Sarauer meglőtte első gólját a Villachban

 

Az ellenfél a szlovák extraligás Banska Bystrica volt, amely azonban győzni tudott a felkészülési mérkőzésen.

A meccset németországi Marburgban rendezték, a besztercebányaiak jobban kezdtek, a második harmad első percére kétgólos előnyt építettek ki. Kicsit rálépett a gázra a VSV, majd a 13. percben egyenesen turbó fokozatba kapcsolt: előbb szépített, majd Andrew Sarauer 14 másodpercen belül ki is egyenlített. A záró harmadban a mindent eldöntő gólt a szlovákok szerezték, a másodszori egyenlítés nem jött össze az osztrák csapat játékosainak, ezzel lett 3-2.

A magyar légiósok felkészülési mérkőzéseinek időpontjai:

Bartalis István (Schwenningen Wild Wings):

augusztus 11.: Thurgau (SUI-2.)–Schwenningen 4-2
augusztus 13.: Schwenningen–Freiburg (GER-2.)
augusztus 18.: Schwenningen–Ravensburg (GER-2.)
augusztus 19. Torpedo (KHL) –Schwenningen
augusztus 24.: Biel (SUI-1.)–Schwenningen
augusztus 26.: Schwenningen–Innsbruck (EBEL)
szeptember 2.: Genéve-Servette (SUI-1.)–Schwenningen

Szezonkezdet: szeptember 8.

Bodo Christopher (Lausitzer Füchse):

augusztus 11.: Lausitzer Füchse–Eisbaren Berlin (GER-2.) 2-5

A további felkészülési mérkőzések még nem ismertek.

Szezonkezdet: szeptember 15.

Csányi Karol (KRS Heilungcsiang):

A felkészülési mérkőzések még nem ismertek.

Szezonkezdet: szeptember 10.

Dudas Jesse és Orbán Attila (HC Nové Zámky):

augusztus 10.: HC Nové Zámky–Ferencváros (Erste Liga) 5-0
augusztus 11.: HC Nové Zámky–Detva (SVK-2.) 6-1
augusztus 15.: Ferencváros (Erste Liga)–HC Nové Zámky
augusztus 15.: HC Nové Zámky–Havírov (CZE-2.)
augusztus 17.: HC Nové Zámky–Szlovákia U20
augusztus 29.: Havírov (CZE-2.)–HC Nové Zámky

Szezonkezdet: szeptember 8.

Fekete Dániel (VEU Feldkirch):

A felkészülési mérkőzések még nem ismertek.

Szezonkezdet: szeptember 9.

Fekti Ádám (Kitzbüheler EC):

augusztus 26.: Kitzbühel–EC Deggendorf
augusztus 29.: Kitzbühel–Innsbruck

Szezonkezdet: szeptember 9.

Galló Vilmos (Timra IK):

augusztus 11.: Timra–Modo (SWE-2.) 3-2
augusztus 17.: Östersunds (SWE-2.)–Timra
augusztus 30.: Timra–Modo (SWE-2.)
szeptember 1.: Timra–Mora (SWE-1.)
szeptember 3: Björklöven (SWE-2.)–Timra
szeptember 8.: Timra–Leksand (SWE-2.)
szeptember 14.: Björklöven (SWE-2.)–Timra

Szezonkezdet: szeptember 19.

Hári János (Düsseldorfer EG):

augusztus 13.: Essen (GER-3.)–Düsseldorf
augusztus 18.: Kloten (SUI-1.)–Düsseldorf
augusztus 19.: Zug (SUI-1.)–Düsseldorf
augusztus 23.: Straubing (GER-1.)–Düsseldorf
augusztus 24.: Düsseldorf–Fribourg-Gottéron (SUI-1.)
szeptember 1.: La Chaux-De-Fonds (SUI-2.)–Düsseldorf
szeptember 3.: Langnau (SUI-1.)–Düsseldorf

Szezonkezdet: szeptember 8.

Hári Norbert (Nidaros):

A felkészülési mérkőzések még nem ismertek.

Szezonkezdet: ?

Sagert Kalvin (Gherdeina):

A felkészülési mérkőzések még nem ismertek.

Szezonkezdet: szeptember 9.

Sarauer Andrew (Villacher SV):

augusztus 10.: Villach–Lyon (FRA-1.) 4-2
augusztus 12.: Banská Bystrica (SVK-1.)–Villach 3-2
augusztus 19.: Villach–Gap (FRA-1.)
augusztus 25.: Villach–Riessersee (GER-2.)
augusztus 27.: Villach–Medvescak (EBEL)
szeptember 1.: Riessersee (GER-2.)–Villach

Szezonkezdet: szeptember 8.

Sebők Balázs (KalPa):

augusztus 9.: Jukurit (FIN-1.)–KalPa 1-2 b.
augusztus 11.: KalPa–Karpat (FIN-1.) 1-2 b.
augusztus 18.: SaiPa (FIN-1.)–KalPa
augusztus 19: KalPa–JYP (FIN-1.)

augusztus 24.: KalPa–Malmö (Bajnokok Ligája)
augusztus 26.: KalPa–Brno (Bajnokok Ligája)
augusztus 31.: Brno–Kalpa (Bajnokok Ligája)
szeptember 2.: Malmö–KalPa (Bajnokok Ligája)

Szezonkezdet: szeptember 8.

Sofron István (Wichita Thunder):

A felkészülési mérkőzések még nem ismertek.

Szezonkezdet: október 13.

Vay Ádám (Iowa Wild):

szeptember 29.: Iowa–Manitoba (AHL)
szeptember 30.: Iowa–Manitoba (AHL)

Szezonkezdet: október 7.

Magyar légiósok a hokivilágban, 2017/18:

Név Csapat Liga
Bartalis István Schwenningen DEL (GER-1.)
Bodo Christopher Lausitzer Füchse DEL2 (GER-2.)
Csányi Karol KRS Heilungcsiang VHL
Dudas Jesse HC Nové Zámky Extraliga (SVK-1.)
Fekete Dániel VEU Feldkirch Alpesi Liga (AUT-2.)
Fekti Ádám Kitzbüheler EC Alpesi Liga (AUT-2.)
Galló Vilmos Timra IK Allsvenskan (SWE-2.)
Hári János Düsseldorfer EG DEL (GER-1.)
Hári Norbert Nidaros NOR-2.
Orbán Attila HC Nové Zámky Extraliga (SVK-1.)
Sagert Kalvin Gherdeina Alpesi Liga (AUT-2.)
Sarauer Andrew Villach EBEL (AUT-1.)
Sebők Balázs KalPa Liiga (FIN-1.)
Sofron István Wichita Thunder ECHL
Vay Ádám Iowa Wild AHL

Jelmagyarázat: H=a légiós csapatának pillanatnyi helyezése a bajnokságban (a liga létszáma),
M=mérkőzések, G=gólok, A=gólpasszok, P=pontok száma. Dőlt betűs név=már nem légiós. Vay esetében az G jelű oszlop a kapott gólok számát, az A a hárított lövésekét, a P pedig a a védési hatékonyságot, százalékban kifejezve.

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC 2-1VÉGE
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 2-7VÉGE
U20 12:40 VSVKMH 5-0VÉGE
KK 13:30 MISCZB 4-1VÉGE
U20 14:45 G99DHK 1-3VÉGE
U20 15:50 SLLMAC 1-3VÉGE
EWHL 17:30 SKPKMH 0-4VÉGE
KK 17:30 BRATXU 4-1VÉGE
U18 18:00 ETOKMH 7-1VÉGE
U18 18:30 MACMIS 5-0VÉGE
U18 19:00 UTEVAS 3-2VÉGE
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 4-2VÉGE
U18 12:45 VSVKMH 11-0VÉGE
U20 12:50 HDJKMH 4-5VÉGE
EWHL 13:00 KMHNEH 7-0VÉGE
KK 13:30 CZBTXU 2-3 HVÉGE
KK 17:30 MISBRA 3-0VÉGE
EBEL 17:45 AVSEHL 1-4VÉGE
EL 17:50 VC2DAB 0-3VÉGE
EL 18:00 FTCMAC 4-3VÉGE
U20 18:00 VICVAS 0-3VÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-2VÉGE
október 24., kedd
U18 18:40 AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U20   ZNOMAC 
EBEL 16:00 RBSAVS 
U18 16:00 PEFDHK 
U18 17:30 SZDGEP 
U20 19:00 UTEAVS 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
EBEL 19:15 DECAVS 
október 28., szombat
U18 12:40 AVSZNO 
U18 13:10 KMHKAC 
U18 14:00 MACVIC 
U18 16:10 UTEOKR 
U18 16:40 VASOKW 
EWHL 19:00 BOZKMH 
október 29., vasárnap
U20   DHKVIC 
U20   OHCVAS 
U18 10:10 UTEOKW 
EWHL 11:30 BOZKMH 
U20 12:40 MACMIS 
U18 13:10 KMHOKR 
U18 13:40 VASVIC 
U20 15:20 UTEG99 
EL 17:00 DABVC2 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
EL 19:00 MACTIT 
október 30., hétfő
EL 18:30 TITBRA 
EL 20:00 MISSCC 
    • M4 SPORT
október 31., kedd
U20 12:15 DHKVAS 
   H I R D E T É S
Partnerünk