Tíz meccs óta nyeretlen a Dinamo Riga

   

A lett KHL-csapat utoljára augusztusban szerzett pontot.

A Szocsi a harmadik harmadban legyűrte a Traktort. A cseljabinszkiek hiába egyenlítettek a záró húsz percben kétszer is Igor Poligalov révén, a fekete-tengeriek a svéd Simon Önerud góljával győztek.

KHL, 2017. szept. 20., szerda.
Francouz: 86,1% (Gyemcsenko)
K
Barulin: 92,3% (Sikin)
Borodkin, Kolcov, Jakucenya, Szczechura, Krucsinyin
1
Scsitov, Alekszandrov, Lapenkov, Cvetkov, Scsegolkov
Bailen, Visnyevszkij, Poligalov, Gynge, Videll
2
Homickij, Hohlov, Wellman, Önerud, Collins
Klimontov, Mamajev, Ribakov, Kokujov, Penykovszkij
3
Mamkin, Kuznyecov, Grebenscsikov, Padakin, O'Dell
Alekszejev, Petrov A., Sarov, Solohov, Tridcsikov
4
Miromanov, Tomilin, Zaharcsuk, Ivanov
Anvar Gatyijatulin
E
Szergej Zubov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 08:04 SZO Collins Wellman Önerud
0-2 18:08 SZO Ivanov Tomilin
1-2 36:40 TRA PP Bailen Videll Szczechura
2-2 40:55 TRA Poligalov Visnyevszkij
2-3 44:22 SZO Grebenscsikov Padakin Scsitov
3-3 53:16 TRA PP Poligalov Bailen
3-4 53:52 SZO Önerud Wellman Collins
3-5 57:53 SZO Lapenkov Scsegolkov Kuznyecov
39 Kapura lövések száma 36
4 Kiállításpercek 6

A Nyeftyehimik kapott gól nélkül verte a Dinamo Rigát, Ilja Jezsov 28 védéssel ért el shutoutot. A lettek komoly bajban vannak, utoljára augusztus 28-án győztek a Jugra otthonában, az azóta eltelt 10 mérkőzésen pontot sem szereztek.

KHL, 2017. szept. 20., szerda.
Jezsov: 100% (Makarov)
K
Peters: 92,6% (Kalnins)
Szergejev, Piganovics, Rau, Sexton, Hanzl
1
Stollery, Wrenn, Galiardi, Kristo, McMillan
Brincev, Ogurcov, Galimov, Avcin, Nestrasil
2
Redlihs K., Pujacs, Indrasis, Redlihs M., Jevpalovs
Saripzjanov, Graborenko, Sikszatdarov, Jakimov, Zdunov
3
Zile, Alisauskas, Meija, Skvorcovs, Bicevskis
Fazilzjanov, Arkalov, Hajrullin, Kulikov
4
Balinskis, Gegeris, Batna, Kulda, Pavlovs
Andrej Nazarov
E
Sandis Ozolins
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 14:45 NYH Kulikov Arkalov Hajrullin
2-0 35:25 NYH Zdunov
27 Kapura lövések száma 28
10 Kiállításpercek 6

Az Ak Barsz a záró játékrészben kerekedett a Slovan fölé. A pozsonyiak sokáig tartották a lépést a tatárokkal, ám az utolsó harmad elején 1 perc alatt 2 gólt lőttek a kazanyiak, amivel eldöntötték a meccset.

KHL, 2017. szept. 20., szerda.
Stepánek: 79,3% (Mazanec)
K
Garipov: 89,7% (Biljalov)
Ebert, Barker, Repík, Genoway, Kaspar
1
Muszin, Zaharcsuk, Gluhov, Popov, Arhipov
Taimi, Meszáros, Mikus, Hrnka, Smolenák
2
Jarullin, Markov, Azevedo, Lander, Sekac
Svarny, Vorácek, Skalicky, Viedensky, Stastny
3
Tokranov, Abroszimov, Klinkhammer, Galijev, Tkacsov
Després, Boldizár, Sloboda, Sádecky, Hecl
4
Szidorov, Jazkov, Lukojanov, Malihin
Milos Riha
E
Zinetula Biljaletgyinov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 05:10 AKB PP Azevedo Sekac Markov
1-1 18:03 SBA Mikus Smolenák Després
2-1 24:13 SBA Després Skalicky
2-2 24:24 AKB Gluhov Popov
2-3 30:18 AKB Sekac Markov Lander
2-4 42:50 AKB Arhipov Muszin Popov
2-5 43:50 AKB Azevedo Sekac
3-5 45:56 SBA PP Smolenák Viedensky Ebert
3-6 50:57 AKB Sekac Zaharcsuk
29 Kapura lövések száma 29
14 Kiállításpercek 12
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
szeptember 22., szombat
U18 12:00 ETOTIT 9-1VÉGE
U18 12:00 OHAFTC 1-11VÉGE
U18 13:30 AVSVIC 10-0VÉGE
U18 15:15 EASVAS 3-2VÉGE
U18 15:15 EHLDEB 2-5VÉGE
U20 16:20 PEFKMH 3-0VÉGE
U20 17:00 DABSAP 2-8VÉGE
EBEL 17:30 AVSHCI 5-4 HVÉGE
    • DIGI SPORT 1
U18 18:00 UTESCC 6-3VÉGE
U20 19:00 MISDHK 2-1 HVÉGE
szeptember 23., vasárnap
U20 12:20 KMMMAC 2-3VÉGE
U20 12:20 PEFSAP 4-3 HVÉGE
U20 14:00 AVSZNO 10-4VÉGE
U20 14:45 UTEETO 10-2VÉGE
U18 15:30 KMHSCC 1-9VÉGE
EL 16:00 BRAVAS 4-0VÉGE
EL 17:00 DABGYE 7-2VÉGE
EL 17:30 SCCDEB 4-3VÉGE
EXL 17:30 DTVMIS 5-2VÉGE
EXL 17:30 MACLMI 2-3 BVÉGE
    • DIGI SPORT 2
EL 17:50 VC2HKB TÖRÖLVE
EL 18:30 UTEFTC 4-5 HVÉGE
szeptember 24., hétfő
U20 15:50 PEFSAP 1-5VÉGE
EL 17:30 SCCBRA 6-1VÉGE
EL 18:00 UTEGYE 4-3 HVÉGE
EL 20:00 HKBFTC 1-5VÉGE
szeptember 25., kedd
EXL 17:30 BBYMAC INFO
VIS 18:00 UTENZÁ INFO
U18 18:30 ETOZNO 
szeptember 26., szerda
U18   FTCAVS 
U18 17:20 KMHDEB 
U20 18:15 DABAVS 
U20 19:00 MISVAS 
U18 19:05 UTEVAS 
szeptember 27., csütörtök
U18 14:15 DABFTC 
EL 18:00 DABSCC 
U18 18:30 ETOPEF 
EL 18:40 HKBTIT 
Partnerünk