Naponta kétszer gyakorol a Fradi

 

A zöld-fehérek is elkezdték a jeges edzéseket.

Hétfőn így tett a Ferencváros is, amely az időközben Budapestre érkezett légiósokkal kiegészülve immár teljes létszámban gyakorol Pesterzsébeten. Az első benyomások kedvezőek, erről beszélt a csapat által közzétett videóban Fodor Szabolcs, az újdonsült vezetőedző és Anssi Rantanen, a csapat egyik új légiósa is. A finn hátvéd azt is elmondta, céljuk az, hogy a liga élmezőnyében végezzenek, ennek megfelelően komoly munkát végeznek.

FTC_jegen-900

Fotó: Ferencvárosi TC jégkorong szakosztálya

FTC mez 3

Ferencváros:

edzők:
Fodor Szabolcs (vezetőedző, MAC U20)

kapusok:
Pleszkán József
Arany Gergely (MAC Budapest)
Bozsó Kristóf (Pesterzsébet U20)

hátvédek:
Jászai Dávid
Boros Dániel (MAC U20)
Sarcia Antonio (MAC U20)
Dósa Krisztián (Újpest)
Lauri Kärmeniemi (FIN, Amiens, FRA)
Anssi Rantanen (FIN, DVTK Jegesmedvék)
Hegyi Ádám (UTE)
Lengyel Levente

csatárok:
Tóth Renátó
Pavuk Attila (DVTK Jegesmedvék)
Rafaj Attila
Tóth Adrián (DVTK Jegesmedvék)
Leo Fitzgerald (CAN, Bemidji State University, NCAA)
Myles Fitzgerald (CAN, Bemidji State University, NCAA)
Tóth Gergő (DVTK Jegesmedvék)
Roczanov Dezső
Hardi Richard
Brett Switzer (CAN, Nice, FRA)
Tóth Richárd (MAC Budapest)
Braden Walls (CAN, Corona Brassó)
Nagy Gergő (Quad City Mallards, ECHL)
Farkas Lőrinc Simon

A Ferencváros ellenfelei a 2018-as előszezonban:

augusztus 28., kedd: HK Poprad (Visegrád Kupa, Pesterzsébet)
augusztus 31., péntek: HK Nitra (Visegrád Kupa, Nyitra)
szeptember 4., kedd: Érsekújvár (Visegrád Kupa, Érsekújvár)

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 10., hétfő
EL 20:00 UTEVAS 4-1VÉGE
    • M4 SPORT
december 11., kedd
VB20 13:00 HUNITA 6-2VÉGE
U20 18:00 ETOKMM 6-3VÉGE
december 12., szerda
U18 19:00 FTCETO 2-6VÉGE
VB20 20:00 HUNSLO 4-5 BVÉGE
december 13., csütörtök
U18 15:30 DENSVK 
EIHC 16:00 HUNFRA 
NU18 18:00 HUNSVK 
U18 18:00 EHCETO 
U18 19:00 HUNUKR 
EIHC 20:00 NORBLR 
december 14., péntek
U18 15:30 UKRDEN 
EIHC 16:00 FRABLR 
VB20 16:30 HUNPOL 
NU18 18:00 HUNCZE 
U18 19:00 HUNSVK 
EIHC 20:00 HUNNOR 
december 15., szombat
EIHC 12:00 HUNBLR 
U18 12:00 SVKUKR 
NU18 13:30 HUNPOL 
U18 13:30 ETOMIS 
U18 15:30 HUNDEN 
EIHC 16:00 NORFRA 
december 16., vasárnap
U18 17:00 ZNOMIS 
Partnerünk