Tovább menetel a Banská Bystrica

Másodszor is biztosan győzték le az alapszakaszelső besztercebányaiak a Martint a szlovák Extraliga elődöntőjében.

Minden jegy elkelt, összesen 2841 néző figyelte az eseményeket, ahogy a rájátszás eddigi összes besztercebányai mérkőzésén, kivéve a legelsőt. A hazaiak mindegyik harmadot nyerték, az elsőt 1-0-ra, a másodikat 2-1-re, a harmadikat 2-0-ra. Értelemszerűen 5-1 lett a vége, az eddigi mérkőzéseken az egyetlen érsekújvári vereséget leszámítva még megszorítani sem tudták őket. Ezúttal is felborították a pályát, jóval többet kísérleteztek ellenfelüknél. Összesítésben 2-0-ra vezetnek, esélyeshez méltón hozták a hazai meccseiket. Két nap szünet után Turócszentmártonban folytatják, addig jön a másik ág első két meccse.

Az osztályozóban ismét vereséget szenvedett a Skalica, ezúttal a Detva győzte le 6-3-ra. Trencsénben játszották a rangadót, a Dukla fogadta a Liptovsky Mikulást, a liptóiak hosszabbításban nyertek 2-1-re. Négy forduló van hátra, a Liptovsky Mikulás 18 pontos, a Dukla Trencin 13, a Detva 12 ponttal követi őket. A Skalica 5 ponttal negyedik. Kedden a Dukla Gyetvára látogat, aznap nagyon fontos dolgok dőlhetnek el.