A Slovan az utolsó percben lőtt győztes gólt

   

A pozsonyiak mellett a hanti-manszijszkiak is a végjátékban döntötték el a mérkőzésüket.

Az Avtomobiliszt legyűrte a Szpartakot. A jekatyerinburgiak hátránya 6 pontra csökkent a Keleti főcsoport 8. helyén álló Kunlunhoz képest.

KHL, 4800 néző.
Szohatszkij: 88,9% (Liszutyin)
K
Svensson: 90,2% (Beszpalov)
Vasziljevszkij, Cajkovsky, Volkov, Golisev, Szimakov
1
Bondarjev, Gilroy, Radil, Stoa, Stapleton
Tyimasov, Scsitov, Garejev, Koukal, Mihnov
2
Kalinyin, Provolnyev, Vasziljev A., Glazacsev, Mirnov
Zsuravljov, Turbin, Ivasov, Monya, Torcsenyuk
3
Diblenko, Szorokin, Voronyin, Lescsenko, Tolpeko
Kivistö, Scsemerov, Buchtele, Ticar, Csisztov
4
Li, Berdnyikov, Kuvajev, Potapov
Vlagyimir Krikunov
E
Alekszej Jaruskin
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 09:57 SZP Potapov Stoa
1-1 31:10 AVT Mihnov Koukal Garejev
1-2 35:36 SZP Tolpeko Voronyin Lescsenko
2-2 36:37 AVT PP Tyimasov Scsitov Garejev
3-2 37:19 AVT Buchtele Csisztov Scsemerov
4-2 43:27 AVT Mihnov Scsitov Koukal
4-3 44:18 SZP Szorokin Mirnov Potapov
41 Kapura lövések száma 27
4 Kiállításpercek 4

A Torpedo nyert Kazahsztánban. A Barisz sorozatban második vereségét szenvedte el, előnye 2 pont maradt a Kunlunnal szemben.

KHL, 5853 néző.
Poulin: 87,5% (Karlsson)
K
Birjukov: 97,2% (Proszkurjakov)
Dallman, Szemjonov, Boyd, Bochenski, Dawes
1
Zseldakov, Oszipov, Gracsov, Zsergyev, Ashton
Barker, Salapov, Puskarjov, St. Pierre, Shinnimin
2
Aljajev, Jegorsev, Butler, Daugavins, Szjomin
Lipin, Szavcsenko, Ivanov, Kucsin, Hugyakov
3
Barancev, Sulenyin, Galuzin, McMillan, Norman
Trjaszunov, Panyukov, Belgibajev, Grenc, Trivino
4
Rogyionicsev, Potapov, Kuljomin, Mozer, Urakov
Eduard Zankovec
E
Peteris Skudra
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
0-1 05:11 TRP Oszipov Potapov Kuljomin
0-2 40:57 TRP Ashton Gracsov Zsergyev
1-2 42:02 BAA PP Boyd Bochenski Dawes
1-3 59:39 TRP Ashton Szjomin
36 Kapura lövések száma 17
8 Kiállításpercek 22

A Jugra az utolsó előtti percben lőtt győztes gólt a Szocsi ellen. Ezzel nagy szívességet tettek a Vityaznak, ugyanis a Nyugati főcsoport 8. helyéért folyó küzdelemben ugyanúgy 69 pontos maradt a fekete-tengeri együttes, mint a podolszkiak.

KHL, 2300 néző.
Saricsenkov: 96,2% (Bojarsinov)
K
Barulin: 93,3% (Sikin)
Hlisztov, Sulakov, Koroljov, Kurjanov, Ljuducsin
1
Pedan, Pepeljajev, Ignatuskin, Kosztyicin, Krikunov
Kulik, Ugolnyikov, Alekszejev, Kupcov, Lapenkov
2
Alekszandrov, Mamasev, Maxwell, Medvegyev, Petersson
Valentyenko, Makarov, Varfolomejev, Gorbunov, Ivanov
3
Kuznyecov, Mamkin, Levickij, Morozov, O'Dell
Pogorisnij, Jaremcsuk, Akmalgyinov, Dvurecsenszkij, Popov K.
4
Vorobjov, Zaharcsuk, Mereszkin, Padakin
Andrej Razin
E
Vjacseszlav Bucajev
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 39:47 JUG PP Ljuducsin Sulakov
1-1 52:40 SZO PP Krikunov Kosztyicin Petersson
2-1 58:02 JUG Ivanov Sulakov
3-1 59:09 JUG Varfolomejev Akmalgyinov
31 Kapura lövések száma 26
12 Kiállításpercek 10

Taffe hozta a Slovan sikerét az Admiral ellen. Az amerikai csatár 59:22-nél lőtt győztes gólt a vlagyivosztokiaknak.

KHL, 8681 néző.
Brust: 94,1% (Pogge)
K
Szerebrjakov: 91,2% (Tretyak)
Kundrátek, Sukel, Taffe, Cheechoo, Sersen
1
Bartulis, Blum, Wright, Sabolic, Tkacsov
Plastino, Svarny, Halama, Jeglic, Nedorost
2
Morrisonn, Jakovlev, Alekszandrov, Szigarjov, Volcsenkov
Daloga, Starosta, Surovy, Chipchura, Stastny
3
Zemcsonok, Gavrilenko, Zsafjarov, Kazakov, Makarenko
Bacík, Patoprsty, Hlinka, Lusnák, Skalicky
4
Iljin, Kurasov, Gorskov, Plotnyikov, Szajusztov
Milos Rzsiga
E
Alekszandr Andrievszkij
Gólok Idő Csapat Típus Gól Passz Passz
1-0 02:13 SBA Stastny Surovy
1-1 25:32 ADM Wright Tkacsov Sabolic
1-2 29:06 ADM Makarenko Blum Szigarjov
2-2 34:53 SBA Taffe Cheechoo
3-2 59:22 SBA Taffe Chipchura
34 Kapura lövések száma 34
12 Kiállításpercek 12
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
november 19., vasárnap
U20 09:40 EHLAVS 1-6VÉGE
U20 09:40 HCIETO 2-4VÉGE
DEBL 12:30 KMHGEP 7-1VÉGE
U20 14:40 VASG99 2-1VÉGE
U20 15:00 ZNODHK 4-3VÉGE
KK 16:00 GRNNOM 0-4VÉGE
EBEL 17:30 VSVAVS 1-2 BVÉGE
EL 17:30 SCCBRA 3-2 BVÉGE
EL 18:00 FTCVC2 8-3VÉGE
U20 19:00 VICUTE 2-3VÉGE
KK 20:00 MISRIT 1-3VÉGE
november 20., hétfő
EL 20:00 TITDAB 0-2VÉGE
    • M4 SPORT
november 21., kedd
U18 18:15 SZDVAS 1-6VÉGE
EBEL 18:45 AVSKAC 1-7VÉGE
november 22., szerda
U20 14:00 PEFETO 
U20 15:00 DHKKMH 
U18 17:20 ETOOKR 
MK 18:00 DABMAC 
MK 18:00 FTCVAS 
MK 18:30 MISKMH 
MK 18:30 TITUTE 
november 23., csütörtök
U18   GEPMAC 
U20   ZNOAVS 
U18 14:30 DHKAVS 
U18 15:30 PEFUTE 
U18 18:00 ZEGKMH 
U20 18:40 KMHETO 
U20 18:40 MACUTE 
november 24., péntek
EL 17:50 VC2SCC 
EL 18:00 DABFTC 
EL 18:30 MISBRA 
EBEL 18:45 AVSMZA 
EL 19:00 MACTIT 
november 25., szombat
DEBL   GEPMRL 
U18   OKWAVS 
U18   UTEVSV 
U18   VASZAS 
EWHL 13:00 KMHSST 
U18 18:00 KMHRBS 
U18 18:00 MISKAC 
november 26., vasárnap
DEBL   KMHSPG 
DEBL   MRLGGV 
U20   OHCAVS 
U20   UTESLJ 
U20   VICETO 
U20   VSVDHK 
U18 12:00 MACZAS 
U18 14:00 MISVSV 
U20 14:50 KMHEHL 
U20 15:10 VASHDJ 
EL 17:00 DABBRA 
EL 17:30 TITSCC 
EL 18:00 MACUTE 
EL 18:00 MISVC2 
november 27., hétfő
EL 18:00 FTCSCC 
EL 20:00 UTEBRA 
    • M4 SPORT
november 28., kedd
U20   AVSUTE 
U20 16:40 DHKMAC 
VIS 18:00 NITAVS 
    • SPORT 1 (11. 29, 14:30)
VIS 18:30 MISPOP 
    • SPORT 1
   H I R D E T É S
Partnerünk