Chris Bodo marad a MAC-ban

 

A magyar válogatott csatár a következő szezonban is a fővárosiakat erősíti.

A MAC Budapest újabb kulcsjátékosával hosszabbított szerződéstChris Bodo 2017 novemberében érkezett az Erste Liga-győztes együtteshez, ahol 35 mérkőzésen 17 gólt lőtt és 25 gólpasszt osztott ki. A budapesti világbajnokságon is megfordult csatár a klubnak elmondta: “Ezen a nyáron is az edzések állnak első helyen, a száraz edzések és korcsolyázás.” Majoross Gergely vezetőedző szerint: “Azt hiszem, hogy az ő korcsolyázása és gólérzékenysége bármilyen szinten nagy segítségünkre lehet, ennek megfelelően még a szezon vége előtt kétéves szerződést kötöttünk vele.”

Fotó: Mudra László - http://www.mudralaszlo.hu

MAC Budapest:

maradt:
Terbócs István (csatár)
Pozsgai Tamás (hátvéd)
Tomás Klempa (SVK, csatár)
Jared Brown (USA, csatár)
Vokla Roland (hátvéd)
Brance Orban (csatár)
Chris Bodo (csatár)

érkezett:
Bugár Gábor (hátvéd/csatár, Bodens HF, SWE-3.)
Szigeti Ákos (csatár, Springfield Express, WSHL)

távozott:
Somogyi Balázs (csatár, DVTK Jegesmedvék)
Tóth Gergely (hátvéd, Dunaújváros)
Keresztury Erik (csatár, Eisbären Regensburg, GER-3.)

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
október 15., hétfő
EL 17:30 VASHKB 1-4VÉGE
    • M4 SPORT
EL 18:30 TITGYE 6-2VÉGE
október 16., kedd
U20 17:00 MACDAB 4-1VÉGE
EXL 19:00 MACPOP 3-2VÉGE
október 17., szerda
U20 15:50 PEFETO 4-2VÉGE
U18 18:30 VASUTE 6-3VÉGE
U18 18:40 DHKKMH 10-1VÉGE
U18 19:00 AVSFTC 14-1VÉGE
október 18., csütörtök
EXL 17:00 ZILMIS 4-1VÉGE
U18 18:20 OHAMIS 0-19VÉGE
U18 19:00 DABETO 5-6 HVÉGE
U18 19:10 MACPEF 3-0VÉGE
október 19., péntek
U18 14:00 UTEOKW 2-3 HINFO
KK 16:00 MACCRZ 8-0VÉGE
EL 17:30 BRAVAS 6-0VÉGE
EL 17:30 GYETIT 4-3VÉGE
EL 18:00 DABVC2 7-4VÉGE
EL 18:00 UTEHKB 5-4VÉGE
EL 19:30 DEBSCC 2-3VÉGE
KK 20:00 JESRIT 1-6VÉGE
október 20., szombat
U18 12:05 DHKOHA 
U18 12:40 ZEGAVS 
KK 16:00 MACJES 
EBEL 17:00 AVSHCB 
    • DIGI SPORT 3
KK 20:00 RITCRZ 
október 21., vasárnap
KK 14:00 CRZJES 
U20 14:30 MACVAS 
EL 16:00 BRATIT 
EXL 17:00 KOSMIS 
EBEL 17:30 AVSRBS 
    • DIGI SPORT 2
EL 17:30 GYEVAS 
EL 17:50 VC2UTE 
KK 18:00 RITMAC 
EL 18:30 DEBFTC 
EL 18:40 HKBSCC 
Partnerünk