Williamson kijelölte debicai keretét

   

Az ifjúsági válogatott szövetségi edzője 20+3 játékost visz magával a keménynek ígérkező lengyelországi U18-as tornára.

Glen Williamson megnevezte azt a 23 játékost, aki részt vesz az olimpiai reménységek versenyén. A csütörtöktől szombatig tartó tornára 3 kapust, 7 hátvédet és 13 csatárt jelölt ki az ifjúsági válogatott edzője.

A lengyelországi torna programja:

augusztus 27., 19:30 Magyarország U18–Lengyelország U18
augusztus 28., 16:00 Magyarország U18–Szlovákia U16
augusztus 29., 11:00 Magyarország U18–Ausztria U18

Az U18-as válogatott játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Garbacz Máté 1998 UTE
Győri Boldizsár 1998 MAC
Szeles Martin 1998 Fehérvár
Hátvédek:
Bán Károly Tibor 1998 Pesterzsébet
Bukor Rajmund 1998 Vasas
Kováts Máté 1998 Vasas
Oroszi Álmos 1998 Vasas
Pozsár Márk 1998 Pesterzsébet
Sándor Flórián 1998 Fehérvár
Szabó Dávid 1998 Fehérvár
Csatárok:
Gyurgyev Miklós 1998 MAC
Horváth Richárd 1998 Fehérvár
Kiss Patrik 1998 Fehérvár
Lövei Patrik 1998 Miskolc
Majoross Barnabás 1998 MAC
Molnár Dávid 1998 Debrecen
Nagy Ákos 1999 Fehérvár
Péter Andor 1999 Fehérvár
Sebestyén Dávid 1998 MAC
Szabó Bence 1998 Fehérvár
Szlépka Armand 1998 Vasas
Tóth Renátó 1998 Fehérvár
Zsigmond Bence Pál 1998 HSC Csíkszereda

A magyar U18-as stáb, 2015/16:

Vezetőedző: Glen Williamson
Edző: Horváth András
Kapusedző: Máthé Csaba
Csapatvezető: Mercz Orsolya
Felszerelésmenedzser: Magyar Péter

U18 metodikai

Fotó: Szombathelyi Beáta

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 20., vasárnap
U20 12:05 DHKEAS 5-2VÉGE
U20 12:30 UTEVSV 6-0VÉGE
EWHL 12:45 U25BOZ 1-2VÉGE
U20 13:20 PEFVAS 2-1VÉGE
DEBL 14:15 GGVKMH 0-7VÉGE
U20 14:40 VICAVS 5-6VÉGE
U20 15:00 ETOMAC 1-8VÉGE
EL 16:00 BRAHKB 1-3VÉGE
EXL 16:00 NITMIS 1-2 HVÉGE
EL 17:00 DABDEB 3-6VÉGE
EBEL 17:30 DECAVS 4-5 HVÉGE
EL 17:30 SCCVC2 6-5 BVÉGE
EL 17:30 TITUTE 4-7VÉGE
EXL 18:00 MACNZÁ 0-5VÉGE
január 21., hétfő
EL 17:30 BRASCC 3-2VÉGE
EL 18:00 DEBGYE 5-0VÉGE
január 22., kedd
MK 17:30 MISFTC 0-3VÉGE
U20 18:30 VASDAB 3-1VÉGE
MK 20:00 AVSMAC 6-3VÉGE
    • M4 SPORT
január 23., szerda
ELA 18:30 TITDAB 1-0VÉGE
ELA 18:40 HKBVC2 3-1VÉGE
január 24., csütörtök
U18 15:50 PEFMIS 
ELF 17:30 SCCBRA 
KHL 17:30 LOKSBA 
    • SPORT 2
U20 17:30 MACKMM 
U20 18:30 ETOEAS 
U18 19:00 FTCDAB 
január 25., péntek
U18 14:30 AVSKAC 
EXL 17:00 POPMAC 
ELA 17:30 GYEDAB 
ELA 17:50 VC2TIT 
EBEL 18:00 AVSMZA 
    • DIGI SPORT 1
U18 18:00 ZEGETO 
EXL 18:30 MISZIL 
ELA 18:40 HKBVAS 
január 26., szombat
U18   SPGMIS 
U18 14:30 DHKRBS 
U18 14:50 UTEOKW 
U20 15:20 KMHETO 
U18 17:15 ZNOFTC 
ELF 17:30 SCCDEB 
U20 17:45 DABVAS 
ELF 18:00 FTCUTE 
U20 18:15 VSVUTE 
U18 18:40 MACKAC 
január 27., vasárnap
U20 11:20 KMMETO 
U20 12:05 DHKMAC 
U18 13:30 EHLMIS 
U20 13:30 AVSVIC 
U18 14:20 ACRBS 
EBEL 16:00 G99AVS 
ELA 17:30 GYEVC2 
ELA 17:30 TITHKB 
EXL 17:30 MACMIS 
    • DIGI SPORT 2
U20 17:30 HDJUTE 
Partnerünk