári János (Fehérvár AV19)

Az év önkéntesei: Orosz Erika és Zentai Károly (a Családi Hokis Nap szervezői), Palkó István Theutus (a szurkolók utazásainak koordinálója), Szokolay Andrea és Czeglédi Gergő (önkéntesek MJSZ-rendezvényeken)

Kéri Rudolf-díj (akik sokat tettek a sportágért): Hunyadvári Zoltán (korcsolyaélező, FTC, posztumusz)

Az év férfi jégkorongozója: Stipsicz Bence (Fehérvár AV19)

Az év női jégkorongozója: Gasparics Fanni (MAC)

Az év legjobb női kapusa: Németh Anikó (KMH)

Az év legjobb női hátvédje: Kiss-Simon Franciska (KMH)

Az év legjobb női csatára: Gasparics Fanni (MAC)

A szezonzárón átadták az Erste Liga névadó szponzora által alapított Higgy Magadban különdíjakat is.

Az ösztöndíj pályázat nyertese: Tóth Richárd (FTC-Telekom)

Gentleman’s Award: Szlama Dániel (Schiller-Vasas HC)

Az év felfedezettje: Mihály Ákos (Fehérvári Titánok)

Két játékos ezenfelül megkapta az Erste Liga legjobbjainak járó elismerést is. A magyar bázisú nemzetközi bajnokság legjobb kapusa Hetényi Zoltán (DEAC), legjobb védője Varga Arnold (UTE) lett. A legjobb csatár (Nagy Gergő, FTC-Telekom) és az MVP (Pavuk Attila, FTC-Telekom) a győztes döntő utolsó mérkőzését követően vehette át a díját.

stipsiczpasztor

fotó: Mudra László/MJSZ

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
november 11., hétfő
U21 19:10 UTEDAB 6-2VÉGE
november 12., kedd
BL 17:00 JMIRBM 
    • SPORT 2
EL 18:00 DABFTC 2-3HVÉGE
EL 18:00 HKBTIT 5-3VÉGE
EL 18:00 UTEDEB 3-2VÉGE
EBEL 19:15 AVSVSV 1-2 HVÉGE
    • DIGI SPORT 2
november 13., szerda
BL 18:00 MHKMNH 
    • SPORT 2
EL 18:40 VASDAB 1-7VÉGE
U18 18:40 AVSUTE 8-1VÉGE
november 14., csütörtök
U21 12:55 PHCUTE 
U21 14:50 DHKETO 
U18 18:00 SZGKMH 
U21 18:40 VASMIS 
U21 19:10 KMHFTC 
U21 19:50 MACAVS 
november 15., péntek
EL 17:30 GYEDEB 
EL 18:00 DABSCC 
EXL 18:00 MACSBA 
EXL 18:30 MISDTV 
EL 18:40 VASUTE 
KK 19:30 SÖNFTC 
U18 19:35 FTCDHK 
EBEL 19:45 HCBAVS 
november 16., szombat
EWSC   KMHSKP 
KK 16:00 NOTFTC 
EL 17:30 GYEBRA 
SVK3 17:30 PHCBRZ 
U18 18:00 ÓHADAB 
U18 19:10 MACMIS 
november 17., vasárnap
EWSC 11:15 AJAMAC 
U21 14:10 MACDHK 
KK 15:00 FTCAMI 
EL 16:00 BRADEB 
EXL 17:00 DTRMAC 
U21 17:00 ETOMIS 
EBEL 17:30 DECAVS 
EXL 17:30 MISKOS 
EL 18:00 HKBSCC 
EL 18:30 UTETIT 
U21 18:40 AVSVAS 
Partnerünk