Még 56 nap a kezdésig

   

Sorozatunk lényege, hogy a hátralévő napok számát összevetettük az NHL-draftpozíciók számával.

56 nappal a nyitány előtt megmutatjuk, kik voltak a legjobb játékosok, akiket a 56. helyen választottak, és össze is állítottunk egy teljes csapatot belőlük. A játékosok neve után feltüntetjük a draft évszámát és azt a csapatot, amely választotta. Bónuszként megmutatjuk, hogy ez csapat milyen eredményeket ért el pályafutása során.

Az 56. helyen draftolt játékosok csapata:

Patrick O’Sullivan (2003, Minnesota) – Ron Lalonde (1972, Pisstburgh) – Kevin Dineen (1982, Hartford)
Lindsay Carson (1972, Philadelphia) – Johan Larsson (2010, Minnesota) – Sean McKenna (1980, Buffalo)
Valerij Karpov (1993, Anaheim) – Craig Fisher (1988, Philadelphia) – Ron Delorme (1975, Kansas)
Lucas Lessio (2011, Arizona) – Keith Gretzky (1985, Buffalo) – Shane Willis (1995, Tampa)

Zdeno Chára (1996, Islanders) – Nicklas Grossmann (2004, Dallas)
Brad Bombardir (1990, New Jersey) – Alan Hangsleben (1973, Montreal)
Roger Lemelin (1974, Kansas) – Vince Dunn (2015, St.Louis)

Mike Vernon (1981, Calgary)
Mike Liut (1976, St.Louis)

56th draft

Első sor:
M:1919, G:458, A:686, P:1144
1 Kanada Kupa, 2 vb-ezüst, 1 junior vb-arany, 1 U18 arany, 1 Calder Trophy, 2 NHL All Star-mérkőzés, 1 AHL Év újonca csapat, 1 Red Garrett Memorial-díj, 1 CHL Év újonca, 1 Emms Family-díj

Második sor:
M:885, G:154, A:174, P:328
1 junior vb-arany, 1 SHL bajnoki cím, 1 Calder Trophy, 1 U18-ezüst, 1 Memorial Kupa, 1 SHL Év újonca, 1 svéd junior Év játékosa díj, 1 Memorial Kupa-MVP

Harmadik sor:
M:612, G:97, A:78, P:175
2 Spengler Kupa, 1 Calder Kupa

Negyedik sor:
M:203, G:33, A:46, P:81
1 U17 vb-ezüst, 1 Hlinka emléktorna-arany, 1 J. Ross Robertson Kupa, 1 J. Ross Robertson Kupa-MVP, 1 OHL Év újonca csapat

Első védőpár:
M:1726, G:179, A:438, P:617
1 Stanley Kupa, 2 vb-ezüst, 1 vb-bronz, 1 Norris Trophy, 1 Mark Messier Leadership-díj, 1 Bud Light Trophy, 3 Szlovák Év játékosa cím, 3 NHL Év első csapata, 4 NHL Év második csapata, 1 AHL Év újonca csapat, 5 NHL All Star-mérkőzés, 1 KHL All Star-mérkőzés

Második védőpár:
M:541, G:29, A:46, P:96
1 Calder Kupa, 1 AHL Év második csapata

Harmadik védőpár:
M:36, G:1, A:2, P:3
2 Calder Kupa

Kapusok:
M:1145, 567-544-166, SO:52, A:52
2 Stanley Kupa, 1 vb-ezüst, 1 Memorial Kupa, 1 Ted Lindsay-díj, 1 Conn Smythe Trophy, 1 William M. Jennings Trophy, 1 NHL Év első csapata, 2 NHL Év második csapata, 1 CHL Év második csapata, 2 WHL Év első csapata, 5 NHL All Star-mérkőzés, 2 Four Broncos Trophy, 2 Del Wilson Trophy

Cimkék: ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 15., vasárnap
EBYSL 12:10 MACRBS 3-4 HVÉGE
EBYSL 14:30 MZAAVS 2-3 HVÉGE
EBYSL 16:20 VSVDMJ 3-2VÉGE
EBYSL 16:40 VASSLL 1-2VÉGE
EBEL 17:00 AVSG99 1-5VÉGE
EBYSL 17:00 HKBZNO 1-5VÉGE
MOL 17:00 GALMAC 1-7VÉGE
MOL 18:30 DHKTIT 4-3VÉGE
január 16., hétfő
U18 17:15 MISPEF 10-2VÉGE
MOL 17:30 BRAMAC 0-3VÉGE
MOL 18:00 UTEDAB 4-1VÉGE
    • M4 SPORT
január 17., kedd
MOL 17:00 GALSCC 1-1ÉLŐ
MOL 18:30 MISFTC INFO
január 18., szerda
NHL 00:55 BOSNYI 
    • SPÍLER TV
NHL 04:05 ANATBL 
    • SPÍLER TV
KHL 15:00 MMGAVG 
    • SPORT 2
U20 16:50 KMHMIS 
U20 19:30 MACZEG 
január 19., csütörtök
EBYSL   AVSVIC 
NHL 01:35 MTLPIT 
    • SPÍLER TV
NHL 04:30 LAKSJS 
    • SPÍLER TV
U18 15:30 DHKPEF 
U18 16:00 AVSUTE 
U18 16:00 ETOMIS 
EBYSL 17:40 VASMZA 
MOL 18:00 DABBRA 
U18 18:10 VASMAC 
január 20., péntek
EBJL   HKBMAC 
NHL 01:05 CBJOTT 
    • SPÍLER TV
U20 14:30 DHKAVS 
MOL 18:00 UTEBRA 
MOL 18:30 TITSCC 
MOL 19:00 FTCGAL 
EBEL 19:15 G99AVS 
január 21., szombat
NHL 01:05 BOSCHI 
    • SPÍLER TV
EBJL 12:40 HKBVIC 
EBYSL 14:30 RBSHKB 
EBJL 15:00 UTEEHL 
EBJL 16:10 MACOHC 
EBYSL 17:00 DMJOLL 
EBYSL 18:00 EHLMAC 
MOL 18:00 MACGAL 
EBJL 18:30 MRBDMJ 
MOL 18:30 MISSCC 
EBJL 18:55 VSVAVS 
NHL 21:05 WINSTL 
    • SPÍLER TV
január 22., vasárnap
EBJL   ZASVAS 
EBYSL   SLLAVS 
NHL 04:00 CGYEDM 
    • SPÍLER TV
EBYSL 12:00 RBSMAC 
EBJL 15:30 RBSETO 
EBYSL 15:40 VASTRK 
EBYSL 15:40 ZNOHKB 
MOL 18:00 BEOTIT 
MOL 18:00 FTCBRA 
EBEL 18:15 AVSVSV 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MACUTE 
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
U20 18:40 AVSKMH 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk