Az oroszok átgázoltak a koreaiakon

   

Oleg Znarok a siker után egy kényszerű cserét hajtott végre az olimpiai keretben.

Szombaton az orosz válogatott edzőmérkőzést játszott a 2018-as ötkarikás játékok házigazdájával, Dél-Koreával. A vendégek a 16. percben 2 gólt lőttek, ezt követően az ázsiaiak szépítettek, viszont a folytatásban 6 orosz találat esett. A 8-1-re diadalmaskodó csapatban Nyikita Guszev 1+2, Mihail Grigorenko 1+2, Kirill Kaprizov és Pavel Dacjuk 1+1 ponttal emelkedett ki.

Az oroszok sérülés miatt módosítottak a keretükön, Gyinar Hafizullin nem épült fel, helyette szentpétervári csapattársa, Jegor Jakovlev léphet jégre Pjongcsangban.

Az olimpiai torna felkészülési mérkőzései:

2018. január 30., kedd:

Oroszország–Fehéroroszország 3-0

2018. február 3., szombat:

Dél-Korea–Kazahsztán 1-3

2018. február 4., vasárnap:

Oroszország–Szpartak Moszkva (KHL) 2-1 h.
Lettország–Kanada 0-2

2018. február 5., hétfő:

Dél-Korea–Kazahsztán 3-0

2018. február 6., kedd:

Fehéroroszország–Kanada 0-2
Svájc–Németország 1-2 h.

2018. február 8., csütörtök:

Dél-Korea–Szlovénia 1-2

2018. február 10., szombat:

Dél-Korea–Oroszország 1-8

2018. február 11., vasárnap:

Finnország–Csehország
Svájc–Norvégia

2018. február 12., hétfő:

Svédország–Kanada

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
február 21., szerda
OG 04:10 CZEUSA 3-2 BVÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OG 08:40 RUSNOR 6-1VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT
OGN 08:40 FINRUS 3-2VÉGE
    • EUROSPORT 2 (15:30), M4SPORT.HU
OG 13:10 CANFIN 1-0VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT
OG 13:10 SWEGER 3-4 HVÉGE
    • EUROSPORT 1 (14:45), M4SPORT.HU, M4 SPORT
U18 14:15 OHRAVS 6-4VÉGE
U20 15:00 DHKPEF 5-3VÉGE
U20 17:00 MISETO 1-5VÉGE
EL 18:00 DABSCC 2-5VÉGE
EL 18:00 UTEBRA 1-4VÉGE
EBEL 18:45 AVSZNO 2-3 BVÉGE
    • M4SPORT.HU
február 22., csütörtök
OGN 05:10 CANUSA 2-3 BVÉGE
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
U20 13:15 OHCUTE 5-4VÉGE
U18 16:00 ETOMIS 13-1VÉGE
U20 17:40 AVSMAC 7-0VÉGE
EL 18:00 UTEBRA 2-1 HVÉGE
U20 18:00 SLLVAS 2-3VÉGE
EL 18:30 MISTIT 4-0VÉGE
EL 19:00 MACFTC 5-1VÉGE
U20 19:00 ETOKMH 3-5VÉGE
február 23., péntek
OG 08:40 CZERUS 0-3VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
OG 13:10 CANGER 3-4VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT (13:45)
EBEL 18:30 ZNOAVS 1-2VÉGE
EL 18:30 MISTIT 7-1VÉGE
EL 19:00 MACFTC 2-4VÉGE
február 24., szombat
OG 13:10 CZECAN 4-6VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
U18 15:00 MISUTE 5-3VÉGE
U20 16:15 G99VAS 1-3VÉGE
EL 17:00 SCCDAB 5-2VÉGE
U20 18:00 MISUTE 2-7VÉGE
U18 18:20 MACAVS 8-2VÉGE
U18 18:30 ETOVAS 8-1VÉGE
február 25., vasárnap
EWHL   NEHKMH 
OG 05:10 RUSGER 
    • EUROSPORT 1, M4 SPORT, EUROSPORT 2
U20 12:15 DHKETO 
U20 14:40 MACAVS 
DEBL 15:15 MRLNEH 
EL 17:00 SCCDAB 
U20 17:00 KMHOHC 
EL 17:30 BRAUTE 
EBEL 17:45 VSVAVS 
február 26., hétfő
EL 17:30 BRAUTE 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 TITMIS 
február 27., kedd
EL 18:00 FTCMAC 
U18 18:00 VAS
EL 18:30 TITMIS 
február 28., szerda
U20 17:25 KMHMAC 
március 1., csütörtök
U18   ?MIS 
U18   ?UTE 
U18   ?VAS 
EL 18:00 UTEBRA 
március 2., péntek
U20   MACKMH 
Partnerünk