Hári János gólt lőtt és két gólpasszt adott

Az ellenfél Stephan Lundh csapata, az IK Pantern volt, a magyar csatár ötödik az Allsvenskan asszisztlistáján. Galló Vilmos a negyedik sorban is 10 percet játszott, de kikaptak, Sebők Balázs közel 20 percet volt a pályán, de nekik is csak szoros vereségre futotta, akárcsak Vas Mártonéknak.

Nagyon megszenvedtek Hári Jánosék a Pantern ellen a svéd másodosztályban. Hári csapata legjobbja volt, góljának és gólpasszának köszönhetően 25 perc után már 3-0-ra vezettek, innen egyenlítettek a vendégek a középső harmadban. Még a második szünet előtt visszavette a vezetést a Leksand, Hári ismét asszisztos volt. Az 56. percben másodszor is egyenlített a Pantern, az 5-4-es végeredmény másfél perccel a vége előtt alakult ki. Hári három pontot szerzett, a Leksand feljött az ötödik helyre a bajnokságban. A magyar csatár jelentős meccshátrányban van a mezőny többi részéhez képest, de így is 13. az Allsvenskan kanadai táblázatán, asszisztok tekintetében pedig az ötödik.

A Linköping kikapott a Modótól hazai pályán. Újabb sérültek gyógyultak fel, így Galló Vilmos az elsőből a negyedik sorba került azok után, hogy az előző, Lulea ellen 2-0-ra elveszített derbin a svéd szövetség honlapja őt választotta meg a meccs harmadik legjobb emberének, a Lulea kapusa és az egyik gólszerző csatára után. Galló a negyedik sorból is 10 perc fölötti jégidőt kapott, azonban ez sem segített csapatán, a vendégek a 25. percben szerezték a mindent eldöntő gólt és nyertek 1-0-ra. A Linköping egy helyet visszacsúszott és ötödik a tabellán. Galló Vilmos február elején már 64 meccsnél jár, 32 svéd elitligás találkozó mellett húszat játszott a Linpöping juniorjaival, nyolcat a magyar U20-as válogatottban és kettőt a Bajnokok Ligájában. Bizton állíthatjuk, hogy a szezon java még hátra van számára.

Sebők Balázsék a hatodik helyen álló Lukko otthonába látogattak a finn élvonalban. Az ellenfél rommá lőtte a kaput, a meccset azonban csak 2-1 arányban tudta megnyerni, a KalPa végig versenyben volt az egyenlítésért. Sebők alaposan megdolgozott a pénzéért, közel húsz perc jégidőt számoltak neki, de pontot nem szerzett. A KalPa a 8. helyen áll a tabellán.

A 26. percben már 3-1-re vezetett a Fassa Falcons az olasz bajnokságban a hetedik helyezett Valpellice otthonában, a végén mégis az ellenfél örülhetett. A Valpellice a meccs felénél kihasznált egy emberelőnyt, majd az utolsó játékrész második felében volt egy jó négy percük, amikor három gólt is ütöttek. A Falcons az 59. percben szépített, de egyenlíteni már nem sikerült, 5-4 lett a végeredmény. Vas Márton egy asszisztot szerzett, a Falcons ötödik helyen áll a tabellán.