Playoffhelyen pihen a Szibir

 

A novoszibirszkiek legyőzték a Slovant, sikerüknek köszönhetően a Keleti főcsoport 8. helyén töltik a novemberi IIHF-szünetet.

Kedden egyetlen mérkőzést rendeztek a KHL-ben, ahol a rájátszást érő 8. helyért hajtó Szibir a Slovant fogadta. A találkozó mindegyik harmadában 1-1 gólt lőttek a hazaiak, a vendégek egyetlen találatot szereztek, mégpedig egy ötperces emberelőny során. Az orosz csapat svéd légiósai remekeltek, Patrik Zackrisson 1+1 ponttal, míg Alexander Bergström 2, Jonas Enlund pedig 1 gólpasszal zárt, ám egyikük sem lesz ott a Karjala Kupán.

KHL, 2017. nov. 7., kedd.
Salák: 96,3% (Kraszikov)
K
Stepánek: 90,9% (Koziak)
Verescsagin, Jermakov, Zackrisson, Szigarjov, Bergström
1
Svarny, Vorácek, Skalicky, Scserbatov, Stastny
Vorobjov, Gyemidov, Enlund, Bodrov, Levickij
2
Ebert, Sersen, Genoway, Boychuk, Kaspar
Alekszejev, Lukin, Konykov, Sarov, Szannyikov
3
Meszáros, Bacík, Buchtele, Viedensky, Mikus
Naumov, Artyomov, Osznovin, Pervusin
4
Barker, Sloboda, Sádecky, Hrnka
Pavel Zubov
E
Andrej Szkabelka
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 06:08 SZI Levickij Enlund Jermakov
2-0 29:23 SZI PP Zackrisson Osznovin Bergström
2-1 42:10 SBA PP Viedensky Boychuk Mikus
3-1 46:26 SZI PP Jermakov Zackrisson Bergström
33 Kapura lövések száma 28
33 Kiállításpercek 22

szibir2017

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
október 12., péntek
U20 15:15 MACEHL 5-1VÉGE
U20 15:20 KMMVSV 1-4VÉGE
U20 17:15 AVSRBS 5-2VÉGE
EL 17:30 BRADAB 5-4 BVÉGE
EL 17:30 SCCUTE 5-3VÉGE
EL 18:00 DEBGYE 5-3VÉGE
EXL 18:00 MISMAC 2-3 HVÉGE
    • DIGI SPORT 1
EL 18:40 HKBVC2 6-3VÉGE
EL 18:40 VASTIT 3-8VÉGE
EBEL 19:15 VSVAVS 4-2VÉGE
U20 20:00 UTEHDJ 2-4VÉGE
október 13., szombat
U18 11:20 FTCMIS 2-7VÉGE
U20 12:15 AVSEHL 5-2VÉGE
U20 13:15 KMMRBS 3-0VÉGE
U18 14:00 ETOVAS 3-6VÉGE
U18 14:30 AVSUTE 3-2VÉGE
U20 15:15 UTEVSV 7-4VÉGE
U18 15:30 MACDHK 9-2VÉGE
U20 18:15 ETOHDJ 1-8VÉGE
U18 20:20 OHASCC 0-16VÉGE
október 14., vasárnap
U20 09:45 AVSVSV 5-2VÉGE
U20 10:45 KMMHDJ 1-5VÉGE
U20 13:45 UTEEHL 3-4 BVÉGE
EL 16:00 BRAUTE 3-2 BVÉGE
EXL 16:00 NZÁMAC 3-2VÉGE
EBEL 17:30 G99AVS 4-3 HVÉGE
EL 17:30 SCCDAB 6-4VÉGE
EL 18:00 FTCGYE 5-4VÉGE
EXL 18:00 MISNIT 1-3VÉGE
EL 18:50 VC2DEB 5-8VÉGE
október 15., hétfő
EL 17:30 VASHKB INFO
    • M4 SPORT
EL 18:30 TITGYE INFO
október 16., kedd
U20 17:00 MACDAB 
BL 18:00 TAPDIF 
    • SPORT 2
EXL 19:00 MACPOP 
október 17., szerda
U20 15:50 PEFETO 
U18 18:30 VASUTE 
U18 18:40 DHKKMH 
U18 19:00 AVSFTC 
október 18., csütörtök
U18   DABETO 
U18   OHAMIS 
KHL 18:30 SBAAMR 
    • SPORT 2
U18 19:10 MACPEF 
Partnerünk