Szocsiban 14, Péterváron 6 KHL-es kanadai készülhet

 

A juharleveles válogatott szakmai stábja kijelölte az augusztusi oroszországi tornákra készülő kereteket.

Sean Burke, a kanadai olimpiai csapat GM-je és szakmai stábja megnevezte azokat a jégkorongozókat, akik a szocsi, illetve szentpétervári felkészülési tornán bizonyíthatják, helyük van a pjongcsangi olimpiai keretben. Előbb a szocsi Hockey Openen lép jégre Kanada augusztus 5–9. között, itt 14 KHL-játékos kapott helyet a csapatban, míg az augusztus 14–17. közötti Nyikolaj Pucskov-tornán a többi liga hokisai is bizonyíthatnak, a 6 KHL-es mellett 5 svájci és 3-3 német, valamint svéd ligában szereplő játékos kap lehetőséget.

Kanada kerete a Szocsi Hockey Openre (2017. augusztus 5–9.):

Kapusok: Justin Peters (Dinamo Riga), Kevin Poulin (csapat nélküli)
Hátvédek: Chay Genoway (Lada), Geoff Kinrade (Kunlun), Patrick McNeill (ERC Ingolstadt, GER), Maxime Noreau (SC Bern, SUI), Mat Robinson (CSZKA), Jonathan Sigalet (Frölunda, SWE), Karl Stollery (Dinamo Riga)
Csatárok: Justin Azevedo (Ak Barsz), Gilbert Brulé (Nyeftyehimik), Brandon Buck (ERC Ingolstadt, GER), Kevin Clark, Daniel Paille (mindketten Brynas, SWE), Andrew Ebbett, Mason Raymond (mindketten SC Bern, SUI), Bud Holloway (Skelleftea, SWE), Rob Klinkhammer (Dinamo Minszk), Brandon Kozun, Maxime Talbot (mindketten Lokomotiv), Ben Maxwell (Szpartak), Brandon McMillan (Dinamo Riga), Erik O’Dell (Szocsi), Linden Vey (Barisz)

Kanada kerete a Nyikolaj Pucskov-tornára (2017. augusztus 14–17.):

Kapusok: Kevin Poulin (csapat nélküli), Ben Scrivens (Szalavat Julajev)
Hátvédek: Craig Schira (Rögle, SWE), Shawn Lalonde (Kölner Haie, GER), Kevin Klein (Zürich Lions, SUI), Stefan Elliott, Carlo Colaiacovo (mindhárman, Adler Mannheim, GER), Cam Barker, Marc-André Gragnani (mindketten csapat nélküliek)
Csatárok: James Wright (Admiral Vlagyivosztok), Paul Szczechura (Traktor), Greg Scott (CSZKA), Derek Roy, Andrew Gordon (mindketten Linköping), Marc-Antoine Pouliot, Jakob Micflikier (mindketten Biel, SUI), Trevor Parkes (Augsburger Panther, GER), David McIntyre (Zug, SUI), Ryan Garbutt, Sean Collins (mindketten Szocsi), Cory Emmerton (Ambri-Piotta, SUI), Taylor Beck (Avtomobiliszt)

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
február 15., csütörtök
OG 04:10 FINGER 5-2VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OGN 04:10 USACAN 1-2VÉGE
OG 08:40 NORSWE 0-4VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OGN 08:40 RUSFIN 1-5VÉGE
OG 13:10 CZEKOR 2-1VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OG 13:10 SUICAN 1-5VÉGE
    • M4SPORT.HU
NŐI 19:00 FRAHUN 3-1VÉGE
U19 19:00 HUNFRA 3-1VÉGE
U18 19:30 FRAHUN 4-2VÉGE
U15 20:15 ITAHUN 5-4VÉGE
február 16., péntek
OG 04:10 USASVK 2-1VÉGE
OG 08:40 RUSSLO 8-2VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
U15 09:30 SLOHUN 4-3VÉGE
OG 13:10 FINNOR 5-1VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OG 13:10 SWEGER 1-0VÉGE
    • EUROSPORT 1 (14:45)
U18 16:00 HUNITA 3-4VÉGE
EIHC 16:30 KAZHUN 5-2VÉGE
U14 17:00 HUNATK 4-1VÉGE
NU19 19:00 HUNLAT 2-7VÉGE
NŐI 19:00 FRAHUN 2-1 HVÉGE
U18 19:00 POLHUN 5-4VÉGE
U19 19:00 HUNNOR 1-4VÉGE
február 17., szombat
OG 04:10 CANCZE 2-3 BVÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OGN 04:10 RUSSUI 6-2VÉGE
    • EUROSPORT 2 (6:30)
OG 08:40 KORSUI 0-8VÉGE
    • EUROSPORT 1
OGN 08:40 FINSWE 7-2VÉGE
    • EUROSPORT 2
U18 12:15 SLOHUN 2-0VÉGE
U19 12:30 HUNAUT 5-1VÉGE
OG 13:10 RUSUSA 4-0VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OG 13:10 SLOSVK 3-2 BVÉGE
U18 16:00 HUNBLR 3-4VÉGE
EIHC 16:30 ITAHUN 1-4VÉGE
U14 17:00 ATDHUN 2-3 BVÉGE
NŐI 17:30 FRAHUN 2-1 HVÉGE
NU19 19:00 HUNESP 0-5VÉGE
február 18., vasárnap
OG 04:10 GERNOR 2-1 BVÉGE
    • EUROSPORT 2
OGN 04:10 SUIKOR 2-0VÉGE
    • EUROSPORT 2 (6:30)
OG 08:40 CZESUI 4-1VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
OGN 08:40 SWEJPN 1-2 HVÉGE
U14 09:00 HUNSDT 
U18 12:00 HUNUKR 3-2VÉGE
OG 13:10 CANKOR 4-0VÉGE
    • M4SPORT.HU
OG 13:10 SWEFIN 3-1VÉGE
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
NU19 16:00 HUNPOL 
EIHC 19:15 POLHUN 2-1ÉLŐ
    • M4 SPORT
február 19., hétfő
OGN 05:10 elődöntő
    • EUROSPORT 2
OGN 13:10 elődöntő
    • EUROSPORT 2, M4SPORT.HU
február 20., kedd
OG 04:10 USASVK 
    • EUROSPORT 2
OGN 04:10 7.helyért
    • EUROSPORT 2 (6:30)
OG 08:40 SLONOR 
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
OGN 08:40 5.helyért
OG 13:10 FINKOR 
    • ?
OG 13:10 SUIGER 
    • ?
EL 18:00 DABSCC 
U18 18:30 VASMIS 
U18 18:35 UTEKMH 
február 21., szerda
U18   OHRAVS 
U20   DHKPEF 
OG 04:10 CZE7/10 
    • EUROSPORT 2
OG 08:40 RUS6/11 
    • EUROSPORT 2
OGN 08:40 3.helyért
    • EUROSPORT 2 (15:30), M4SPORT.HU
OG 13:10 CAN5/12 
    • ?
OG 13:10 SWE8/9 
    • ?
U20 17:00 MISETO 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:00 UTEBRA 
február 22., csütörtök
U20   OHCUTE 
U20   SLLVAS 
OGN 05:10 döntő
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
U20 14:40 AVSMAC 
U18 16:00 ETOMIS 
EL 18:00 UTEBRA 
EL 18:30 MISTIT 
EL 19:00 MACFTC 
U20 19:00 ETOKMH 
február 23., péntek
OG 08:40 elődöntő
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
OG 13:10 elődöntő
    • EUROSPORT 2, M4 SPORT
EL 18:30 MISTIT 
EL 19:00 MACFTC 
Partnerünk