A cseh bajnokkal is találkoznak Sebőkék

   

A KalPa a Brnóval, a Stavangerrel és a Malmővel került egy csoportba a BL-ben.

Szerdán kisorsolták a 2017/18-as Bajnokok Ligája-szezon csoportjait. Az egyetlen magyar érdekeltségű csapat, a Sebők Balázst a soraiban tudó KalPa a norvég bajnok Stavangerrel, a svéd elődöntős Malmővel és a cseh bajnok Brnóval került egy négyesbe. A CHL-szezon csoportköre augusztus 24. és október 11. között zajlik, míg az egyenes kieséses szakasz meccseit október 31. és február 6. között játsszák.

A 2017/18-as BL-szezon csoportjai:

A csoport: HC ’05 Banská Bystrica, Grizzlys Wolfsburg, Red Bull Salzburg, Tappara Tampere
B csoport: Stavanger Oilers, Malmö Redhawks, KalPa Kuopio, Kometa Brno
C csoport: Nyeman Grodno, JYP Jyvaskyla, EV Zug, Vienna Capitals
D csoport: Esbjerg Energy, Ocelári Trinec, Adler Mannheim, HV71 Jönköping
E csoport: Cardiff Devils, HC Davos, Bílí Tygri Liberec, Vaxjö Lakers
F csoport: Nottingham Panthers, Mountfield Hradec Králové, TPS Turku, SC Bern
G csoport: Cracovia Kraków, IFK Helsinki, Brynas Gavle, Red Bull München
H csoport: Rapaces de Gap, Klagenfurter AC, Zürich Lions, Frölunda Göteborg

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
november 15., szerda
U18 14:40 UTEMIS 3-1VÉGE
U20 15:00 DHKVAS 5-4 BVÉGE
U20 15:30 PEFMAC 0-6VÉGE
U20 17:55 MISKMH 2-5VÉGE
MK 18:00 UTEKMH 4-3VÉGE
U18 18:00 ZEGSCC 1-10VÉGE
U18 19:00 ETOVAS 6-2VÉGE
U18 19:00 MACAVS 5-2VÉGE
U18 19:00 ZNOKMH 16-1VÉGE
november 16., csütörtök
U18 18:00 ZEGSCC 1-5VÉGE
U20 18:40 MACZNO 4-2VÉGE
U18 19:00 SZDPEF 1-3VÉGE
november 17., péntek
U20 15:40 EHLETO 4-3 HVÉGE
U20 15:40 RBSAVS 3-5VÉGE
KK 16:00 NOMMIS 1-2 BVÉGE
EL 17:30 BRASCC 3-2VÉGE
EL 18:00 UTEMAC 3-2VÉGE
EL 18:30 TITVC2 4-1VÉGE
U20 18:55 KMHUTE 8-4VÉGE
EBEL 19:15 VICAVS 0-1VÉGE
KK 20:00 RITGRN 2-0VÉGE
november 18., szombat
U20 12:40 RBSETO 3-0VÉGE
EWHL 13:00 KMHSAV 2-0VÉGE
U18 13:40 AVSUTE 3-6VÉGE
KK 16:00 GRNMIS 1-0ÉLŐ
U20 16:00 HCIAVS ÉLŐ
U18 16:10 VASZNO ÉLŐ
U18 16:40 KMHMAC ÉLŐ
U18 17:20 ETOMIS INFO
KK 20:00 NOMRIT 
november 19., vasárnap
U20 09:40 EHLAVS 
U20 09:40 HCIETO 
DEBL 12:30 KMHGEP 
U20 14:40 VASG99 
U20 15:00 ZNODHK 
KK 16:00 GRNNOM 
EL 17:00 SCCBRA 
EBEL 17:30 VSVAVS 
EL 18:00 FTCVC2 
U20 19:00 VICUTE 
KK 20:00 MISRIT 
november 20., hétfő
U20   OHCUTE 
EL 20:00 TITDAB 
    • M4 SPORT
november 21., kedd
EBEL 18:45 AVSKAC 
november 22., szerda
U18   ETOOKR 
U20   PEFETO 
U20 15:00 DHKKMH 
MK 18:00 DABMAC 
MK 18:00 FTCVAS 
MK 18:30 MISKMH 
MK 18:30 TITUTE 
november 23., csütörtök
U18   DHKAVS 
U18   GEPMAC 
U18   PEFUTE 
U18   SZDVAS 
U20   KMHETO 
U20   ZNOAVS 
U18 18:00 ZEGKMH 
U20 18:40 MACUTE 
november 24., péntek
EL 17:50 VC2SCC 
EL 18:00 DABFTC 
EL 18:30 MISBRA 
EBEL 18:45 AVSMZA 
EL 19:00 MACTIT 
   H I R D E T É S
Partnerünk