Tíz meccs óta nyeretlen a Dinamo Riga

   

A lett KHL-csapat utoljára augusztusban szerzett pontot.

A Szocsi a harmadik harmadban legyűrte a Traktort. A cseljabinszkiek hiába egyenlítettek a záró húsz percben kétszer is Igor Poligalov révén, a fekete-tengeriek a svéd Simon Önerud góljával győztek.

KHL, 2017. szept. 20., szerda.
Francouz: 86,1% (Gyemcsenko)
K
Barulin: 92,3% (Sikin)
Borodkin, Kolcov, Jakucenya, Szczechura, Krucsinyin
1
Scsitov, Alekszandrov, Lapenkov, Cvetkov, Scsegolkov
Bailen, Visnyevszkij, Poligalov, Gynge, Videll
2
Homickij, Hohlov, Wellman, Önerud, Collins
Klimontov, Mamajev, Ribakov, Kokujov, Penykovszkij
3
Mamkin, Kuznyecov, Grebenscsikov, Padakin, O'Dell
Alekszejev, Petrov A., Sarov, Solohov, Tridcsikov
4
Miromanov, Tomilin, Zaharcsuk, Ivanov
Anvar Gatyijatulin
E
Szergej Zubov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 08:04 SZO Collins Wellman Önerud
0-2 18:08 SZO Ivanov Tomilin
1-2 36:40 TRA PP Bailen Videll Szczechura
2-2 40:55 TRA Poligalov Visnyevszkij
2-3 44:22 SZO Grebenscsikov Padakin Scsitov
3-3 53:16 TRA PP Poligalov Bailen
3-4 53:52 SZO Önerud Wellman Collins
3-5 57:53 SZO Lapenkov Scsegolkov Kuznyecov
39 Kapura lövések száma 36
4 Kiállításpercek 6

A Nyeftyehimik kapott gól nélkül verte a Dinamo Rigát, Ilja Jezsov 28 védéssel ért el shutoutot. A lettek komoly bajban vannak, utoljára augusztus 28-án győztek a Jugra otthonában, az azóta eltelt 10 mérkőzésen pontot sem szereztek.

KHL, 2017. szept. 20., szerda.
Jezsov: 100% (Makarov)
K
Peters: 92,6% (Kalnins)
Szergejev, Piganovics, Rau, Sexton, Hanzl
1
Stollery, Wrenn, Galiardi, Kristo, McMillan
Brincev, Ogurcov, Galimov, Avcin, Nestrasil
2
Redlihs K., Pujacs, Indrasis, Redlihs M., Jevpalovs
Saripzjanov, Graborenko, Sikszatdarov, Jakimov, Zdunov
3
Zile, Alisauskas, Meija, Skvorcovs, Bicevskis
Fazilzjanov, Arkalov, Hajrullin, Kulikov
4
Balinskis, Gegeris, Batna, Kulda, Pavlovs
Andrej Nazarov
E
Sandis Ozolins
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 14:45 NYH Kulikov Arkalov Hajrullin
2-0 35:25 NYH Zdunov
27 Kapura lövések száma 28
10 Kiállításpercek 6

Az Ak Barsz a záró játékrészben kerekedett a Slovan fölé. A pozsonyiak sokáig tartották a lépést a tatárokkal, ám az utolsó harmad elején 1 perc alatt 2 gólt lőttek a kazanyiak, amivel eldöntötték a meccset.

KHL, 2017. szept. 20., szerda.
Stepánek: 79,3% (Mazanec)
K
Garipov: 89,7% (Biljalov)
Ebert, Barker, Repík, Genoway, Kaspar
1
Muszin, Zaharcsuk, Gluhov, Popov, Arhipov
Taimi, Meszáros, Mikus, Hrnka, Smolenák
2
Jarullin, Markov, Azevedo, Lander, Sekac
Svarny, Vorácek, Skalicky, Viedensky, Stastny
3
Tokranov, Abroszimov, Klinkhammer, Galijev, Tkacsov
Després, Boldizár, Sloboda, Sádecky, Hecl
4
Szidorov, Jazkov, Lukojanov, Malihin
Milos Riha
E
Zinetula Biljaletgyinov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 05:10 AKB PP Azevedo Sekac Markov
1-1 18:03 SBA Mikus Smolenák Després
2-1 24:13 SBA Després Skalicky
2-2 24:24 AKB Gluhov Popov
2-3 30:18 AKB Sekac Markov Lander
2-4 42:50 AKB Arhipov Muszin Popov
2-5 43:50 AKB Azevedo Sekac
3-5 45:56 SBA PP Smolenák Viedensky Ebert
3-6 50:57 AKB Sekac Zaharcsuk
29 Kapura lövések száma 29
14 Kiállításpercek 12
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 9., szombat
DEBL 11:15 GEPGRZ 9-2VÉGE
U18 13:00 VICETO 3-2 BVÉGE
U18 13:40 AVSOKR 5-1VÉGE
U18 15:00 KACMAC 0-3VÉGE
EWHL 16:15 SAEKMH 1-4VÉGE
DEBL 16:25 MACLNZ 4-0VÉGE
EL 17:00 SCCMAC 3-4VÉGE
EL 17:00 VC2UTE 4-6VÉGE
U18 17:10 OKWMIS 2-3VÉGE
EL 17:30 BRAMIS 0-3VÉGE
U18 17:30 KMHEHL 0-10VÉGE
EBEL 17:45 AVSDEC 2-1VÉGE
U18 18:40 UTERBS 1-2VÉGE
december 10., vasárnap
DEBL 11:35 MACGRZ 4-3 BVÉGE
DEBL 14:25 KMHLNZ 7-0VÉGE
EWHL 15:00 SSTKMH 0-8VÉGE
U18 15:00 AVSVAS 7-3VÉGE
ROM 17:30 GALSTE 9-6VÉGE
VB20 18:00 HUNLAT 1-4VÉGE
december 11., hétfő
U20 13:00 OHCUTE 4-1VÉGE
ROM 17:30 SCCSTE 9-3VÉGE
VB20 19:00 FRAHUN 4-3 HVÉGE
EL 20:00 DABTIT 5-3VÉGE
    • M4 SPORT
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 6-4VÉGE
U18 17:20 ETOUTE 6-3VÉGE
ROM 17:30 STESCC 1-8VÉGE
EL 18:30 MISMAC 2-0VÉGE
U18 18:40 VASMIS 3-2VÉGE
EBEL 19:15 MZAAVS 2-3 HVÉGE
BL 20:00 ZSCLIB 
    • SPORT 2
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 
EL 17:50 VC2MAC 
MK 18:00 DABVAS 
U18 18:00 SZDDHK 
december 14., csütörtök
U18   MISMAC 
U18 16:00 PEFZEG 
MK 18:00 UTEMIS 
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:30 TITBRA 
december 16., szombat
U18   AVSMIS 
U18   MACETO 
U18 15:00 SZDZEG 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
december 17., vasárnap
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
Partnerünk