Frölunda–Liberec nyolcaddöntő a BL-ben

 

A BL-címvédő svédek cseh csapatot kaptak a rájátszás első körében.

Pénteken kisorsolták a Bajnokok Ligája nyolcaddöntőinek párosításait. A legutóbbi két kiírás győztese, a Frölunda a cseh Bílí Tygri Libereccel találkozik. Az egyetlen osztrák továbbjutó, a Red Bull Salzburg svéd ellenfelet kapott, a 2015-ben SHL-győztes Vaxjö Lakers vár rá. Biztosan lesz finn csapat a legjobb 8 között, miután a Tappara és a JYP egymással játszik.

A nyolcaddöntők első mérkőzéseit október 31-én és november 1-jén játsszák, míg a visszavágókat november 7-én rendezik.

A Bajnokok Ligája nyolcaddöntőjének párosításai:

Tappara Tampere (FIN)–JYP Jyvaskyla (FIN)
EV Zug (SUI)–Kometa Brno (CZE)
Adler Mannheim (GER)–Brynas Gavle (SWE)
Malmö Redhawks (SWE)–Ocelári Trinec (CZE)
Vaxjö Lakers (SWE)–Red Bull Salzburg (AUT)
Red Bull München (GER)–SC Bern (SUI)
Nottingham Panthers (GBR)–Zürich Lions (SUI)
Frölunda Göteborg (SWE)–Bílí Tygri Liberec (CZE)

A Bajnokok Ligája rájátszásnak menetrendje:

Nyolcaddöntők: 2017. október 31. és november 1.; november 7.
Negyeddöntők: 2017. december 5. és 6.; december 12.
Elődöntők: 2018. január 9. és 10.; január 16. és 17.
Döntő: 2018. február 6.

bl16

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 SCCGEP 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS ÉLŐ
U18 17:05 GEPVAS ÉLŐ
U20 17:20 ETOAVS ÉLŐ
U18 17:40 AVSSCC ÉLŐ
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE INFO
U18 19:00 SZDETO INFO
U20 19:00 UTEVAS INFO
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
   H I R D E T É S
Partnerünk