Még 56 nap a kezdésig

   

Sorozatunk lényege, hogy a hátralévő napok számát összevetettük az NHL-draftpozíciók számával.

56 nappal a nyitány előtt megmutatjuk, kik voltak a legjobb játékosok, akiket a 56. helyen választottak, és össze is állítottunk egy teljes csapatot belőlük. A játékosok neve után feltüntetjük a draft évszámát és azt a csapatot, amely választotta. Bónuszként megmutatjuk, hogy ez csapat milyen eredményeket ért el pályafutása során.

Az 56. helyen draftolt játékosok csapata:

Patrick O’Sullivan (2003, Minnesota) – Ron Lalonde (1972, Pisstburgh) – Kevin Dineen (1982, Hartford)
Lindsay Carson (1972, Philadelphia) – Johan Larsson (2010, Minnesota) – Sean McKenna (1980, Buffalo)
Valerij Karpov (1993, Anaheim) – Craig Fisher (1988, Philadelphia) – Ron Delorme (1975, Kansas)
Lucas Lessio (2011, Arizona) – Keith Gretzky (1985, Buffalo) – Shane Willis (1995, Tampa)

Zdeno Chára (1996, Islanders) – Nicklas Grossmann (2004, Dallas)
Brad Bombardir (1990, New Jersey) – Alan Hangsleben (1973, Montreal)
Roger Lemelin (1974, Kansas) – Vince Dunn (2015, St.Louis)

Mike Vernon (1981, Calgary)
Mike Liut (1976, St.Louis)

56th draft

Első sor:
M:1919, G:458, A:686, P:1144
1 Kanada Kupa, 2 vb-ezüst, 1 junior vb-arany, 1 U18 arany, 1 Calder Trophy, 2 NHL All Star-mérkőzés, 1 AHL Év újonca csapat, 1 Red Garrett Memorial-díj, 1 CHL Év újonca, 1 Emms Family-díj

Második sor:
M:885, G:154, A:174, P:328
1 junior vb-arany, 1 SHL bajnoki cím, 1 Calder Trophy, 1 U18-ezüst, 1 Memorial Kupa, 1 SHL Év újonca, 1 svéd junior Év játékosa díj, 1 Memorial Kupa-MVP

Harmadik sor:
M:612, G:97, A:78, P:175
2 Spengler Kupa, 1 Calder Kupa

Negyedik sor:
M:203, G:33, A:46, P:81
1 U17 vb-ezüst, 1 Hlinka emléktorna-arany, 1 J. Ross Robertson Kupa, 1 J. Ross Robertson Kupa-MVP, 1 OHL Év újonca csapat

Első védőpár:
M:1726, G:179, A:438, P:617
1 Stanley Kupa, 2 vb-ezüst, 1 vb-bronz, 1 Norris Trophy, 1 Mark Messier Leadership-díj, 1 Bud Light Trophy, 3 Szlovák Év játékosa cím, 3 NHL Év első csapata, 4 NHL Év második csapata, 1 AHL Év újonca csapat, 5 NHL All Star-mérkőzés, 1 KHL All Star-mérkőzés

Második védőpár:
M:541, G:29, A:46, P:96
1 Calder Kupa, 1 AHL Év második csapata

Harmadik védőpár:
M:36, G:1, A:2, P:3
2 Calder Kupa

Kapusok:
M:1145, 567-544-166, SO:52, A:52
2 Stanley Kupa, 1 vb-ezüst, 1 Memorial Kupa, 1 Ted Lindsay-díj, 1 Conn Smythe Trophy, 1 William M. Jennings Trophy, 1 NHL Év első csapata, 2 NHL Év második csapata, 1 CHL Év második csapata, 2 WHL Év első csapata, 5 NHL All Star-mérkőzés, 2 Four Broncos Trophy, 2 Del Wilson Trophy

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
november 16., péntek
EL 17:30 BRAUTE 0-3VÉGE
EL 17:30 GYEHKB 6-4VÉGE
EL 17:50 VC2SCC 2-5VÉGE
EXL 18:00 MACMIS 4-2VÉGE
    • DIGI SPORT 1
EL 18:30 TITFTC 2-4VÉGE
U20 18:30 ETOMIS 7-6 HVÉGE
EL 19:30 DEBDAB 3-4 HVÉGE
november 17., szombat
U18 13:00 ETOAVS 2-8VÉGE
U18 13:50 VASMIS 4-5VÉGE
U18 14:00 ZNOMAC 1-7VÉGE
U18 15:45 UTEDHK 3-2VÉGE
EBEL 17:30 AVSDEC 3-2VÉGE
    • DIGI SPORT 2
U18 17:30 KMHOHA 3-4VÉGE
U18 18:00 FTCDAB 3-8VÉGE
U20 18:35 UTEKMH 7-2VÉGE
november 18., vasárnap
U18 12:30 OKWDHK 3-7VÉGE
U20 13:30 AVSMAC 6-2VÉGE
EL 16:00 BRAHKB 5-1VÉGE
EXL 16:00 NITMIS 3-0VÉGE
U20 16:20 KMMDHK 2-3VÉGE
EL 17:30 GYEUTE 6-2VÉGE
EL 17:30 TITSCC 2-4VÉGE
EXL 17:30 MACNZÁ 4-3VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EL 18:30 DEBVAS 2-0VÉGE
november 19., hétfő
EL 16:50 VC2TIT 5-4VÉGE
EL 17:30 GYEBRA 1-4VÉGE
EL 20:00 DABSCC 2-8VÉGE
    • M4 SPORT
november 20., kedd
BL 17:00 PLZHCB 
    • SPORT 2
EXL 17:00 POPMAC 
U18 17:45 DABPEF 
U20 18:25 UTESAP 
EXL 18:30 MISZIL 
    • DIGI SPORT 1
EBEL 19:15 MZAAVS 
november 21., szerda
U20 18:20 KMHSAP 
U20 18:30 VASPEF 
U18 19:30 MACSCC 
november 22., csütörtök
U18 15:30 OHADHK 
U18 15:50 PEFMIS 
U18 18:00 ZEGVAS 
U20 18:00 MACKMM 
U18 18:30 AVSSCC 
U20 18:30 ETOUTE 
Partnerünk