Az erőnléttel nem lesz gond Miskolcon

   

Pénteken először lép jégre a DVTK Jegesmedvék, ezen a néven és ebben a szezonban egyaránt. Az új vezetőedző, Mayer Péter számolt be a csapatépítés jelenlegi állásáról.

A Miskolc 19 órakor a lengyel Sanokot fogadja. A MOL Liga címvédőjének honlapján található interjúból kiderül, nagyon lényeges, hogy már jégen lehetnek és megkezdhetik a játékosok között meglévő különbségek elsimítását, ami abból adódik, hogy voltak, akik jégen, néhányan pedig szárazon edzettek korábban.

Össze kell még szokniuk, új az edző, vannak új játékosok. A HK Sanok elleni edzőmérkőzés azért fontos, mert ezeken egész más impulzusok érik a játékosokat az edzésekhez képest. Mayer Péter számára kezdenek összeállni a sorok, a mérkőzésről készülő videó pedig sokat segít majd a további csiszolásban.

A miskolciak majdnem teljes kerettel lépnek jégre, két légiós hiányzik majd, Guggenberger, a kanadai kapus csak augusztus végén érkezik hazánkba, a finn hátvéd, Jarkko Leppanen pedig ezen a napon igazoltan nem áll a stáb rendelkezésére.

Mayer Peter Miskolc

Fotó: Mudra László (jegkorongblog.hu)

 

MIS mez

A DVTK Jegesmedvék játékoskerete, 2015/16:

Maradt:
Keegan Dansereau
Kalvin Sagert
Gőz Balázs
Vojtkó Mátyás
Hajós Roland
Tóth Adrián
Láda Balázs
Miskolczi Márk
Jesse Dudas
Popovics Patrik
Ritó László
Szilágyi Levente

Érkezett:

Galanisz Nikandrosz (DAB)
Pavuk Attila (DAB)
Somogyi Balázs (DAB)
Jon Booras (USA) (Tulsa Oilesr, ECHL)
Justin Cseter (Huntsville Havoc, SPHL)
Mayer Péter (vezetőedző, eddig szakmai igazgató volt)
Mark Guggenberger (USA) (Fort Wayne Komets, ECHL)
Jarkko Leppanen (FIN) (SHK 37 Piestany, SVK)

Távozott:
Conor O’Donnell (CAN) (Lyon, FRA-1.)
Duschek Dávid (DAB)
Majoross Gergely (vezetőedző, MAC)
Bálizs Bence (MAC)
Nagy Krisztián (MAC)
Fliszár Zalán (FTC)
Láda Péter (edzőként folytatja a klubnál)
Dósa Krisztián (UTE)
Zach Cohen (CAN) (Rapid City Rush, ECHL)
Becze Tihamér (Fehérvár)
Budai Roland (abbahagyta)
Roczanov Dezső (MAC)
Godó Dániel (Debrecen)

A MOL Liga-csapatok és a Fehérvár EBEL-csapatának felkészülési meccsei

augusztus 10.
18:00 HC Nové Zámky–Jertisz Pavlodar (KAZ) (Érsekújvár) 7-5 (1-3, 4-0, 2-1)

augusztus 11.
18:00 HK Detva (SVK-2.)–HC Nové Zámky (Gyetva) 7-6 (3-1, 1-4, 2-1, 1-0)

augusztus 12.
18:00 HC Nové Zámky–Bejbarisz Atirau (KAZ) (Érsekújvár) 1-5 (0-3, 0-1, 1-1)

augusztus 13.
15:30 GKS Tychy (POL-1.)–Fehérvár (Zólyom) 4-0 (3-0, 0-0, 1-0)

augusztus 14.
17:00 Spartak Trnava (SVK-2.)–HC Nové Zámky (Nagyszombat) 3-6 (0-1, 2-1, 1-4)
19:00 HKM Zvolen (SVK-1.)–Fehérvár (Zólyom) 3-5 (2-3, 1-2, 0-0)

augusztus 15.
15:30 Fehérvár–SHK 37 Piestany (SVK-1.) (Zólyom) 3-2 (2-0, 0-0, 1-2)

augusztus 17.
18:15 DAB–Debrecen (Dunaújváros) 5-3 (1-0, 0-0, 4-3)
19:00 Ferencváros–HK Levice (SVK-3.) (Pesterzsébet) 8-1 (1-1, 5-0, 2-0)

augusztus 18.
18:00 HK 36 Skalica (SVK)–HC Nové Zámky (Szakolca) 7-4 (2-1, 3-2, 2-1)

augusztus 20.
17:00 HK Detva (SVK-2.)–UTE (Gyetva)
18:00 HC Nové Zámky–HK 36 Skalica (SVK) (Érsekújvár)

augusztus 21.
17:00 MsHK Zilina (SVK)–UTE (Privigye)
18:00 Presov Penguins (SVK-2.)–Debrecen (Eperjes)
19:00 DVTK Jegesmedvék–KH Sanok (POL) (Miskolc)
19:30 EVL Landshut (GER-2.)–Fehérvár (Landshut)

augusztus 22.
15:30 Debrecen–Fehérvár (MOL) (Debrecen)
18:15 DAB–HK Levice (SVK-3.) (Dunaújváros)
19:00 HDD Jesenice (SLO)–MAC Budapest (Jesenice)

augusztus 23.
16:30 Straubing Tigers (GER)–Fehérvár (Straubing)
18:00 SHK 37 Piestany (SVK)–HC Nové Zámky (Pöstyén)
19:00 HDD Olimpija Ljubljana (SLO)– MAC Budapest (Ljubljana)

augusztus 25.
18:00 HC Nové Zámky–HC Detva (SVK-2.) (Érsekújvár)

augusztus 27.
18:00 SHK 37 Piestany (SVK)–UTE (Pöstyén)
18:00 HC Nové Zámky–Szlovákia U20 (Érsekújvár)
18:15 DAB–Ferencváros (Dunaújváros)

augusztus 28.
18:00 HC 07 Detva (SVK-2.)– MAC Budapest (Gyetva)
18:00 HC Nové Zámky–UTE (Érsekújvár)
19:00 DVTK Jegesmedvék–HC46 Bardejov (SVK-2.) (Miskolc)

augusztus 29.
17:30 HK Levice (SVK-3.)–DAB (Léva)

augusztus 31.
19:00 Ferencváros–HSC Csíkszereda (Pesterzsébet)

szeptember 1.
18:00 Fehérvár (MOL)–UTE (Székesfehérvár)
18:00 HC Nové Zámky–SHK 37 Piestany (SVK) (Érsekújvár)
Debrecen–HSC Csíkszereda (Debrecen)

szeptember 2.
18:00 Graz (EBEL)–MAC Budapest (Graz)

szeptember 3.
19:00 Ferencváros–DAB (Pesterzsébet)
KH Sanok (POL)–DVTK Jegesmedvék (Sanok)

szeptember 4.
18:00 HC Nové Zámky–Spartak Trnava (SVK-2.) (Érsekújvár)
HC46 Bardejov (SVK-2.)–DVTK Jegesmedvék (Bártfa)

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
február 12., szerda
ELF 17:30 BRASCC 3-2 HVÉGE
ELA 18:00 UTEVAS 5-1VÉGE
ELF 18:00 DABFTC 5-4VÉGE
ELA 18:30 TITGYE 1-3VÉGE
EXL 18:30 MISKOS 4-2VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EXL 18:30 SBAMAC 4-3 HVÉGE
február 13., csütörtök
ELF 17:30 BRADEB 4-1VÉGE
U18 17:40 SZGDAB 2-11VÉGE
ELA 18:00 HKBGYE 1-2 HVÉGE
február 14., péntek
ELF 17:30 SCCDEB 6-1VÉGE
ELA 18:00 UTETIT 3-1VÉGE
EXL 18:00 ZVOMIS 9-2VÉGE
EXL 19:00 MACPOP 2-3VÉGE
EBEL 19:15 AVSHCI 1-3VÉGE
február 15., szombat
ELF 16:00 FTCDAB 11-4VÉGE
február 16., vasárnap
EXL 15:30 KOSMAC 5-1VÉGE
U18 16:40 PHCFTC 10-2VÉGE
EBEL 17:30 AVSDEC 9-1VÉGE
    • DIGI SPORT 2
ELA 17:30 GYEUTE 5-0VÉGE
ELA 18:10 VASTIT 4-3 BVÉGE
február 17., hétfő
ELF 17:30 BRADAB 
ELF 18:00 DEBFTC 
    • M4 SPORT
február 18., kedd
ELA 17:30 GYEVAS 
ELF 17:30 SCCDAB 
EXL 18:00 MISDTV 
U21 18:45 UTEETO 
EBEL 19:15 DECAVS 
február 19., szerda
U21   PHCFTC 
ELA 18:00 HKBUTE 
ELF 18:00 FTCDEB 
U21 19:00 DHKMAC 
Partnerünk