A Taraszov-divízió nyerte az All Star-gálát

 

A Nyugati főcsoportban szereplő csoport tagjai visszavágtak a házigazda Csernisov-divíziónak az egy évvel korábbi vereségért.

A szombati ügyességi verseny után – melyen a Taraszov-divízió kivételével mindegyik csapat 2-2 versenyszámot nyert – vasárnap a gálameccseket rendezték a KHL All Staron. Az orosz bázisú ligában az elmúlt tornával ellentétben most nem a főcsoportokon belül játszották az elődöntőket. Az első meccsen a keleti Harlamov-divízió közel járt a döntőhöz, 3-2-es vezetésnél Varfolomejev kapuvasat lőtt az üresen maradt kapura, az ellentámadásból pedig egyenlített a Taraszov-divízió, majd büntetőkkel 4-3-ra behúzta a mérkőzést. A másik ágon a Csernisov-divízió tett többet a fináléba jutásért, végül 6-5-re verték szétlövésben a Bobrov-divíziót.

A 3. helyért megrendezett találkozó hozta a legnagyobb gólkülönbséget, a Harlamov az 1+4 ponttal záró Trjamkin vezetésével 8-4-re legyőzte a Bobrovot. A döntőben megismétlődött a tavalyi párosítás – akkor 3-2-re nyert a Csernisov –, most  egy korai gólváltás után a kontratámadásokra építő Taraszov szinte végig vezetett, az MHL-es Kovalenko 2 góllal járult hozzá Kagarlickijék 5-4-es sikeréhez.

taraszovdivizioFotó: KHL

A 2018-as asztanai KHL All Star-gála keretei:

Bobrov-divízió:

Kapusok: Ryan Zapolski (Jokerit), Igor Sesztyorkin (SZKA)
Hátvédek:
 Marc-André Gragnani (Dinamo Minszk), Dmitrij Kalinyin (Szpartak), Patrik Hersley(SZKA), Sami Lepistö (Jokerit)
Csatárok: Eeli Tolvanen (Jokerit), Ilja Kovalcsuk (SZKA), Nyikita Guszev (SZKA), Miks Indrasis (Dinamo Riga), Zach Boychuk (Slovan), German Volosin (MHL)

Taraszov-divízió:

Kapusok: Július Hudácek (Szeversztal), Ilja Szorokin (CSZKA)
Hátvédek:
 Staffan Kronwall (Lokomotiv), Nyikita Nyesztyerov (CSZKA), Vojtech Mozík (Viyaz), Ilja Nyikulin (Dinamo Moszkva)
Csatárok: Kirill Kaprizov (CSZKA), Dmitrij Kagarlickij (Szeversztal), Pavlo Padakin (Szocsi), Brandon Kozun (Lokomotiv), Gyenyisz Parsin (Torpedo), Nyikolaj Kovalenko (MHL)

Harlamov-divízó:

Kapusok: Emil Garipov (Ak Barsz), Ilja Jezsov (Nyeftyehimik)
Hátvédek:
 Andrej Markov (Ak Barsz), Alekszej Bereglazov (Metallurg), Nyikita Trjamkin (Avtomobiliszt), Chay Genoway (Lada)
Csatárok: Szergej Mozjakin (Metallurg), Vlagyimir Tkacsov (Ak Barsz), Dan Sexton (Nyeftyehimik), Paul Szczechura (Traktor), Pavel Varfolomejev (Jugra), Igor Geraszkin (MHL)

Csernisov-divízió:

Kapusok: Alekszej Kraszikov (Szibir), Magnus Hellberg (Kunlun)
Hátvédek:
 Kevin Dallman (Barisz), Philip Larsen (Szalavat Julajev), Jevgenyij Medvegyev(Avangard), Jegor Martinov (Avangard)
Csatárok: Nigel Dawes (Barisz), Linus Omark (Szalavat Julajev), Alekszej Bivalcev (Amur), Vlagyimir Tkacsov (Admiral), Linden Vey (Barisz), Jegor Korobkin (MHL)

 

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
február 22., csütörtök
OGN 05:10 CANUSA 2-3 BVÉGE
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
U20 13:15 OHCUTE 5-4VÉGE
U18 16:00 ETOMIS 13-1VÉGE
U20 17:40 AVSMAC 7-0VÉGE
EL 18:00 UTEBRA 2-1 HVÉGE
U20 18:00 SLLVAS 2-3VÉGE
EL 18:30 MISTIT 4-0VÉGE
EL 19:00 MACFTC 5-1VÉGE
U20 19:00 ETOKMH 3-5VÉGE
február 23., péntek
OG 08:40 CZERUS 0-3VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
OG 13:10 CANGER 3-4VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU, M4 SPORT (13:45)
EBEL 18:30 ZNOAVS 1-2VÉGE
EL 18:30 MISTIT 7-1VÉGE
EL 19:00 MACFTC 2-4VÉGE
február 24., szombat
OG 13:10 CZECAN 4-6VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
U18 15:00 MISUTE 5-3VÉGE
U20 16:15 G99VAS 1-3VÉGE
EL 17:00 SCCDAB 5-2VÉGE
U20 18:00 MISUTE 2-7VÉGE
U18 18:20 MACAVS 8-2VÉGE
U18 18:30 ETOVAS 8-1VÉGE
február 25., vasárnap
OG 05:10 RUSGER 4-3 HVÉGE
    • EUROSPORT 1, M4 SPORT, EUROSPORT 2
U20 12:15 DHKETO 1-3VÉGE
U20 14:40 MACAVS 2-7VÉGE
DEBL 15:15 MRLNEH 3-2VÉGE
EWHL 16:30 NEHKMH 1-5VÉGE
EL 17:00 SCCDAB 3-0VÉGE
U20 17:00 KMHOHC 3-8VÉGE
EL 17:30 BRAUTE 3-4 HVÉGE
EBEL 17:45 VSVAVS 2-4VÉGE
február 26., hétfő
EL 17:30 BRAUTE 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 TITMIS 
február 27., kedd
EL 18:00 FTCMAC 
U18 18:00 VAS
EL 18:30 TITMIS 
február 28., szerda
U20 17:25 KMHMAC 
március 1., csütörtök
U18   ?VAS 
U18   ?MIS 
U18   ?UTE 
EL 18:00 UTEBRA 
március 2., péntek
U20   MACKMH 
Partnerünk