A Brassónak is lesz extraligás edzőpartnere
A címvédő DVTK felkészülési mérkőzéseinek listája is véglegessé vált, és megvan a bécsi újonc harmadik tesztmeccse is.
Mint az már ismert, a Fehérvár AV19, a DVTK, a MAC és az UTE a Visegrádi Kupa keretében összecsap szlovák élvonalbeli ellenfelekkel, és van már extraligás ellenfele a Ferencvárosnak, a Dunaújvárosnak és a Csíkszeredának is. Ehhez a sorhoz csatlakozott a Brassó is, amikor a HKM Zvolen nyilvánosságra hozta a 19. alkalommal megrendezendő Pavel Zabojnik emléktorna mezőnyét. A házigazda zólyomiakon kívül a lengyel GKS Katowice, a Tychy, a cseh másodosztályú HC Frydek-Místek, a szlovák másodosztályú HC 07 Detva és a Brassó indul az augusztus 17?19. között megrendezendő tornán. Bár a pontos menetrend még nem ismert, annyi biztos, hogy augusztus 19-én 19 órakor a HKM Zvolen lesz a brassóiak ellenfele.
Közben véglegessé vált a MOL Liga-címvédő DVTK Jegesmedvék felkészülési programja. A már korábban ismert Visegrádi Kupa-mérkőzések mellett további három összecsapás szerepel Galaniszék naptárában. Augusztus 10-én a szlovák másodosztályú Michalovce, 17-én a Vienna Capitals MOL ligás csapata, szeptember 3-án a szlovák másodosztály legutóbbi bajnoka, a HC 07 Detva vendégeskedik az addigra megújuló népkerti csarnokban.
Felkészülési mérkőzések:
2017. augusztus 10., csütörtök
18:00 HC Nové Zámky (SVK-1)?FTC (Érsekújvár)
18:00 DVTK Jegesmedvék?Dukla Michalovce (SVK-2) (Miskolc)
??:?? MsHK Zilina (SVK-1)?SC Csíkszereda (Zsolna)
2017. augusztus 11., péntek
17.00: HC Topolcany (SVK-2)?FTC (Nagytapolcsány)
??:?? HK Poprad (SVK-1)?SC Csíkszereda (Poprád)
2017. augusztus 12., szombat
19.00: MAC?Vienna Capitals (Tüskecsarnok)
2017. augusztus 15., kedd
18.00: FTC?HC Nové Zámky (SVK-1) (Pesterzsébet)
??:?? Fehérvári Titánok?SC Csíkszereda (Székesfehérvár)
2017. augusztus 16., szerda
17.00: HC Topolcany (SVK-2)?SC Csíkszereda (Nagytapolcsány)
2017. augusztus 17., csütörtök
15:00: DAB?Junoszty Minszk (BLR-1) (Tátra Kupa, Poprád)
17:00 HK 36 Skalica (SVK-2)?UTE (Szakolca)
18:00 DVTK Jegesmedvék?Vienna Capitals II. (Miskolc)
??:?? ASC Corona Brassó???? (Pavel Zabojnik emléktorna, Zólyom)
2017. augusztus 18., péntek
18:00: HC Topolcany (SVK-2)?UTE (Nagytapolcsány)
??:?? ASC Corona Brassó???? (Pavel Zabojnik emléktorna, Zólyom)
2017. augusztus 19., szombat
15:00: DAB?HC Kosice (SVK-1) (Tátra Kupa, Poprád)
19:00 HKM Zvolen (SVK-1)?ASC Corona Brassó (Pavel Zabojnik emléktorna, Zólyom)
2017. augusztus 20., vasárnap
DAB???? (Tátra Kupa, Poprád, helyosztó)
2017. augusztus 25., péntek
17.00: Fehérvári Titánok?FTC (Székesfehérvár)
2017. augusztus 26., szombat
19:30 Vienna Capitals II.?EC KAC II. (Alpesi Liga) (Bécs)
2017. augusztus 27., vasárnap
19:00 EC KAC II. (Alpesi Liga)?Vienna Capitals II. (Klagenfurt)
2017. augusztus 31. csütörtök
18:00 HC Orli Znojmo (EBEL)?MAC Budapest (Znojmo)
Szeptember 1., péntek
18.00: FTC?Fehérvári Titánok (Pesterzsébet)
Szeptember 3., vasárnap
17:00 DVTK Jegesmedvék?HC 07 Detva (SVK-2) (Miskolc)
A Visegrádi Kupa sorsolása
Csoportmérkőzések
2017. augusztus 18.
19:00 MAC Budapest?HC Nové Zámky
2017. augusztus 22.
HK Nitra?MAC Budapest
18:00 HC Nové Zámky?Fehérvár AV19
DVTK Jegesmedvék?HK Poprad
UTE?MsHK Zilina
2017. augusztus 25.
Fehérvár AV19?HK Nitra
DVTK Jegesmedvék?HC Nové Zámky
HK Poprad?UTE
MsHK Zilina?MAC Budapest
2017. augusztus 27.
HK Nitra?DVTK Jegesmedvék
18:00 HC Nové Zámky?UTE
MAC Budapest?HK Poprad
Fehérvár AV19?MsHK Zilina
2017. augusztus 29.
UTE?HK Nitra
HK Poprad?Fehérvár AV19
MsHK Zilina?DVTK Jegesmedvék
Negyeddöntők:
2017. október 4. és 11.
Elődöntők:
2017. november 14. és 29.
Döntő:
2018. január 10. és 17.
További cikkek
- Silló Arnold és Biró Gergő elhagyja a GYHK-t
- Hetedik Fradi-szezonjára készülhet Kärmeniemi
- Skrabov is miskolci marad
- Kilenc jégkorongozótól is elköszönt a DEAC
- Arany Gergely még két évig az FTC-Telekom kapusa lesz
- Szalay Boldizsár továbbra is a Jegesmedvéknél játszhat
- Szirányi Bence is marad a miskolciaknál
- Lövei Dávid a szülővárosában marad
- Három légiósától elköszönt a Fradi