A Vityaz győzött Pekingben

 

A podolszkiak újabb lépést tettek történetük első KHL-es playoffszereplése felé.

A Kunlun és a Vityaz nagyon fontos mérkőzést játszott Pekingben, ugyanis mindkét csapat a rájátszásért küzd. A meccset Makejev duplájának köszönhetően az oroszok nyerték, így megelőzték a Szocsit és feljöttek a Nyugati főcsoport 8. helyére, míg a kínaiak maradtak a Keleti főcsoport 8. helyén, ám a 9. Nyeftyehimikkel pontazonossággal állnak, ráadásul a 10. Szibir csak 1 ponttal marad le mögöttük.

KHL, 2000 néző.
Karhunen: 93,5% (Kuzmin)
K
Szaprikin: 97,1% (Todikov)
Mantyla, Jalasvaara, Videll, Collins, Rau
1
Golovkov, Szemjonov, Afinogenov, Makejev, Nyikulin
Viklund, Jarvinen, Bakos, Marcinko, Fleury
2
Jerábek, Lukin, Aaltonen, Kempe, Kopejkin
Bellemore, Peretyagin, Ponyikarovszkij, Sallinen, Enlund
3
Gimajev, Romanov, Viglazov, Horák, Csernov
Yuen, Alsevszkij J., Pereszkokov
4
Jepisin, Pankov, Ciganov, Svec-Rogovoj
Vlagyimir Jurzinov
E
Valerij Belov
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 14:43 VIT Makejev Horák Lukin
0-2 17:05 VIT Makejev Afinogenov
1-2 27:08 KUN Rau Videll
34 Kapura lövések száma 31
6 Kiállításpercek 4

A Torpedo büntetőkkel győzött a Traktor otthonában. A vendégek a meccs felénél 20 másodperc alatt 2 gólt lőttek, ám a cseljabinszkiek hosszabbításra mentették a meccset. A Nyizsnyij Novgorod-iak megerősítették a 3. helyüket Nyugaton.

KHL, 7300 néző.
Gyemcsenko: 91,7% (Francouz)
K
Proszkurjakov: 90,5% (Birjukov)
Belov, Sinyin, Novotny, Szczechura, Jakucenya
1
Zseldakov, Oszipov, Gracsov, Zsergyev, Ashton
Borodkin, Kolcov, Gubarjev, Pesztunov, Roy
2
Aljajev, Jegorsev, Butler, Daugavins, Szjomin
Petrikov, Petrov A., Zinovjev, Petrov J., Csernyikov
3
Barancev, Sulenyin, Galuzin, McMillan, Norman
Klimontov, Mamajev, Penykovszkij, Sarov, Solohov
4
Rogyionicsev, Potapov, Kuljomin, Mozer, Urakov
Anvar Gatyijatulin
E
Peteris Skudra
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 29:36 TRP Galuzin McMillan Rogyionicsev
0-2 29:56 TRP Mozer Potapov Kuljomin
1-2 44:35 TRA Pesztunov Borodkin
2-2 54:19 TRA PP Klimontov Petrov A.
2-3 65:00 TRP GWS Daugavins
21 Kapura lövések száma 24
8 Kiállításpercek 10

A Szalavat Julajev kétgólos hátrányból jött vissza a Szpartak ellen. A baskírok a második harmadban 4 gólt lőttek. A junior-vb gól- és pontkirálya, Kirill Kaprizov 2+2 ponttal járult hozzá a sikerhez, míg Omark 3 gólpasszt osztott ki.

KHL, 6822 néző.
Svedberg: 91,9% (Gavrilov)
K
Svensson: 89,5% (Beszpalov)
Lepistö, Loginov, Kaprizov, Mertl, Omark
1
Gilroy, Provolnyev, Lescsenko, Stoa, Stapleton
Arzamaszcev, Bodrov Gy., Bodrov J., Liszin, Hripunov
2
Diblenko, Kalinyin, Vasziljev, Voronyin, Mirnov
Goncsarov, Kornyejev, Vorobjov M., Grigorenko, Nyesztyerov
3
Bondarjev, Kirillov, Berdnyikov, Potapov, Tolpeko
Garejev, Kuljas, Korotkov, Lazarjev, Parsin
4
Szorokin, Bobrov, Li, Radil
Igor Zaharkin
E
Alekszej Jaruskin
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 00:27 SZP Stoa Stapleton Provolnyev
0-2 08:52 SZP PP Kalinyin Stoa
1-2 20:46 SZJ PP Mertl Omark
2-2 24:31 SZJ Kaprizov Omark
3-2 34:05 SZJ Kaprizov Omark
4-2 39:35 SZJ PP Loginov Lepistö Kaprizov
4-3 54:50 SZP Kirillov Voronyin Vasziljev
5-3 59:03 SZJ Kuljas Kaprizov
38 Kapura lövések száma 37
29 Kiállításpercek 6
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO 0-12VÉGE
U20 19:00 UTEVAS 1-2VÉGE
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC 2-1VÉGE
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 2-7VÉGE
U20 12:40 VSVKMH 5-0VÉGE
KK 13:30 MISCZB 4-1VÉGE
U20 14:45 G99DHK 1-3VÉGE
U20 15:50 SLLMAC 1-3VÉGE
EWHL 17:30 SKPKMH 0-4VÉGE
KK 17:30 BRATXU 4-1VÉGE
U18 18:00 ETOKMH 7-1VÉGE
U18 18:30 MACMIS 5-0VÉGE
U18 19:00 UTEVAS 3-2VÉGE
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 
U18 12:45 VSVKMH 
U20 12:50 HDJKMH 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
U20 18:00 VICVAS 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U20   ZNOMAC 
EBEL 16:00 RBSAVS 
U18 17:30 SZDGEP 
U20 19:00 UTEAVS 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
EBEL 19:15 DECAVS 
október 28., szombat
U18 12:40 AVSZNO 
U18 13:10 KMHKAC 
U18 14:00 MACVIC 
U18 16:10 UTEOKR 
U18 16:40 VASOKW 
EWHL 19:00 BOZKMH 
október 29., vasárnap
U20   DHKVIC 
U20   OHCVAS 
U18 10:10 UTEOKW 
EWHL 11:30 BOZKMH 
U20 12:40 MACMIS 
U18 13:10 KMHOKR 
U18 13:40 VASVIC 
U20 15:20 UTEG99 
EL 17:00 DABVC2 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
EL 19:00 MACTIT 
   H I R D E T É S
Partnerünk