Williamson kijelölte debicai keretét

   

Az ifjúsági válogatott szövetségi edzője 20+3 játékost visz magával a keménynek ígérkező lengyelországi U18-as tornára.

Glen Williamson megnevezte azt a 23 játékost, aki részt vesz az olimpiai reménységek versenyén. A csütörtöktől szombatig tartó tornára 3 kapust, 7 hátvédet és 13 csatárt jelölt ki az ifjúsági válogatott edzője.

A lengyelországi torna programja:

augusztus 27., 19:30 Magyarország U18–Lengyelország U18
augusztus 28., 16:00 Magyarország U18–Szlovákia U16
augusztus 29., 11:00 Magyarország U18–Ausztria U18

Az U18-as válogatott játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Garbacz Máté 1998 UTE
Győri Boldizsár 1998 MAC
Szeles Martin 1998 Fehérvár
Hátvédek:
Bán Károly Tibor 1998 Pesterzsébet
Bukor Rajmund 1998 Vasas
Kováts Máté 1998 Vasas
Oroszi Álmos 1998 Vasas
Pozsár Márk 1998 Pesterzsébet
Sándor Flórián 1998 Fehérvár
Szabó Dávid 1998 Fehérvár
Csatárok:
Gyurgyev Miklós 1998 MAC
Horváth Richárd 1998 Fehérvár
Kiss Patrik 1998 Fehérvár
Lövei Patrik 1998 Miskolc
Majoross Barnabás 1998 MAC
Molnár Dávid 1998 Debrecen
Nagy Ákos 1999 Fehérvár
Péter Andor 1999 Fehérvár
Sebestyén Dávid 1998 MAC
Szabó Bence 1998 Fehérvár
Szlépka Armand 1998 Vasas
Tóth Renátó 1998 Fehérvár
Zsigmond Bence Pál 1998 HSC Csíkszereda

A magyar U18-as stáb, 2015/16:

Vezetőedző: Glen Williamson
Edző: Horváth András
Kapusedző: Máthé Csaba
Csapatvezető: Mercz Orsolya
Felszerelésmenedzser: Magyar Péter

U18 metodikai

Fotó: Szombathelyi Beáta

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 15., szombat
EL 17:00 DABDEB 3-7VÉGE
EL 17:30 BRAMIS 5-4VÉGE
EL 17:30 GYEFTC 4-1VÉGE
EL 17:30 SCCTIT 8-6VÉGE
január 16., vasárnap
EL 17:30 ETODEB 0-1VÉGE
ICEHL 17:30 AVSBOL TÖRÖLVE
EL 18:00 MACUTE 2-3VÉGE
január 17., hétfő
EL 17:30 BRAFTC 6-2VÉGE
EL 17:30 GYETIT 4-2VÉGE
EL 17:30 SCCMIS 3-2 HVÉGE
január 18., kedd
ICEHL 18:30 G99AVS TÖRÖLVE
EL 19:00 ETODAB INFO
január 21., péntek
EL 16:00 TITMAC 
EL 17:30 GYEBRA 
január 22., szombat
MK 14:05 DEBMIS 
    • M4 SPORT
MK 17:15 AVSFTC 
    • M4 SPORT
január 23., vasárnap
MK 14:05 3.helyért
    • M4 SPORT
EL 16:30 BRASCC 
MK 17:15 döntő
    • M4 SPORT
január 24., hétfő
EL 18:40 TITDAB 
Partnerünk
Archívum