Egyetlen gól döntött Moszkvában

 

A Dinamo a hosszabbítás 35. másodpercében lőtte be a győztes találatot a főcsoport-elődöntő második mérkőzésén, így összesítésben egyenlített.

A kapusokról szólt a CSZKA–Dinamo párharc második mérkőzése. Szorokin és Bocsarov is hibátlanul védett a rendes játékidőben, aztán a hosszabbítás első kaput eltalált lövése egyben az utolsó is volt, Brjukvin megszerezte a kék-fehérek győztes gólját, aminek köszönhetően 1-1-re módosult az összesített állás.

Kozun végleges fegyelmije döntötte el a SZKA–Lokomotiv csata második felvonását. Az első harmad 1-1 gólja után a 27. percben újra megszerezte a vezetést a szentpétervári együttes, aztán a mérkőzés felénél a vendégek kanadai légiósa 5 perc+végleges fegyelmit kapott, amelynek során 2 gólt is lőttek a hazaiak.

KHL, 2019. márc. 15., péntek.
Hellberg: 95,5% (Sesztyorkin)
K
Salák: 76,5% (Konovalov: 85,7%)
Gavrikov, Rundblad, Dacjuk, Plotnyikov, Guszev
1
Rafikov, Nakládal, Averin J., Kozun, Loktyionov
Hafizullin, Belov, Gyergacsov, Barabanov, Bivalcev
2
Kutuzov, Jeleszin, Alekszejev, Korotkov, Szannyikov
Tokranov, Zub, Karpov, Koskiranta, Jakupov
3
Cserepanov, Oszipov, Kraszkovszkij, Korskov, Gyenyiszenko
Rukavisnyikov, Kablukov, Morozov, Tyihonov, Malcev
4
Afanaszjev, Kajumov, Ivanov, Kovalenko, Apalkov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 13:44 SZK Malcev
1-1 15:59 LOK PP Kajumov Gyenyiszenko
2-1 26:54 SZK Guszev Dacjuk Hafizullin
3-1 31:50 SZK PP Bivalcev Guszev Plotnyikov
4-1 32:29 SZK PP Koskiranta Jakupov Barabanov
5-1 42:35 SZK PP Dacjuk Guszev Plotnyikov
6-1 54:31 SZK Tyihonov Malcev Hafizullin
31 Kapura lövések száma 22
12 Kiállításpercek 33

A KHL 2019-es főcsoport-elődöntői:

CSZKA (1.)–Dinamo (5.) 1-1
SZKA (2.)–Lokomotiv (3.) 2-0

Avtomobiliszt (1.)–Szalavat Julajev (6.) 0-1
Barisz (2.)–Avangard (4.) 0-1

sipacsov-dinamo

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
május 17., péntek
VB 16:15 AUTNOR 3-5VÉGE
VB 16:15 FRASVK 3-6VÉGE
VB 20:15 CZEITA 8-0VÉGE
VB 20:15 FINGBR 5-0VÉGE
    • SPORT 2
május 18., szombat
VB 12:15 DENUSA 1-7VÉGE
VB 12:15 LATRUS 1-3VÉGE
VB 16:15 CANGER 8-1VÉGE
VB 16:15 ITANOR 1-7VÉGE
VB 20:15 GBRSVK 1-7VÉGE
VB 20:15 SWESUI 4-3VÉGE
    • SPORT 2
május 19., vasárnap
VB 16:15 AUTCZE 0-8VÉGE
VB 16:15 GERUSA 1-3VÉGE
VB 20:15 FRAFIN 0-3VÉGE
VB 20:15 SUIRUS 0-3VÉGE
    • SPORT 2
május 20., hétfő
VB 16:15 FRAGBR 3-4 HVÉGE
VB 16:15 SWELAT 5-4VÉGE
VB 20:15 AUTITA 3-4 BVÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 CANDEN 5-0VÉGE
május 21., kedd
VB 12:15 CZESUI 5-4VÉGE
    • SPORT 2
VB 12:15 FINGER 2-4VÉGE
VB 16:15 NORLAT 1-4VÉGE
VB 16:15 SVKDEN 2-1 BVÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 CANUSA 3-0VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 SWERUS 4-7VÉGE
május 23., csütörtök
VB 16:15 CANSUI 
    • SPORT 2
VB 16:15 RUSUSA 
    • SPORT 1
VB 20:15 CZEGER 
    • SPORT 2 (22:45)
VB 20:15 FINSWE 
    • SPORT 2
Partnerünk