Kazahsztán–Dél-Korea 5-3

   

A kazahok a második budapesti mérkőzésüket is megnyerték.

Az egyetlen csütörtöki budapesti EIHC-meccsen Kazahsztán kihasználta az első emberelőnyét, Csoj Dzsin Vu büntetését Ivan Sztyepanyenko váltotta gólra, aztán alig fél perc múlva Jegor Petuhov is betalált Hvang Hjun Ho kapujába. A második harmad elején Dél-Korea is kihasználta az első fórját Li Don Ku révén, ám az ázsiai gólt nem követte egyenlítés, hanem 62 másodperc alatt 2 kazah találat jött, Petuhov és Alekszandr Boriszevics volt eredményes. A meccs felnél Sin Szang Hun 4-2-re módosította az állást. A záró játékrész 1-1 gólt hozott, Ahn Dzsin Hui emberelőnyös góljára Petuhov válaszolt hasonló játékhelyzetben.

Kazahsztán 5-3-ra győzött, pénteken a tornagyőzelem reményében csap össze Olaszországgal.

kazkor-eihc

Fotó: Mudra László (MJSZ)

A budapesti EIHC-torna pontos menetrendje:

november 7. szerda 16:00 Magyarország–Kazahsztán 1-3
november 7. szerda 19:30 Olaszország–Dél-Korea 5-2

november 8. csütörtök 19:30 Dél-Korea–Kazahsztán 3-5

november 9. péntek 16:00 Kazahsztán–Olaszország
november 9. péntek 19:30 Magyarország–Dél-Korea

november 10. szombat 16:00 Magyarország–Olaszország

A magyar válogatott aktuális kerete:

Név Klub
Kapusok (3)
Bálizs Bence MAC Újbuda
Hetényi Zoltán DEAC
Rajna Miklós MAC Újbuda
Hátvédek (9)
Jesse Dudas MAC Újbuda
Kiss Dániel DVTK Jegesmedvék
Láday Tamás Fehérvár AV19
Pozsgai Tamás MAC Újbuda
Stipsicz Bence Fehérvár AV19
Szabó Dániel Fehérvár AV19
Szirányi Bence DVTK Jegesmedvék
Varga Arnold UTE
Kevin Wehrs Tölzer Löwen (GER-2.)
Csatárok (14)
Bartalis István Schwenningen (GER-1.)
Chris Bodo MAC Újbuda
Galló Vilmos Timra (SWE-1.)
Hári János Fehérvár AV19
Kóger Dániel Fehérvár AV19
Magosi Bálint DVTK Jegesmedvék
Nagy Gergő FTC-Telekom
Nagy Krisztián MAC Újbuda
Andrew Sarauer Fehérvár AV19
Sofron István Fehérvár AV19
Somogyi Balázs DVTK Jegesmedvék
Szabó Krisztián Fehérvár AV19
Terbócs István MAC Újbuda
Vas János DVTK Jegesmedvék

A magyar válogatott szakmai stábja:

Szövetségi kapitány: Jarmo Tolvanen
Edzők: Majoross Gergely, Szilassy Zoltán
Kapusedző: Farkas Tamás
Csapatorvos: Dr. Majzik Ernő
Fizioterapeuta: Sashalmi Tamás
Felszerelésmenedzser: Nagy József
Csapatvezetők: Imre Lajos, Szilágyi Levente
Médiamenedzser: Závodszky Szabolcs

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 20., vasárnap
U20 12:05 DHKEAS 5-2VÉGE
U20 12:30 UTEVSV 6-0VÉGE
EWHL 12:45 U25BOZ 1-2VÉGE
U20 13:20 PEFVAS 2-1VÉGE
DEBL 14:15 GGVKMH 0-7VÉGE
U20 14:40 VICAVS 5-6VÉGE
U20 15:00 ETOMAC 1-8VÉGE
EL 16:00 BRAHKB 1-3VÉGE
EXL 16:00 NITMIS 1-2 HVÉGE
EL 17:00 DABDEB 3-6VÉGE
EBEL 17:30 DECAVS 4-5 HVÉGE
EL 17:30 SCCVC2 6-5 BVÉGE
EL 17:30 TITUTE 4-7VÉGE
EXL 18:00 MACNZÁ 0-5VÉGE
január 21., hétfő
EL 17:30 BRASCC 3-2VÉGE
EL 18:00 DEBGYE 5-0VÉGE
január 22., kedd
MK 17:30 MISFTC 0-3VÉGE
U20 18:30 VASDAB 3-1VÉGE
MK 20:00 AVSMAC 6-3VÉGE
    • M4 SPORT
január 23., szerda
ELA 18:30 TITDAB 
ELA 18:40 HKBVC2 
január 24., csütörtök
U18 15:50 PEFMIS 
ELF 17:30 SCCBRA 
KHL 17:30 LOKSBA 
    • SPORT 2
U20 17:30 MACKMM 
U20 18:30 ETOEAS 
U18 19:00 FTCDAB 
január 25., péntek
U18 14:30 AVSKAC 
EXL 17:00 POPMAC 
ELA 17:30 GYEDAB 
ELA 17:50 VC2TIT 
EBEL 18:00 AVSMZA 
    • DIGI SPORT 1
U18 18:00 ZEGETO 
EXL 18:30 MISZIL 
ELA 18:40 HKBVAS 
január 26., szombat
U18   SPGMIS 
U18 14:30 DHKRBS 
U18 14:50 UTEOKW 
U20 15:20 KMHETO 
U18 17:15 ZNOFTC 
ELF 17:30 SCCDEB 
U20 17:45 DABVAS 
ELF 18:00 FTCUTE 
U20 18:15 VSVUTE 
U18 18:40 MACKAC 
január 27., vasárnap
U20 11:20 KMMETO 
U20 12:05 DHKMAC 
U18 13:30 EHLMIS 
U20 13:30 AVSVIC 
U18 14:20 ACRBS 
EBEL 16:00 G99AVS 
ELA 17:30 GYEVC2 
ELA 17:30 TITHKB 
EXL 17:30 MACMIS 
    • DIGI SPORT 2
U20 17:30 HDJUTE 
Partnerünk