Jégen az UTE

   

A lilák kihirdették “majdnem végleges” keretüket is.

Hétfőn megkezdődött a jeges nagyüzem az UTE-nél. Szilassy Zoltán csapata már a felkészülés korábbi szakaszában is készült jégen hetente egy alkalommal, de mostantól a hangsúly az edzőteremből és a szárazedzésekről a jégen végzett munkára helyeződik át, naponta kétszer húznak korcsolyát a játékosok, hogy összecsiszolják a csapat játékát. Mint az újpestiek honlapja írja, a keret szinte véglegesnek tekinthető, legfeljebb még Kovács Csabával egészülhet ki, akivel jelen pillanatban is folytatódnak a tárgyalások. A csapatkapitány Benk András lesz, helyettesei Peter Huba és Sikorcin Ladislav, illetve ha vállalja a következő szezont, akkor Kovács Csaba lesznek.

UTE-elso_jeges_TSH0929-900

Fotó: TSH fotó

A csapat először augusztus 14-én játszik felkészülési mérkőzést, ekkor Puhóban a legutóbbi szlovák idény ezüstérmese, a Dukla Trencín lesz az ellenfele.

UTE mez

UTE:

edzők:
Szilassy Zoltán (vezetőedző)
Baróti Zsolt (másodedző)
Szirányi Dániel (erőnléti edző, masszőr)
Puskás Sándor (erőnléti edző)

kapusok:
29 Ágoston Olivér
31 Márkus Levente
55 Sági Máté
1 Ales Sila (SLO)

hátvédek:
7 Varga Arnold
51 Szaller Márk (Fehérvári Titánok)
6 Pokornyi Dávid
12 Phil Kiss (Curry College, NCAA III)
24 Kovács Attila
3 Peter Huba (SVK) “A”
4 Nagy Nilan
Florian Iberer (AUT, Verva Litvinov, CZE-1.)

csatárok:
13 Benk András “C”
93 Kocsis Ferenc (Fehérvári Titánok)
5 Nemes Benjámin
9 Szalma Zsolt
81 Csányi Karol (HK Nitra, SVK)
97 Sági Martin
26 Horváth Ákos
40 Taylor Stefishen (CAN, Atlanta Gladiators, ECHL)
47 Schmál Kristóf
84 Andrej Hebar (SLO, HK Olimpija Ljubljana, Alpesi Liga)
92 Anze Ropret (SLO)
18 Sikorcin Ladislav “A”

Az UTE ellenfelei a 2018-as előszezonban:

augusztus 14., kedd: Dukla Trencín (Puhó)
augusztus 23., csütörtök: HK Nitra (Visegrád Kupa, Nyitra)
augusztus 24., péntek: HC Topolcany (Nagytapolcsány)
augusztus 31., péntek: MsHK Zilina (Zsolna)
szeptember 7., péntek: HK Poprad (Visegrád Kupa, Poprád)

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
október 12., péntek
U20 15:15 MACEHL 5-1VÉGE
U20 15:20 KMMVSV 1-4VÉGE
U20 17:15 AVSRBS 5-2VÉGE
EL 17:30 BRADAB 5-4 BVÉGE
EL 17:30 SCCUTE 5-3VÉGE
EL 18:00 DEBGYE 5-3VÉGE
EXL 18:00 MISMAC 2-3 HVÉGE
    • DIGI SPORT 1
EL 18:40 HKBVC2 6-3VÉGE
EL 18:40 VASTIT 3-8VÉGE
EBEL 19:15 VSVAVS 4-2VÉGE
U20 20:00 UTEHDJ 2-4VÉGE
október 13., szombat
U18 11:20 FTCMIS 2-7VÉGE
U20 12:15 AVSEHL 5-2VÉGE
U20 13:15 KMMRBS 3-0VÉGE
U18 14:00 ETOVAS 3-6VÉGE
U18 14:30 AVSUTE 3-2VÉGE
U20 15:15 UTEVSV 7-4VÉGE
U18 15:30 MACDHK 9-2VÉGE
U20 18:15 ETOHDJ 1-8VÉGE
U18 20:20 OHASCC 0-16VÉGE
október 14., vasárnap
U20 09:45 AVSVSV 5-2VÉGE
U20 10:45 KMMHDJ 1-5VÉGE
U20 13:45 UTEEHL 3-4 BVÉGE
EL 16:00 BRAUTE 3-2 BVÉGE
EXL 16:00 NZÁMAC 3-2VÉGE
EBEL 17:30 G99AVS 4-3 HVÉGE
EL 17:30 SCCDAB 6-4VÉGE
EL 18:00 FTCGYE 5-4VÉGE
EXL 18:00 MISNIT 1-3VÉGE
EL 18:50 VC2DEB 5-8VÉGE
október 15., hétfő
EL 17:30 VASHKB 1-4VÉGE
    • M4 SPORT
EL 18:30 TITGYE 6-2VÉGE
október 16., kedd
U20 17:00 MACDAB INFO
BL 18:00 TAPDIF 
    • SPORT 2
EXL 19:00 MACPOP INFO
október 17., szerda
U20 15:50 PEFETO 
U18 18:30 VASUTE 
U18 18:40 DHKKMH 
U18 19:00 AVSFTC 
október 18., csütörtök
U18   DABETO 
U18   OHAMIS 
KHL 18:30 SBAAMR 
    • SPORT 2
U18 19:10 MACPEF 
Partnerünk