Még három meccs a KMH naptárában

 

Szlovák másodosztályú csapatok elleni meccsekkel bővült a műsor, kilenc alkalommal csiszolhatja a csapat játékát Dusan Kapusta.

A HK Spisská Nová Ves, a HK Skalica és a HC Topolcany is ellenfele lesz az Erste Liga-újonc KMH-nak a liga nyitánya előtt. Iglón augusztus 17-én, Szakolcán augusztus 23-án, Nagytapolcsányban  augusztus 28-án játszik Dusan Kapusta vezetőedző csapata. Így összesen kilenc tesztmeccs áll rendelkezésére az újoncnak ahhoz, hogy megtalálja a megfelelő játékosokat és a hozzájuk illő hokit. A menetelés augusztus 10-én, a gyetvai tornán kezdődik, és szeptember 4-én, a HC Bratislava ellen ér véget. A jelenlegi információk szerint kétszer, augusztus 15-én és 24-én lesz látható a csapat hazai környezetben, amikor előbb a szlovák harmadosztályú HK Levice, majd a másodosztályú HC Bratislava érkezik a Tüskecsarnokba. Az összes többi fellépésre Szlovákiában kerül sor.

A KMH Budapest ellenfelei a 2018-as előszezonban:

augusztus 10., péntek: Csíkszeredai Sportklub / HC 07 Detva / HC Bratislava (Gyetva)
augusztus 11., szombat: Csíkszeredai Sportklub / HC 07 Detva / HC Bratislava (Gyetva)
augusztus 12., vasárnap: Csíkszeredai Sportklub / HC 07 Detva / HC Bratislava (Gyetva)
augusztus 15., szerda: HK Levice (Tüskecsarnok)
augusztus 17., péntek: HK Spisská Nová Ves (Igló)
augusztus 23., csütörtök: HK Skalica (Szakolca)
augusztus 24., péntek: HC Bratislava (Tüskecsarnok)
augusztus 28., kedd: HC Topolcany (Nagytapolcsány)
szeptember 4., kedd: HC Bratislava (Pozsony, Dzurilla Jégcsarnok)

A magyar klubok 2018-as felkészülési mérkőzései:

2018. augusztus 7., kedd
18:00 HC Kosice (SVK-1.)?DVTK Jegesmedvék (Kassa, Crow Arena)

2018. augusztus 10., péntek
18:00 HK Nitra (SVK-1.)?Fehérvár AV19 (Nyitra)
Cracovia Kraków (POL-1.)?Dunaújvárosi Acélbikák (Krakkó)
Felkészülési torna, Gyetva (KMH Budapest, Csíkszereda, HC 07 Detva/SVK-1., HC Bratislava/SVK-2.)

2018. augusztus 11., szombat
Cracovia Kraków (POL-1.)?Dunaújvárosi Acélbikák (Krakkó)
Felkészülési torna, Gyetva (KMH Budapest, Csíkszereda, HC 07 Detva/SVK-1., HC Bratislava/SVK-2.)

2018. augusztus 12., vasárnap
Felkészülési torna, Gyetva (KMH Budapest, Csíkszereda, HC 07 Detva/SVK-1., HC Bratislava/SVK-2.)

2018. augusztus 14., kedd
17:30 Dukla Trencín (SVK-1.)? Újpesti TE (Puhó)
Nowy Targ (POL-1.)?Fehérvár AV19 (Nowy Targ)

2018. augusztus 15., szerda
17:00 KMH Budapest?HK Levice (SVK-3.) (Tüskecsarnok)
17:30 HC Dukla Michalovce (SVK-2.)?DVTK Jegesmedvék (Nagymihály)

2018. augusztus 16., csütörtök
16:00 EHC Seewen (SUI-3.)?Corona Brassó (Gösser Kupa, Kapfenberg)
19:15 HC Torax Poruba (CZE-2.)?DEAC (Torax Kupa, Ostrava/Poruba)
??:?? MAC Budapest?Vienna Capitals (EBEL) (Tüskecsarnok)

2018. augusztus 17., péntek
19:00 KSV Eishockey Kapfenberg (AUT-3.)?Corona Brassó (Gösser Kupa, Kapfenberg)
19:15 DEAC?JKH GKS Jastrzębie (POL, Torax Kupa, Ostrava/Poruba)
MsHK Zilina (SVK-1.)?Fehérvár AV19 (Zsolna)
??:?? EC KAC II (Alpesi Liga)?Vienna Capitals II. (Klagenfurt)
??:?? HK Spisská Nová Ves (SVK-2.)?KMH Budapest (Igló)

2018. augusztus 18., szombat
16:00 HK Olimpija Lubljana (AHL)?Corona Brassó (Gösser Kupa, Kapfenberg)
??:?? DEAC?? (Torax Kupa, Ostrava/Poruba, helyosztó)
??:?? EC KAC II (Alpesi Liga)?Fehérvári Titánok (Klagenfurt)

2018. augusztus 21., kedd
18:00 HK Nitra (SVK-1.)?MAC Budapest (Nyitra)

2018. augusztus 23., csütörtök
17:00 HK Skalica (SVK-2.)?KMH Budapest (Szakolca)
18:00 HK Nitra (SVK-1.)?Újpesti TE (Nyitra) (Visegrád Kupa)
18:00 DVTK Jegesmedvék?HCKosice (SVK-1.) (Miskolc)

2018. augusztus 24., péntek
17:00 KMH Budapest?HC Bratislava (SVK-2.) (Tüskecsarnok)
18:00 HC Topolcany (SVK-2.)?Újpesti TE (Nagytapolcsány)

2018. augusztus 25., szombat
16:00 Krefeld Pinguine (GER-1.)?Fehérvár AV19 (Müller’s Fanshop Cup, Drezda)
20:00 Glasgow Clan (GBR)?MAC Budapest (Glasgow)
??:?? Vasas?DEAC (Káposztásmegyer)

2018. augusztus 26., vasárnap
14:00/17:30 Dresdner Eislöwen (GER-2.)/Fischtown Pinguins (GER-1.)?Fehérvár AV19 (Müller’s Fanshop Cup, Drezda, helyosztó)
Nottingham Panthers (GBR)?MAC Budapest (Nottingham)

2018. augusztus 28., kedd
18:00 HC Topolcany (SVK-2.)?KMH Budapest (Nagytapolcsány)
??:?? Ferencváros?HK Poprad (SVK-1.) (Visegrád kupa, Pesterzsébet)

2018. augusztus 29., szerda
??:?? DEAC?Vasas (Debrecen)

2018. augusztus 30., csütörtök
18:00 HC Topolcany (SVK-2.)?Dunaújvárosi Acélbikák (Nagytapolcsány)
16:00 HK Poprad (SVK-1.)?DVTK Jegesmedvék (Tátra Kupa, Poprád)
??:?? Vienna Capitals II.?EC KAC II: (Alpesi Liga) (Bécs)

2018. augusztus 31., péntek
17:00 MsHK Zilina (SVK-1.)?Újpesti TE (Zsolna)
19:00 DVTK Jegesmedvék?HC Vítkovice (CZE-1.) (Tátra Kupa, Poprád)
Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós (Gyergyói HK, Csíkszeredai Sportklub, DEAC, Steaua)
??:?? HK Nitra (SVK-1.)?Ferencváros (Visegrád Kupa, Nyitra)

2018. szeptember 1., szombat
16:00 Grenoble?Medvescak Zagreb (Ifj. Ocskay Gábor-emléktorna, Székesfehérvár)
19:00 MAC Budapest?Graz 99ers (EBEL) (Maribor)
19:15 Fehérvár AV19?Asiago (Ifj. Ocskay Gábor-emléktorna, Székesfehérvár)
Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós (Gyergyói HK, Csíkszeredai Sportklub, DEAC, Steaua)

2018. szeptember 2., vasárnap
15:00 bronzmérkőzés (Ifj. Ocskay Gábor-emléktorna, Székesfehérvár)
18:15 döntő (Ifj. Ocskay Gábor-emléktorna, Székesfehérvár)
??.?? DVTK Jegesmedvék?? (Tátra Kupa, Poprád – helyosztó)
Gyilkostó Kupa, Gyergyószentmiklós (Gyergyói HK, Csíkszeredai Sportklub, DEAC, Steaua)

2018. szeptember 4., kedd
18:00 HC Bratislava (SVK-2.)?KMH Budapest (Pozsony, Vladimir Dzurilla jégcsarnok)
18:30 Érsekújvár (SVK-1.)?Ferencváros (Visegrád Kupa, Érsekújvár)

2018. szeptember 6., csütörtök
18:30 Érsekújvár?MAC Budapest (Érsekújvár)

2018. szeptember 7., péntek
17:00 HK Poprad (SVK-1.) – Újpest (Visegrád Kupa, Poprád)
18:00 DVTK Jegesmedvék?Dukla Michalovce (SVK-2.) (Miskolc)

2018. szeptember 8., szombat
??:?? Fehérvári Titánok?EC KAC II. (Alpesi Liga) (Székesfehérvár)

2018. szeptember 9., vasárnap
??:?? MAC Budapest (SVK-1.)?Fehérvár AV19 (EBEL) (Roland Divatház Kupa, Tüskecsarnok)

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
február 3., péntek
EL 14:00 FHABJA 0-4VÉGE
EL 17:30 GYEDAB 2-3 BVÉGE
EL 18:30 DEBUTE 4-1VÉGE
EL 18:30 MISFTC 2-4VÉGE
ICEHL 19:15 AVSKAC 3-4VÉGE
február 4., szombat
AL 14:00 SZGWRM TÖRÖLVE
AL 16:00 ASPDBF 6-3VÉGE
AL 19:30 SPCFTC 2-4VÉGE
AL 21:00 IKOETO 5-14VÉGE
február 5., vasárnap
EL 16:00 FHAFTC 1-3VÉGE
EL 17:30 DEBMIS 1-5VÉGE
    • M4 SPORT+
EL 17:40 BJAUTE 4-3 HVÉGE
ICEHL 18:00 PUSAVS 0-1 BVÉGE
február 7., kedd
NŐI 20:00 HUNSVK 7-6VÉGE
február 8., szerda
EL 18:00 UTEDAB 
EL 18:30 DEBFHA 
AL 20:00 DBFFTC 
február 9., csütörtök
EIHC 13:30 KORHUN 
U18 16:00 ITAHUN 
EL 18:00 UTEDAB 
EL 18:30 DEBFHA 
NŐI 20:00 HUNNOR 
AL 20:30 ETOWRM 
február 10., péntek
U18 16:00 SLOHUN 
EIHC 17:30 ITAHUN 
február 11., szombat
EIHC 13:00 SLOHUN 
U18 14:30 FRAHUN 
NŐI 16:30 HUNFRA 
AL 19:00 SPCDBF 
AL 21:00 ETOSZG 
február 12., vasárnap
NŐI 14:30 HUNJPN 
EL 17:00 DABUTE 
EL 17:30 FHADEB 
Partnerünk
Archívum