Frölunda–Liberec nyolcaddöntő a BL-ben

 

A BL-címvédő svédek cseh csapatot kaptak a rájátszás első körében.

Pénteken kisorsolták a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőinek párosításait. A legutóbbi két kiírás győztese, a Frölunda a cseh Bílí Tygri Libereccel találkozik. Az egyetlen osztrák továbbjutó, a Red Bull Salzburg svéd ellenfelet kapott, a 2015-ben SHL-győztes Vaxjö Lakers vár rá. Biztosan lesz finn csapat a legjobb 8 között, miután a Tappara és a JYP egymással játszik.

A nyolcaddöntők első mérkőzéseit október 31-én és november 1-jén játsszák, míg a visszavágókat november 7-én rendezik.

A Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének párosításai:

Tappara Tampere (FIN)–JYP Jyvaskyla (FIN)
EV Zug (SUI)–Kometa Brno (CZE)
Adler Mannheim (GER)–Brynas Gavle (SWE)
Malmö Redhawks (SWE)–Ocelári Trinec (CZE)
Vaxjö Lakers (SWE)–Red Bull Salzburg (AUT)
Red Bull München (GER)–SC Bern (SUI)
Nottingham Panthers (GBR)–Zürich Lions (SUI)
Frölunda Göteborg (SWE)–Bílí Tygri Liberec (CZE)

A Bajnokok Ligája rájátszásnak menetrendje:

Nyolcaddöntők: 2017. október 31. és november 1.; november 7.
Negyeddöntők: 2017. december 5. és 6.; december 12.
Elődöntők: 2018. január 9. és 10.; január 16. és 17.
Döntő: 2018. február 6.

bl16

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
szeptember 20., csütörtök
U20 14:30 AVSSAP 12-1VÉGE
U18 15:50 PEFAVS 2-3VÉGE
U18 18:00 ETOSCC 3-2VÉGE
U20 18:20 DHKUTE 3-4VÉGE
EL 18:30 TITUTE 3-2 HVÉGE
U18 19:00 DABUTE 3-8VÉGE
szeptember 21., péntek
EL 17:30 BRADEB 1-6VÉGE
EL 17:30 SCCVAS 4-1VÉGE
EL 17:50 VC2GYE 2-3VÉGE
EL 18:00 FTCDAB 3-2VÉGE
EXL 18:00 DTEMAC 4-3 HVÉGE
EXL 18:30 MISZVO 0-5VÉGE
EBEL 18:45 AVSKAC 3-2 BVÉGE
szeptember 22., szombat
U18 12:00 ETOTIT 9-1VÉGE
U18 12:00 OHAFTC 1-11VÉGE
U18 13:30 AVSVIC 10-0VÉGE
U18 15:15 EASVAS 3-2VÉGE
U18 15:15 EHLDEB 2-5VÉGE
U20 16:20 PEFKMH 3-0VÉGE
U20 17:00 DABSAP 2-8VÉGE
EBEL 17:30 AVSHCI 5-4 HVÉGE
    • DIGI SPORT 1
U18 18:00 UTESCC INFO
U20 19:00 MISDHK INFO
szeptember 23., vasárnap
U20 12:20 KMMMAC 
U20 12:20 PEFSAP 
U20 14:00 AVSZNO 
U20 14:45 UTEETO 
U18 15:30 KMHSCC 
EL 16:00 BRAVAS 
EL 17:00 DABGYE 
EL 17:30 SCCDEB 
EXL 17:30 DTVMIS 
EXL 17:30 MACLMI 
    • DIGI SPORT 2
EL 17:50 VC2HKB 
EL 18:30 UTEFTC 
Partnerünk