Elkezdte a közös felkészülést a DEAC

   

Az erőnléti felméréssel megkezdődött az Erste Liga-újonc debreceniek felkészülése a szezonra.

David Musial vezetőedző, Kecskeméti Áron másodedző és Farkas Zoltán erőnléti edző vezetésével kezdte a közös munkát a csapat, amelyből hárman hiányoztak: Berta Ákos, Németh Attila és Vlagyiszlav Kulesov később csatlakozik a társasághoz. Az első két hétben napi egy erőnléti edzés a penzum, jégre pedig két hét szárazföldi alapozó munka után, augusztus 6-ától megy a csapat. A szezonkezdetig összesen nyolc felkészülési mérkőzés vár rájuk, először augusztus 16-án, Ostravában, a Torax Poruba nemzetközi tornáján lesz látható meccsen a társaság.

DEAC-20180723_007-900

fotó: DEAC

DEAC:

edzők:
David Musial (CZE, HKm Zvolen, SVK)
Kecskeméti Áron (másodedző)

kapusok:
Nagy Péter (DHK U20)
Hetényi Zoltán (Knoxville Ice Bears, SPHL)

hátvédek:
Hetényi Péter (egyesületen kívüli)
Jirí Behal (CZE, Novy Jicin, CZE-3.)
Erdei Zoltán (Fehérvári Titánok)
Antal Arnold (Fehérvári Titánok)
Darabos Krisztofer (DHK U20)
Nico Vourijarvi (FIN, Hunters, FIN-3.)
Kovács Bronson (MAC Budapest)

csatárok:
Berta Ákos (DVTK Jegesmedvék)
Németh Attila (Ferencváros)
Molnár Dávid (MAC Budapest)
Vincze Péter Tamás (KMH Budapest, SVK-3.)
Dominik Novotny (CZE, DAB)
Jakub Izacky (CZE, DAB)
Márton Koppány (DHK U20)
Salló Barna (DHK U20)
Artyom Szokolov (DHK U20)
Vlagyiszlav Kulesov (DHK U20)
Silló Arnold (DAB)
Hári Norbert (Dunaújváros)

A DEAC ellenfelei a 2018-as előszezonban:

augusztus 16., csütörtök: HC Torax Poruba (Ostrava/Poruba)
augusztus 17., péntek: JKH GKS Jastrzębie (Ostrava/Poruba)
augusztus 18., szombat: HC Toruń/HC Frýdek-Místek/ Szlovákia U20 (Ostrava/Poruba)
augusztus 25., szombat: Vasas (Káposztásmegyer)
augusztus 29., szerda: Vasas (Debrecen)
augusztus 31., péntek: Gyergyói HK/Csíkszeredai Sportklub/Steaua (Gyergyószentmiklós)
szeptember 1., szombat: Gyergyói HK/Csíkszeredai Sportklub/Steaua (Gyergyószentmiklós)
szeptember 2., vasárnap: Gyergyói HK/Csíkszeredai Sportklub/Steaua (Gyergyószentmiklós)

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
február 3., péntek
EL 14:00 FHABJA 0-4VÉGE
EL 17:30 GYEDAB 2-3 BVÉGE
EL 18:30 DEBUTE 4-1VÉGE
EL 18:30 MISFTC 2-4VÉGE
ICEHL 19:15 AVSKAC 3-4VÉGE
február 4., szombat
AL 14:00 SZGWRM TÖRÖLVE
AL 16:00 ASPDBF 6-3VÉGE
AL 19:30 SPCFTC 2-4VÉGE
AL 21:00 IKOETO 5-14VÉGE
február 5., vasárnap
EL 16:00 FHAFTC 1-3VÉGE
EL 17:30 DEBMIS 1-5VÉGE
    • M4 SPORT+
EL 17:40 BJAUTE 4-3 HVÉGE
ICEHL 18:00 PUSAVS 0-1 BVÉGE
február 7., kedd
NŐI 20:00 HUNSVK 7-6VÉGE
február 8., szerda
EL 18:00 UTEDAB 
EL 18:30 DEBFHA 
AL 20:00 DBFFTC 
február 9., csütörtök
EIHC 13:30 KORHUN 
U18 16:00 ITAHUN 
EL 18:00 UTEDAB 
EL 18:30 DEBFHA 
NŐI 20:00 HUNNOR 
AL 20:30 ETOWRM 
február 10., péntek
U18 16:00 SLOHUN 
EIHC 17:30 ITAHUN 
február 11., szombat
EIHC 13:00 SLOHUN 
U18 14:30 FRAHUN 
NŐI 16:30 HUNFRA 
AL 19:00 SPCDBF 
AL 21:00 ETOSZG 
február 12., vasárnap
NŐI 14:30 HUNJPN 
EL 17:00 DABUTE 
EL 17:30 FHADEB 
Partnerünk
Archívum