Yul Hennelly segíti Fodor Szabolcs munkáját

 

A kanadai szakember karrierjében a Ferencváros lesz az első felnőtt csapat.

Az FTC bejelentette: Yul Hennelly lesz Fodor Szabolcs segítője a következő szezonban. A kanadai tréner játékosként amatőr ligákban szerepelt, ezt követően a 2011/12-es idényben a szerb Spartak Suboticában jégkorongozott. Visszavonulása után a Haaga-Helia Alkalmazott Tudományok Egyetemén tanult sportedző és -menedzsment szakon a finnországi Vierumäkiben, valamint helyi csapatoknál dolgozott utánpótlásedzőként.

FTC mez 3

Ferencváros:

maradt:
Jászai Dávid (hátvéd)
Pleszkán József (kapus)
Tóth Renátó (csatár)
Rafaj Attila (csatár)
Roczanov Dezső (csatár)
Hardi Richard (csatár)

érkezett:
Fodor Szabolcs (vezetőedző, MAC U20)
Pavuk Attila (csatár, DVTK Jegesmedvék)
Boros Dániel (hátvéd, MAC U20)
Leo Fitzgerald (CAN, csatár, Bemidji State University, NCAA)
Myles Fitzgerald (CAN, csatár, Bemidji State University, NCAA)
Tóth Adrián (csatár, DVTK Jegesmedvék)
Tóth Gergő (csatár, DVTK Jegesmedvék)
Sarcia Antonio (hátvéd, MAC U20)
Dósa Krisztián (hátvéd, UTE)
Arany Gergely (kapus, MAC Budapest)
Brett Switzer (CAN, csatár, Nice, FRA)
Tóth Richárd (csatár, MAC Budapest)
Lauri Kärmeniemi (FIN, hátvéd, Amiens, FRA)
Anssi Rantanen (FIN, hátvéd, DVTK Jegesmedvék)
Braden Walls (CAN, csatár, Brassó)
Yul Hennelly (CAN, edző)

távozott:
Greg Lindqvist (SWE, vezetőedző, Corona Brassó)
Jereme Tendler (CAN, csatár, Corona Brassó)
Juhamatti Hietamaki (FIN, hátvéd)
Szakács Ferenc (edző)
Henrich Jaborník (SVK, hátvéd, Dunaújvárosi Acélbikák)
Peter Sevela (kapus, DAB)
Kovács Viktor László (csatár, visszavonult)
Nick Owen (CAN, hátvéd)
Joni Tuominen (FIN, hátvéd)
Preston Shupe (CAN, csatár)
Fliszár Zalán (csatár, Vasas)
Bödök Bence (csatár, Vasas)
Inglis Ákos (csatár, Vasas)

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
augusztus 16., csütörtök
FEL 16:00 SEWBRA 1-3VÉGE
FEL 19:00 MACVIC 1-2VÉGE
    • DIGI SPORT 3
FEL 19:15 PRBDEB 5-2VÉGE
augusztus 17., péntek
FEL 17:00 ZILAVS 3-5VÉGE
FEL 17:30 KL2VC2 6-1VÉGE
FEL 17:30 SNVHKB 3-4 BVÉGE
FEL 19:00 JESTIT 6-4VÉGE
FEL 19:00 KAPBRA 0-8VÉGE
FEL 19:15 DEBJST 1-3VÉGE
augusztus 18., szombat
FEL 11:00 DEBS20 1-4VÉGE
FEL 15:00 KL2TIT 1-3VÉGE
FEL 16:00 OLLBRA 7-6 HVÉGE
augusztus 19., vasárnap
FEL 18:30 DABNIT 0-3VÉGE
augusztus 21., kedd
FEL 18:00 NITMAC 
augusztus 22., szerda
FEL   VASDAB 
augusztus 23., csütörtök
FEL 17:00 SKLHKB 
FEL 18:00 MISKOS 
FEL 18:00 NITUTE 
Partnerünk