Szakács Ferenc távozik az FTC-től

 

Greg Lindqvist vezetőedző után a segítője is elhagyja a ferencvárosiakat.

Az FTC bejelentette: Szakács Ferenc nem hosszabbítja meg a szezon végén lejárt szerződését a klubbal. Az 53 éves szakember a 2014/15-ös idényben vezetőedzőként irányította a ferencvárosiakat, az ezt követő három évben pedig Greg Lindqvist segítőjeként dolgozott. Szakács kapott ajánlatokat más csapatoktól, de az edzői karrierje folytatásáról még nem döntött.

FTC mez 3

Ferencváros:

maradt:
Jászai Dávid (hátvéd)
Pleszkán József (kapus)
Tóth Renátó (csatár)
Kovács Viktor László (csatár)
Rafaj Attila (csatár)

érkezett:
Fodor Szabolcs (vezetőedző, MAC U20)
Pavuk Attila (csatár, DVTK Jegesmedvék)
Boros Dániel (hátvéd, MAC U20)
Leo Fitzgerald (Bemidji State University, NCAA)
Myles Fitzgerald (Bemidji State University, NCAA)
Tóth Adrián (csatár, DVTK Jegesmedvék)

távozott:
Greg Lindqvist (SWE, vezetőedző, Corona Brassó)
Jereme Tendler (CAN, csatár)
Juhamatti Hietamaki (FIN, hátvéd)
Szakács Ferenc (edző)

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
február 16., szombat
U18 12:00 ETOVIC 4-2VÉGE
U18 12:40 DHKKAC 0-5VÉGE
U18 13:20 FTCOKW 0-9VÉGE
U18 15:00 UTEEHC 5-4 BVÉGE
U20 16:20 KMHSAP 2-4VÉGE
U18 17:15 VSVVAS 6-3VÉGE
ELA 17:30 GYETIT 4-2VÉGE
ELA 17:40 VASVC2 2-4VÉGE
U18 17:45 EASMIS 2-6VÉGE
ELA 18:00 DABHKB 4-6VÉGE
február 17., vasárnap
U20 14:00 EASDHK 4-2VÉGE
ELF 16:00 BRASCC 5-2VÉGE
EXL 16:00 POPMIS 2-1VÉGE
U20 17:00 UTEAVS 3-2 HVÉGE
EXL 17:30 MACKOS 3-1VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EBEL 18:00 HCBAVS 5-2VÉGE
U20 19:10 MACETO 8-3VÉGE
február 18., hétfő
ELA 18:40 VASHKB 3-2VÉGE
ELF 20:00 FTCDEB 3-2VÉGE
    • M4 SPORT
február 19., kedd
U18 15:35 KMHVAS 1-9VÉGE
U20 19:00 MACDHK INFO
február 20., szerda
U18 15:30 DHKAVS 
U18 16:00 MISOKR 
U18 16:30 UTEFTC 
ELA 17:50 VC2GYE 
U18 18:20 KMHETO 
ELA 18:40 HKBTIT 
ELA 18:40 VASDAB 
U20 19:10 UTEDAB 
február 21., csütörtök
U18 15:10 DHKVAS 
U18 17:25 UTEMIS 
ELF 17:30 BRAFTC 
U18 18:40 MACETO 
ELF 19:00 DEBUTE 
U20 19:00 DHKKMM 
február 22., péntek
ELA 17:50 VC2HKB 
EBEL 18:00 AVSVIC 
    • DIGI SPORT 2
ELA 18:00 DABTIT 
ELF 18:00 UTEDEB 
EXL 18:00 ZVOMAC 
EXL 18:30 MISBBY 
ELA 18:40 VASGYE 
U20 19:00 ETOEAS 
Partnerünk