Elindult a Visegrád Kupa közösségi oldala

   

Az MJSZ bemutatta a magyar–szlovák sorozat emblémáját.

A nyolccsapatos nemzetközi kupa a jövő héten indul, kedden a Fehérvár AV19 látogat Poprádra. Ebből az alkalomból aktiválták a szervezők a kupa Facebook-oldalát. Egyből számos eseményt és kiváló grafikákat s feltöltöttek. Az oldal kétnyelvű, a résztvevő országoknak megfelelően több logo is készült.

Visegrad Kupa csapatok

A Visegrádi Kupa sorsolása

Csoportmérkőzések

2017. augusztus 15.

19:00 HK Poprad–Fehérvár AV19

2017. augusztus 18.

19:00 MAC Budapest–HC Nové Zámky

2017. augusztus 22.

18:00 HK Nitra–MAC Budapest
18:00 HC Nové Zámky–Fehérvár AV19
18:00 DVTK Jegesmedvék–HK Poprad
18:00 UTE–MsHK Zilina

2017. augusztus 25.

18:00 DVTK Jegesmedvék–HC Nové Zámky
18:00 MsHK Zilina–MAC Budapest
19:00 Fehérvár AV19–HK Nitra
19:00 HK Poprad–UTE

2017. augusztus 27.

18:00 HK Nitra–DVTK Jegesmedvék
18:00 HC Nové Zámky–UTE
18:00 MAC Budapest–HK Poprad
19:00 Fehérvár AV19–MsHK Zilina

2017. augusztus 29.

18:00 UTE–HK Nitra
18:00 MsHK Zilina–DVTK Jegesmedvék

Negyeddöntők:
2017. október 4. és 11.

Elődöntők:
2017. november 14. és 29.

Döntő:
2018. január 10. és 17.

Visegrad Kupa

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 20., szombat
EWHL 11:25 SAVKMH 3-2VÉGE
U18 11:30 GEPZEG 3-7VÉGE
U18 14:30 KMHMIS 4-5VÉGE
U18 16:15 KACAVS 5-2VÉGE
MK 17:15 MISUTE 4-0VÉGE
    • M4 SPORT
U20 17:15 RBSAVS 5-4VÉGE
ROM 17:30 BRAGAL 10-3VÉGE
ROM 17:30 SCCSST 15-0VÉGE
DEBL 17:45 MARGEP 2-5VÉGE
U18 18:15 UTEOKW 1-0VÉGE
U18 19:10 VASETO 5-6 HVÉGE
EBEL 19:15 RBSAVS 2-0VÉGE
U18 20:00 ZNOMAC 2-1 HVÉGE
január 21., vasárnap
ROM 10:30 SSTSCC 0-24VÉGE
U20 14:15 ZNOAVS 3-6VÉGE
U18 14:20 MISOKW 4-5 HVÉGE
U18 14:30 RBSAVS 8-3VÉGE
U20 15:10 VASHCI 8-1VÉGE
U18 16:00 ETOVSV 2-4VÉGE
EBEL 17:30 DECAVS 3-2 HVÉGE
U20 18:00 RBSMAC 6-3VÉGE
U20 18:40 KMHUTE 3-1VÉGE
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 7-1VÉGE
EL 20:00 TITFTC 5-2VÉGE
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS Ö:7-6 BVÉGE
    • SPORT 2
január 24., szerda
EL 18:00 FTCTIT INFO
EL 18:00 SCCVC2 INFO
U18 18:40 AVSMAC 
U20 19:00 MISDHK INFO
U18 19:05 EHLKMH 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   ZEGPEF 
U20 15:45 UTEOHC 
KHL 17:30 DMISBA 
    • SPORT 2
U20 17:40 VASG99 
U18 18:45 UTEVAS 
január 26., péntek
ROM 17:30 PROSTE 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:00 MACUTE 
EL 18:30 MISDAB 
január 27., szombat
DEBL   KMHGGV 
U18   AVSRBS 
U18   VSVETO 
U18   ZEGGEP 
U20   HDJMAC 
U20   VSVAVS 
U20 12:45 ETODHK 
EWHL 13:00 KMHSAE 
U18 15:50 MACKAC 
EL 18:30 TITBRA 
U18 18:45 UTEMIS 
U18 19:40 VASEHL 
január 28., vasárnap
DEBL   GEPGGV 
U18   OHCMIS 
U20   HDJAVS 
U20   OHCDHK 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
U20 11:30 UTEKMH 
EWHL 13:00 KMHSAE 
U18 13:20 MACRBS 
U18 15:20 UTEETO 
U18 16:35 KMHEHL 
EL 18:30 UTEDAB 
EL 19:50 VC2SCC 
január 29., hétfő
EL 18:00 FTCBRA 
EL 20:00 MACMIS 
    • M4 SPORT
január 30., kedd
U20 15:30 PEFKMH 
EL 18:30 TITSCC 
január 31., szerda
DEBL   MRLCFH 
U20   KMHMIS 
U20   PEFUTE 
U20 15:00 DHKOHC 
U18 17:15 ETOKMH 
EL 17:50 VC2BRA 
Partnerünk