Franciaországba utaznak a nők és a juniorok

 

Az U18-as fiúk Ukrajnában, míg az U18-as lányok Olaszországban játszanak vb-meccseket. Az IIHF kongresszusa döntött mindegyik világbajnoki helyszínről.

Az U20-as fiúk divízió 1/A csoportos vb-jére ketten pályáztak, az eseményt Franciaország kapta meg 2017. december 10. és 17. között Courchevel és Meribel helyszínekkel a lettekkel szemben. A fiú U18-as divízió 1/B-s világbajnokságnak az ukrán Odessza ad otthont 2018. április 14. és 20. között.

A felnőtt női válogatott a divízió 1/A-ban szerepel, erre a tornára egyedül Strasbourg pályázott, a francia város meg is kapta az eseményt, amit április 8-tól 14-ig rendeznek meg. A női U18-as válogatottunk január 8. és 14. között az olaszországi Asiagóban lép jégre divízió 1/A-s vb-n.

Mint korábban írtuk, a felnőtt válogatottunk Budapesten fogadja a divízió 1/A-s mezőnyt.

A 2018-as vb-k teljes listáját az alábbi linken találhatják meg.

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 14., vasárnap
ROM 10:30 PROSST 20-2VÉGE
VBN18 13:30 HUNNOR 2-3 BVÉGE
U18 13:40 AVSOKR 6-4VÉGE
U20 14:10 AVSKMH 7-0VÉGE
U20 14:40 MACVAS 3-2VÉGE
U20 15:00 UTEDHK 2-1VÉGE
U20 16:00 ETOZNO 2-6VÉGE
EBEL 17:45 AVSKAC 0-3VÉGE
    • M4 SPORT
EL 18:00 MISDAB 4-3 HVÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-4VÉGE
január 15., hétfő
ROM 17:30 BRASTE 4-1VÉGE
EL 20:30 MACVC2 7-0VÉGE
    • M4 SPORT
január 16., kedd
ROM 17:00 GALSCC 1-7VÉGE
U20 17:00 MISPEF 3-2VÉGE
ROM 17:30 STEBRA 
január 17., szerda
U18 17:15 ETOUTE ÉLŐ
MK 18:30 MISFTC 1-0ÉLŐ
U18 18:40 VASKMH ÉLŐ
MK 20:15 MACUTE INFO
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U18 15:30 PEFGEP 
U20 17:40 VASSLL 
U20 18:45 UTEDHK 
január 19., péntek
KHL 17:30 AKBSBA 
    • SPORT 2
január 20., szombat
EWHL   SAVKMH 
U18   KACAVS 
U18   ZNOMAC 
U18 11:30 GEPZEG 
U18 13:40 KMHMIS 
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
DEBL 17:45 MARGEP 
U18 18:15 UTEOKW 
U18 19:10 VASETO 
EBEL 19:15 RBSAVS 
január 21., vasárnap
U18   KACMAC 
U18   RBSAVS 
U18 14:20 MISOKW 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 
EL 20:00 TITFTC 
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS 
    • SPORT 2
január 24., szerda
U18   AVSMAC 
U18   EHLKMH 
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
Partnerünk