Yul Hennelly segíti Fodor Szabolcs munkáját

 

A kanadai szakember karrierjében a Ferencváros lesz az első felnőtt csapat.

Az FTC bejelentette: Yul Hennelly lesz Fodor Szabolcs segítője a következő szezonban. A kanadai tréner játékosként amatőr ligákban szerepelt, ezt követően a 2011/12-es idényben a szerb Spartak Suboticában jégkorongozott. Visszavonulása után a Haaga-Helia Alkalmazott Tudományok Egyetemén tanult sportedző és -menedzsment szakon a finnországi Vierumäkiben, valamint helyi csapatoknál dolgozott utánpótlásedzőként.

FTC mez 3

Ferencváros:

maradt:
Jászai Dávid (hátvéd)
Pleszkán József (kapus)
Tóth Renátó (csatár)
Rafaj Attila (csatár)
Roczanov Dezső (csatár)
Hardi Richard (csatár)

érkezett:
Fodor Szabolcs (vezetőedző, MAC U20)
Pavuk Attila (csatár, DVTK Jegesmedvék)
Boros Dániel (hátvéd, MAC U20)
Leo Fitzgerald (CAN, csatár, Bemidji State University, NCAA)
Myles Fitzgerald (CAN, csatár, Bemidji State University, NCAA)
Tóth Adrián (csatár, DVTK Jegesmedvék)
Tóth Gergő (csatár, DVTK Jegesmedvék)
Sarcia Antonio (hátvéd, MAC U20)
Dósa Krisztián (hátvéd, UTE)
Arany Gergely (kapus, MAC Budapest)
Brett Switzer (CAN, csatár, Nice, FRA)
Tóth Richárd (csatár, MAC Budapest)
Lauri Kärmeniemi (FIN, hátvéd, Amiens, FRA)
Anssi Rantanen (FIN, hátvéd, DVTK Jegesmedvék)
Braden Walls (CAN, csatár, Brassó)
Yul Hennelly (CAN, edző)

távozott:
Greg Lindqvist (SWE, vezetőedző, Corona Brassó)
Jereme Tendler (CAN, csatár, Corona Brassó)
Juhamatti Hietamaki (FIN, hátvéd)
Szakács Ferenc (edző)
Henrich Jaborník (SVK, hátvéd, Dunaújvárosi Acélbikák)
Peter Sevela (kapus, DAB)
Kovács Viktor László (csatár, visszavonult)
Nick Owen (CAN, hátvéd)
Joni Tuominen (FIN, hátvéd)
Preston Shupe (CAN, csatár)
Fliszár Zalán (csatár, Vasas)
Bödök Bence (csatár, Vasas)
Inglis Ákos (csatár, Vasas)

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 6., csütörtök
U18 15:50 PEFMAC 2-8VÉGE
U20 17:15 HUNUKR 2-3VÉGE
EL 17:30 GYEBRA 2-4VÉGE
EL 18:00 DEBSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGFTC 7-1VÉGE
U18 18:30 AVSDAB 8-0VÉGE
U20 19:00 MISMAC 3-5VÉGE
december 7., péntek
EL 17:30 GYEDAB 1-3VÉGE
EL 18:00 FTCVAS 2-0VÉGE
EL 18:00 UTESCC 3-2 HVÉGE
EXL 18:00 MACKOS 3-5VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EXL 18:00 POPMIS 4-5 HVÉGE
DEBL 18:20 KM2FTC 5-0VÉGE
EBEL 18:45 AVSDEC 5-2VÉGE
EL 19:00 DEBVC2 4-0VÉGE
december 8., szombat
DEBL   GRCMRL 
U18 12:05 DHKMIS 4-3VÉGE
U18 12:40 ZEGETO 2-6VÉGE
VB20 13:00 HUNJPN 3-1VÉGE
U18 13:20 KMHUTE 2-8VÉGE
U18 13:30 VASOHA 18-0VÉGE
U18 16:40 MACFTC 18-1VÉGE
EWHL 16:45 AJAHKB 0-4VÉGE
U18 18:00 ZNOAVS 3-4VÉGE
EWHL 19:25 U25SAV 3-5VÉGE
december 9., vasárnap
DEBL   GRZMRL 5-4 HVÉGE
U18 13:30 MISEHC 11-2VÉGE
EL 16:00 BRADAB 4-1VÉGE
EXL 17:00 ZVOMAC 1-6VÉGE
EBEL 17:30 VSVAVS 1-4VÉGE
EXL 17:30 MISBBY 1-0VÉGE
    • DIGI SPORT 1
EL 17:50 VC2FTC 2-8VÉGE
EL 18:40 HKBSCC 2-4VÉGE
VB20 20:00 HUNUKR 9-3VÉGE
december 10., hétfő
EL 20:00 UTEVAS 4-1VÉGE
    • M4 SPORT
december 11., kedd
VB20 13:00 HUNITA 6-2VÉGE
BL 18:00 FRÖBRN 
    • SPORT 2
U20 18:00 ETOKMM 
december 12., szerda
KHL 18:30 SBADRI 
    • SPORT 2
U18 19:00 FTCETO 
VB20 20:00 HUNSLO 
Partnerünk