Az A csoportból érkezett franciák következnek

   

A 2016-os vb-n még a legjobb 8 válogatott között játszó Franciaország két mérkőzés után nyeretlen a budapesti világbajnokságon.

A keddi szünnap után folytatódik a budapesti női ifjúsági divízió 1/A-s világbajnokság. Magyarországra izgalmas mérkőzés vár, ugyanis az a Franciaország lesz az ellenfél, amely az elmúlt évben még az A csoportban játszott, ellenben Ausztriától és Norvégiától is kikapott a Tüskecsarnokban. A 2015-ös vaujany-i vb-n éppen ellenünk biztosították be feljutásukat a franciák, akkor szoros meccsen 2-1-re gyűrtek le minket.

Buzás Norbert szerda reggel a Digi Sport Reggeli Start című műsorában járt, a vele készített interjút alant megtekinthetik.

2017-es női U18-as divízió 1/A-s világbajnokság (Budapest):

2017. január 8., vasárnap, 12:00: Ausztria–Franciaország 2-1
2017. január 8., vasárnap, 15:30: Norvégia–Németország 3-2
2017. január 8., vasárnap, 19:00: Magyarország–Szlovákia 0-4

2017. január 9., hétfő, 12:00: Franciaország–Norvégia 2-3 h.
2017. január 9., hétfő, 15:30: Szlovákia–Ausztria 3-2
2017. január 9., hétfő, 19:00: Németország–Magyarország 3-0

2017. január 11., szerda, 12:00: Németország–Szlovákia
2017. január 11., szerda, 15:30: Ausztria–Norvégia
2017. január 11., szerda, 19:00: Franciaország–Magyarország

2017. január 12., csütörtök, 12:00: Németország–Ausztria
2017. január 12., csütörtök, 15:30: Szlovákia–Franciaország
2017. január 12., csütörtök, 19:00: Norvégia–Magyarország

2017. január 14., szombat, 12:00: Szlovákia–Norvégia
2017. január 14., szombat, 15:30: Franciaország–Németország
2017. január 14., szombat, 19:00: Magyarország–Ausztria

A női U18-as válogatott kerete a budapesti divízió 1/A-s világbajnokságra:

Név Szül. év Csapat
Kapusok
Horváth Vanessa 1999 KMH
Maruyama Yumi 2000 KMH
Hátvédek
Faggyas Lilla 2002 Győr
Fodor Lili 1999 MAC
Gaitz Hanna 2001 KMH
Mayer Fruzsina 2000 Vasas
Odnoga Lotti 1999 Vermont Academy (USA)
Preisinger Dorka 2001 KMH
Szűcs Anita 1999 UTE
Csatárok
Cselényi Viktória 2000 UTE
Fecske Maja 2002 Jászberény
Horváth Dominika 2000 KMH
Horváth Imola 2002 Fehérvár
Páterka Lilla 1999 UTE
Puskás Noémi 2000 Pesterzsébet
Sándor-Székely Katinka 2000 Győr
Sőléd Orsolya 2000 FTC
Szamosfalvi Petra 2002 Miskolc
Szick Dorka 2000 MAC
Váradi Orsolya 2001 Vasas

IIHF_W18_LOGO_horizontal_color

Cimkék: , , , , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
január 13., péntek
U18 15:00 SCCAVS 3-7VÉGE
MOL 18:00 DHKBEO 5-3VÉGE
MOL 18:00 SCCMAC 0-7VÉGE
MOL 18:00 UTEFTC 4-5VÉGE
MOL 18:30 TITMIS 1-7VÉGE
EBEL 19:30 VSVAVS 5-3VÉGE
január 14., szombat
EBJL 13:00 DMJVIC 5-2VÉGE
EBYSL 13:15 G99AVS 1-9VÉGE
EBJL 14:00 HKBEHL 5-1VÉGE
EBJL 14:40 AVSKAC 7-6 HVÉGE
EBJL 15:10 UTEOHC 5-1VÉGE
EBJL 15:45 ZASETO 1-4VÉGE
EBJL 15:50 MACMRB 16-0VÉGE
EBYSL 16:10 VASDMJ 6-3VÉGE
MOL 18:30 MISBEO 9-1VÉGE
EBYSL 18:40 ZNOHKB 4-3 HVÉGE
EBYSL 18:50 MACRBS 3-2VÉGE
NU18 19:00 HUNAUT 3-0VÉGE
január 15., vasárnap
EBYSL 12:10 MACRBS 3-4 HVÉGE
EBYSL 14:30 MZAAVS 2-3 HVÉGE
EBYSL 16:20 VSVDMJ 3-2VÉGE
EBYSL 16:40 VASSLL 1-2VÉGE
EBEL 17:00 AVSG99 1-5VÉGE
EBYSL 17:00 HKBZNO 1-5VÉGE
MOL 17:00 GALMAC 1-7VÉGE
MOL 18:30 DHKTIT 4-3VÉGE
január 16., hétfő
U18 17:15 MISPEF 10-2VÉGE
MOL 17:30 BRAMAC 0-3VÉGE
MOL 18:00 UTEDAB 4-1VÉGE
    • M4 SPORT
január 17., kedd
MOL 17:00 GALSCC 
MOL 18:30 MISFTC 
január 18., szerda
U20   KMHMIS 
U20   MACZEG 
NHL 00:55 BOSNYI 
    • SPÍLER TV
NHL 04:05 ANATBL 
    • SPÍLER TV
KHL 15:00 MMGAVG 
    • SPORT 2
január 19., csütörtök
EBYSL   AVSVIC 
NHL 01:35 MTLPIT 
    • SPÍLER TV
NHL 04:30 LAKSJS 
    • SPÍLER TV
U18 15:30 DHKPEF 
U18 16:00 AVSUTE 
U18 16:00 ETOMIS 
EBYSL 17:40 VASMZA 
MOL 18:00 DABBRA 
U18 18:10 VASMAC 
január 20., péntek
EBJL   HKBMAC 
NHL 01:05 CBJOTT 
    • SPÍLER TV
U20 14:30 DHKAVS 
MOL 18:00 UTEBRA 
MOL 18:30 TITSCC 
MOL 19:00 FTCGAL 
január 21., szombat
NHL 01:05 BOSCHI 
    • SPÍLER TV
EBJL 12:40 HKBVIC 
EBYSL 14:30 RBSHKB 
EBJL 15:00 UTEEHL 
EBJL 16:10 MACOHC 
EBYSL 17:00 DMJOLL 
EBYSL 18:00 EHLMAC 
MOL 18:00 MACGAL 
EBJL 18:30 MRBDMJ 
MOL 18:30 MISSCC 
EBJL 18:55 VSVAVS 
NHL 21:05 WINSTL 
    • SPÍLER TV
január 22., vasárnap
EBJL   ZASVAS 
EBYSL   SLLAVS 
NHL 04:00 CGYEDM 
    • SPÍLER TV
EBYSL 12:00 RBSMAC 
EBJL 15:30 RBSETO 
EBYSL 15:40 VASTRK 
EBYSL 15:40 ZNOHKB 
MOL 18:00 BEOTIT 
MOL 18:00 FTCBRA 
MOL 18:30 MACUTE 
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
U20 18:40 AVSKMH 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk