Söpört a CSZKA és a SZKA

   

A moszkvaiak a Jokeritet, a szentpéterváriak a Vityazt búcsúztatták vesztes meccs nélkül.

Egyetlen gól született Helsinkiben. A rendes játékidőben hibátlanul védtek a kapusok, így hosszabbításra került sor, ahol úgy játszott a Jokerit, ha gólt kap, véget ér a szezonja. A 76. percben Geoff Platt betuszkolta a korongot Zapolski kapujába, amivel a CSZKA nyert és kisöpörte a finneket.

KHL, 9055 néző.
Zapolski: 97,5% (Helenius)
K
Szorokin: 100% (Fasth)
Jensen, Lajunen, Jormakka, Regin, O'Neill
1
Kiszelevics, Naumenkov, Nyicsuskin, Petrov, Popov
Genoway, Rissanen, Huhtala, Niemi, Salminen
2
Gyenyiszov, Ozsiganov, Mursak, Platt, Scott
Lauridsen, Jaakola, Anttila, Pihlström, Joensuu
3
Szergejev, Panyin, Andronov, Zsarkov, Tyelegin
Rautanen, Hishon, Wirtanen, Gymer, Marjamaki
4
Blazsijevszkij, Da Costa, Mamin, Karnauhov, Szvetlakov
Jukka Jalonen
E
Dmitrij Kvartalnov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 75:29 CSZ Platt Naumenkov Zsarkov
25 Kapura lövések száma 40
8 Kiállításpercek 4

A SZKA nem sok esélyt adott a Vityaznak. A szentpéterváriak már a 9. percben 3-0-ra vezettek, végül pedig 5 emberelőnyükből 4-et kihasználtak, többek között ennek köszönhetően magabiztosan győztek Podolszkban.

KHL, 5048 néző.
Sateri: 86,3% (Todikov)
K
Koskinen: 96,9% (Sesztyorkin)
Jerábek, Katyicsev, Aaltonen, Kempe, Kopejkin
1
Belov, Jakovlev, Dacjuk, Ketov, Kovalcsuk
Szemjonov, Golovkov, Nyikulin, Afinogenov, Makejev
2
Hafizullin, Hersley, Guszev, Dadonov, Sipacsov
Gimajev, Lukin, Viglazov, Horák, Csernov
3
Zub, Zubarjev, Prohorkin, Plotnyikov, Sirokov
Voronkov, Svec-Rogovoj, Dzsiosvili, Pankov, Jacenko
4
Rikov, Koskiranta, Barabanov, Hohlacsov, Nyekolenko
Valerij Belov
E
Oleg Znarok
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 03:46 SZK PP Koskiranta Dacjuk Hersley
0-2 04:18 SZK Sipacsov Guszev Dadonov
0-3 08:53 SZK PP Sirokov Dacjuk Ketov
0-4 26:07 SZK Koskiranta Hohlacsov
0-5 31:45 SZK Prohorkin Plotnyikov Jakovlev
0-6 39:59 SZK PP Dadonov Kovalcsuk
1-6 46:58 VIT Makejev Horák Afinogenov
1-7 59:30 SZK PP Dadonov Guszev Sipacsov
32 Kapura lövések száma 51
30 Kiállításpercek 4

Negyedszerre is hosszabbításra került sor a Dinamo Moszkva?Torpedo párharcban. A hétfői túlórából a fővárosiak jöttek ki jobban, amivel összesítésben 3-1-re vezetnek, szerdán pedig hazai jégen tovább is juthatnak.

KHL, 5530 néző.
Proszkurjakov: 88,9% (Birjukov M.)
K
Jerjomenko: 92,6% (Lazusin)
Aljajev, Oszipov, Daugavins, Szjomin, Norman
1
Nyikulin, Szolovjov, Tyerescsenko, Karpov, Kaspar
Jegorsev, Zseldakov, Galuzin, McMillan, Potapov
2
Kutyejkin, Rilov, Karsums, Taraszov, Cvetkov
Löfquist, Barancev, Ashton, Gracsov, Zsergyev
3
Mironov, Hietanen, Gorovikov, Kokarjev, Podsengyalov
Gyerljuk, Mozer, Verjajev, Kuljomin, Urakov
4
Zajcev, Fjodorov, Brjukvin, Igumnov, Galimov
Peteris Skudra
E
Szergej Oreskin
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 09:38 TRP Galuzin
2-0 22:28 TRP PP Mozer Galuzin Szjomin
2-1 34:11 DMO Igumnov Taraszov Rilov
2-2 59:21 DMO Taraszov Nyikulin Tyerescsenko
2-3 63:38 DMO Karpov Tyerescsenko
27 Kapura lövések száma 27
8 Kiállításpercek 10

A Dinamo Minszk elkerülte a söprést a Lokomotiv ellen. A fehéroroszok két súlyos vereség után újultak meg, a jaroszlavliak szerdán érhetik el a főcsoport-elődöntőt érő 4. sikert.

KHL, 15086 néző.
Scrivens: 93,9% (Lalande)
K
Murigin: 76,5% (Szudnyicin)
Gragnani, Korobov, Ellison, Klinkhammer, Kosztyicin
1
Kronwall, Nakládal, Kozun, Kontiola, Talbot
Henkel, Sinkevics, Pavlovics, Kovirsin, Gavrus
2
Gavrikov, Ljubuskin, Korskov, Kraszkovszkij, Polunyin
Gotovec, Liszovec, Kulakov, Sztyepanov, Kitarov
3
Pasnyin, Rafikov, Moszaljov, Kagyejkin, Loktyionov
Drozd, Materuhin, Karaban, Sztasz
4
Koledov, Oszipov, Averin, Apalkov, Lugin
Craig Woodcroft
E
Alekszej Kudasov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 09:18 DMI PP2 Sztyepanov Gragnani Kosztyicin
2-0 16:11 DMI Pavlovics
2-1 23:23 LOK SH Apalkov Averin
3-1 26:00 DMI Kovirsin Gavrus
3-2 27:29 LOK Kagyejkin Rafikov
4-2 35:07 DMI Sztasz Drozd Materuhin
17 Kapura lövések száma 33
12 Kiállításpercek 18

Nyugati főcsoport, negyeddöntők:

CSZKA (1.)?Jokerit (8.) 4-0
SZKA (2.)?Vityaz (7.) 4-0
Dinamo Moszkva (3.)?Torpedo (6.) 3-1
Lokomotiv (4.)?Dinamo Minszk (5.) 3-1

Keleti főcsoport, negyeddöntők:

Metallurg (1.)?Kunlun (8.) 3-0
Avangard (2.)?Admiral (7.) 2-1
Ak Barsz (3.)?Szalavat Julajev (6.) 2-1
Traktor (4.)?Barisz (5.) 1-2

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
február 1., szerda
EL 17:30 BRADAB 6-5VÉGE
EL 18:40 BJAFTC 5-1VÉGE
AL 19:15 ASPWRM 6-3VÉGE
AL 20:15 DBFETO 4-7VÉGE
február 3., péntek
EL 14:00 FHABJA 0-4VÉGE
EL 17:30 GYEDAB 2-3 BVÉGE
EL 18:30 DEBUTE 4-1VÉGE
EL 18:30 MISFTC 2-4VÉGE
ICEHL 19:15 AVSKAC 3-4VÉGE
február 4., szombat
AL 14:00 SZGWRM TÖRÖLVE
AL 16:00 ASPDBF 6-3VÉGE
AL 19:30 SPCFTC 2-4VÉGE
AL 21:00 IKOETO 5-14VÉGE
február 5., vasárnap
EL 16:00 FHAFTC INFO
EL 17:30 DEBMIS INFO
    • M4 SPORT+
EL 17:40 BJAUTE INFO
ICEHL 18:00 PUSAVS 
február 7., kedd
NŐI 20:00 HUNSVK 
február 8., szerda
EL   DEBFHA 
EL   UTEDAB 
Partnerünk
Archívum