MAC?Fehérvár 11-3, Fehérvár?MAC 1-6

Az U14-es és az U20-as döntőben is kiütötte a Volánt a fővárosi csapat, így egy nap alatt két magyar bajnoki címet zsebelt be.

A junioroknál a Tüskecsarnokban elszenvedett 5-0-s vereség után tovább erősítette keretét a Fehérvár. Ezúttal két válogatott túlkoros, Kocsis Ferenc és Reisz Áron is jégre lépett. Mindez az eredmény szempontjából nem sokat számított, ugyancsak ötgólos MAC-siker született. Reisz révén a Fehérvár megszerezte a becsületgólt a döntőben, 9 kapott gólt és közel 100 perc játékot követően. Papp D., Stipsicz és Terbócs ezúttal is betalált. A Fodor Szabolcs edzette MAC a döntőben játszott két meccs mind a hat harmadát megnyerte. Ezúttal is sima győzelem lett a vége, 1-6 állt a táblán a végén. 2-0-s összesítéssel megszerezte meg a magyar bajnoki címet.

MAC U20 bajnok 2015_16

A kölyköknél két sima MAC-győzelem után látogatott a Volán a Kisstadionba. Sok jóra nem számíthattak, de talán arra sem, hogy a magyar bajnoki döntőben 11 gólt kapnak. Keresztes Levente egymaga 4 gólt lőtt és 3 gólpasszt adott, sortársa, Schlekmann Márk 3+3 ponttal zárt. A MAC 11-3-ra nyerte a meccset és 3-0-ra a szériát, így megvédte U14-es bajnoki címét.

MAC U14 bajnok 2015_16

Már csak az ifjúsági bajnokság nem dőlt el. Sem idehaza, sem Ausztriában. Mindkét finálét a MAC és a Fehérvár játssza. Előbbiben 2-1-re, utóbbiban 1-0-ra vezet a Volán, és mindkettőben bajnok lesz, ha nyeri a következő meccset. Az egyiket szombaton, a másikat jövő kedden tartják.