A cseh bajnokkal is találkoznak Sebőkék

   

A KalPa a Brnóval, a Stavangerrel és a Malmővel került egy csoportba a BL-ben.

Szerdán kisorsolták a 2017/18-as Bajnokok Ligája-szezon csoportjait. Az egyetlen magyar érdekeltségű csapat, a Sebők Balázst a soraiban tudó KalPa a norvég bajnok Stavangerrel, a svéd elődöntős Malmővel és a cseh bajnok Brnóval került egy négyesbe. A CHL-szezon csoportköre augusztus 24. és október 11. között zajlik, míg az egyenes kieséses szakasz meccseit október 31. és február 6. között játsszák.

A 2017/18-as BL-szezon csoportjai:

A csoport: HC ’05 Banská Bystrica, Grizzlys Wolfsburg, Red Bull Salzburg, Tappara Tampere
B csoport: Stavanger Oilers, Malmö Redhawks, KalPa Kuopio, Kometa Brno
C csoport: Nyeman Grodno, JYP Jyvaskyla, EV Zug, Vienna Capitals
D csoport: Esbjerg Energy, Ocelári Trinec, Adler Mannheim, HV71 Jönköping
E csoport: Cardiff Devils, HC Davos, Bílí Tygri Liberec, Vaxjö Lakers
F csoport: Nottingham Panthers, Mountfield Hradec Králové, TPS Turku, SC Bern
G csoport: Cracovia Kraków, IFK Helsinki, Brynas Gavle, Red Bull München
H csoport: Rapaces de Gap, Klagenfurter AC, Zürich Lions, Frölunda Göteborg

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 14., vasárnap
ROM 10:30 PROSST 20-2VÉGE
VBN18 13:30 HUNNOR 2-3 BVÉGE
U18 13:40 AVSOKR 6-4VÉGE
U20 14:10 AVSKMH 7-0VÉGE
U20 14:40 MACVAS 3-2VÉGE
U20 15:00 UTEDHK 2-1VÉGE
U20 16:00 ETOZNO 2-6VÉGE
EBEL 17:45 AVSKAC 0-3VÉGE
    • M4 SPORT
EL 18:00 MISDAB 4-3 HVÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-4VÉGE
január 15., hétfő
ROM 17:30 BRASTE 4-1VÉGE
EL 20:30 MACVC2 7-0VÉGE
    • M4 SPORT
január 16., kedd
ROM 17:00 GALSCC 1-7VÉGE
U20 17:00 MISPEF 3-2VÉGE
ROM 17:30 STEBRA 
január 17., szerda
U18 17:15 ETOUTE ÉLŐ
MK 18:30 MISFTC 1-0ÉLŐ
U18 18:40 VASKMH ÉLŐ
MK 20:15 MACUTE INFO
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U18 15:30 PEFGEP 
U20 17:40 VASSLL 
U20 18:45 UTEDHK 
január 19., péntek
KHL 17:30 AKBSBA 
    • SPORT 2
január 20., szombat
EWHL   SAVKMH 
U18   KACAVS 
U18   ZNOMAC 
U18 11:30 GEPZEG 
U18 13:40 KMHMIS 
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
DEBL 17:45 MARGEP 
U18 18:15 UTEOKW 
U18 19:10 VASETO 
EBEL 19:15 RBSAVS 
január 21., vasárnap
U18   KACMAC 
U18   RBSAVS 
U18 14:20 MISOKW 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 
EL 20:00 TITFTC 
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS 
    • SPORT 2
január 24., szerda
U18   AVSMAC 
U18   EHLKMH 
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
Partnerünk