Playoffhelyen pihen a Szibir

 

A novoszibirszkiek legyőzték a Slovant, sikerüknek köszönhetően a Keleti főcsoport 8. helyén töltik a novemberi IIHF-szünetet.

Kedden egyetlen mérkőzést rendeztek a KHL-ben, ahol a rájátszást érő 8. helyért hajtó Szibir a Slovant fogadta. A találkozó mindegyik harmadában 1-1 gólt lőttek a hazaiak, a vendégek egyetlen találatot szereztek, mégpedig egy ötperces emberelőny során. Az orosz csapat svéd légiósai remekeltek, Patrik Zackrisson 1+1 ponttal, míg Alexander Bergström 2, Jonas Enlund pedig 1 gólpasszal zárt, ám egyikük sem lesz ott a Karjala Kupán.

KHL, 2017. nov. 7., kedd.
Salák: 96,3% (Kraszikov)
K
Stepánek: 90,9% (Koziak)
Verescsagin, Jermakov, Zackrisson, Szigarjov, Bergström
1
Svarny, Vorácek, Skalicky, Scserbatov, Stastny
Vorobjov, Gyemidov, Enlund, Bodrov, Levickij
2
Ebert, Sersen, Genoway, Boychuk, Kaspar
Alekszejev, Lukin, Konykov, Sarov, Szannyikov
3
Meszáros, Bacík, Buchtele, Viedensky, Mikus
Naumov, Artyomov, Osznovin, Pervusin
4
Barker, Sloboda, Sádecky, Hrnka
Pavel Zubov
E
Andrej Szkabelka
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 06:08 SZI Levickij Enlund Jermakov
2-0 29:23 SZI PP Zackrisson Osznovin Bergström
2-1 42:10 SBA PP Viedensky Boychuk Mikus
3-1 46:26 SZI PP Jermakov Zackrisson Bergström
33 Kapura lövések száma 28
33 Kiállításpercek 22

szibir2017

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
november 17., péntek
U20 15:40 EHLETO 4-3 HVÉGE
U20 15:40 RBSAVS 3-5VÉGE
KK 16:00 NOMMIS 1-2 BVÉGE
EL 17:30 BRASCC 3-2VÉGE
EL 18:00 UTEMAC 3-2VÉGE
EL 18:30 TITVC2 4-1VÉGE
U20 18:55 KMHUTE 8-4VÉGE
EBEL 19:15 VICAVS 0-1VÉGE
KK 20:00 RITGRN 2-0VÉGE
november 18., szombat
U20 12:40 RBSETO 3-0VÉGE
EWHL 13:00 KMHSAV 2-0VÉGE
U18 13:40 AVSUTE 3-6VÉGE
KK 16:00 GRNMIS 1-2 HVÉGE
U20 16:00 HCIAVS 1-2 HVÉGE
U18 16:10 VASZNO 2-10VÉGE
U18 16:40 KMHMAC 1-10VÉGE
U18 17:20 ETOMIS 8-5VÉGE
KK 20:00 NOMRIT 3-1VÉGE
november 19., vasárnap
U20 09:40 EHLAVS 1-6VÉGE
U20 09:40 HCIETO 2-4VÉGE
DEBL 12:30 KMHGEP 
U20 14:40 VASG99 
U20 15:00 ZNODHK 
KK 16:00 GRNNOM 
EBEL 17:30 VSVAVS 
EL 17:30 SCCBRA INFO
EL 18:00 FTCVC2 INFO
U20 19:00 VICUTE 
KK 20:00 MISRIT 
november 20., hétfő
U20   OHCUTE 
EL 20:00 TITDAB 
    • M4 SPORT
november 21., kedd
EBEL 18:45 AVSKAC 
november 22., szerda
U18   ETOOKR 
U20   PEFETO 
U20 15:00 DHKKMH 
MK 18:00 DABMAC 
MK 18:00 FTCVAS 
MK 18:30 MISKMH 
MK 18:30 TITUTE 
november 23., csütörtök
U18   DHKAVS 
U18   GEPMAC 
U18   PEFUTE 
U18   SZDVAS 
U20   KMHETO 
U20   ZNOAVS 
U18 18:00 ZEGKMH 
U20 18:40 MACUTE 
november 24., péntek
EL 17:50 VC2SCC 
EL 18:00 DABFTC 
EL 18:30 MISBRA 
EBEL 18:45 AVSMZA 
EL 19:00 MACTIT 
   H I R D E T É S
Partnerünk