A Taraszov-divízió nyerte az All Star-gálát

 

A Nyugati főcsoportban szereplő csoport tagjai visszavágtak a házigazda Csernisov-divíziónak az egy évvel korábbi vereségért.

A szombati ügyességi verseny után – melyen a Taraszov-divízió kivételével mindegyik csapat 2-2 versenyszámot nyert – vasárnap a gálameccseket rendezték a KHL All Staron. Az orosz bázisú ligában az elmúlt tornával ellentétben most nem a főcsoportokon belül játszották az elődöntőket. Az első meccsen a keleti Harlamov-divízió közel járt a döntőhöz, 3-2-es vezetésnél Varfolomejev kapuvasat lőtt az üresen maradt kapura, az ellentámadásból pedig egyenlített a Taraszov-divízió, majd büntetőkkel 4-3-ra behúzta a mérkőzést. A másik ágon a Csernisov-divízió tett többet a fináléba jutásért, végül 6-5-re verték szétlövésben a Bobrov-divíziót.

A 3. helyért megrendezett találkozó hozta a legnagyobb gólkülönbséget, a Harlamov az 1+4 ponttal záró Trjamkin vezetésével 8-4-re legyőzte a Bobrovot. A döntőben megismétlődött a tavalyi párosítás – akkor 3-2-re nyert a Csernisov –, most  egy korai gólváltás után a kontratámadásokra építő Taraszov szinte végig vezetett, az MHL-es Kovalenko 2 góllal járult hozzá Kagarlickijék 5-4-es sikeréhez.

taraszovdivizioFotó: KHL

A 2018-as asztanai KHL All Star-gála keretei:

Bobrov-divízió:

Kapusok: Ryan Zapolski (Jokerit), Igor Sesztyorkin (SZKA)
Hátvédek:
 Marc-André Gragnani (Dinamo Minszk), Dmitrij Kalinyin (Szpartak), Patrik Hersley(SZKA), Sami Lepistö (Jokerit)
Csatárok: Eeli Tolvanen (Jokerit), Ilja Kovalcsuk (SZKA), Nyikita Guszev (SZKA), Miks Indrasis (Dinamo Riga), Zach Boychuk (Slovan), German Volosin (MHL)

Taraszov-divízió:

Kapusok: Július Hudácek (Szeversztal), Ilja Szorokin (CSZKA)
Hátvédek:
 Staffan Kronwall (Lokomotiv), Nyikita Nyesztyerov (CSZKA), Vojtech Mozík (Viyaz), Ilja Nyikulin (Dinamo Moszkva)
Csatárok: Kirill Kaprizov (CSZKA), Dmitrij Kagarlickij (Szeversztal), Pavlo Padakin (Szocsi), Brandon Kozun (Lokomotiv), Gyenyisz Parsin (Torpedo), Nyikolaj Kovalenko (MHL)

Harlamov-divízó:

Kapusok: Emil Garipov (Ak Barsz), Ilja Jezsov (Nyeftyehimik)
Hátvédek:
 Andrej Markov (Ak Barsz), Alekszej Bereglazov (Metallurg), Nyikita Trjamkin (Avtomobiliszt), Chay Genoway (Lada)
Csatárok: Szergej Mozjakin (Metallurg), Vlagyimir Tkacsov (Ak Barsz), Dan Sexton (Nyeftyehimik), Paul Szczechura (Traktor), Pavel Varfolomejev (Jugra), Igor Geraszkin (MHL)

Csernisov-divízió:

Kapusok: Alekszej Kraszikov (Szibir), Magnus Hellberg (Kunlun)
Hátvédek:
 Kevin Dallman (Barisz), Philip Larsen (Szalavat Julajev), Jevgenyij Medvegyev(Avangard), Jegor Martinov (Avangard)
Csatárok: Nigel Dawes (Barisz), Linus Omark (Szalavat Julajev), Alekszej Bivalcev (Amur), Vlagyimir Tkacsov (Admiral), Linden Vey (Barisz), Jegor Korobkin (MHL)

 

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
február 15., péntek
ELF 17:30 SCCUTE 2-3VÉGE
EXL 17:30 ZILMAC 3-2VÉGE
U18 17:30 ETOSCC 5-6 HVÉGE
EBEL 18:00 AVSKAC 1-4VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EXL 18:30 MISNZÁ 1-2 BVÉGE
U20 19:05 KMHSAP 3-2VÉGE
február 16., szombat
U18 12:00 ETOVIC 4-2VÉGE
U18 12:40 DHKKAC 0-5VÉGE
U18 13:20 FTCOKW 0-9VÉGE
U18 15:00 UTEEHC 5-4 BVÉGE
U20 16:20 KMHSAP 2-4VÉGE
U18 17:15 VSVVAS 6-3VÉGE
ELA 17:30 GYETIT 4-2VÉGE
ELA 17:40 VASVC2 2-4VÉGE
U18 17:45 EASMIS 2-6VÉGE
ELA 18:00 DABHKB 4-6VÉGE
február 17., vasárnap
U20 14:00 EASDHK 4-2VÉGE
ELF 16:00 BRASCC 5-2VÉGE
EXL 16:00 POPMIS 2-1VÉGE
U20 17:00 UTEAVS 3-2 HVÉGE
EXL 17:30 MACKOS 3-1VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EBEL 18:00 HCBAVS 5-2VÉGE
U20 19:10 MACETO 8-3VÉGE
február 18., hétfő
ELA 18:40 VASHKB 3-2VÉGE
ELF 20:00 FTCDEB 3-2VÉGE
    • M4 SPORT
február 19., kedd
U18 15:35 KMHVAS 
U20 19:00 MACDHK 
február 20., szerda
U18 15:30 DHKAVS 
U18 16:00 MISOKR 
U18 16:30 UTEFTC 
ELA 17:50 VC2GYE 
U18 18:20 KMHETO 
ELA 18:40 HKBTIT 
ELA 18:40 VASDAB 
U20 19:10 UTEDAB 
február 21., csütörtök
U18 15:10 DHKVAS 
U18 17:25 UTEMIS 
ELF 17:30 BRAFTC 
U18 18:40 MACETO 
ELF 19:00 DEBUTE 
U20 19:00 DHKKMM 
február 22., péntek
ELA 17:50 VC2HKB 
EBEL 18:00 AVSVIC 
    • DIGI SPORT 2
ELA 18:00 DABTIT 
ELF 18:00 UTEDEB 
EXL 18:00 ZVOMAC 
EXL 18:30 MISBBY 
ELA 18:40 VASGYE 
U20 19:00 ETOEAS 
Partnerünk