Ferencváros, 2015/16

 

Jelenleg 3 kapusból, 7 hátvédből és 12 csatárból áll Greg Lindqvist játékoskerete. A légióskeret 3 bekkből és 2 csatárból áll, tehát 1 opció még nyitott, de egyelőre nem töltik fel.

Ahogy jeleztük, a héten már együtt készül szárazon a zöld-fehér csapat, az első jeges edzésre jövő hétfőn kerül sor, rá egy hétre pedig már edzőmeccset játszik.

Eldőlt, hogy Robert Marton kapus a HC Presov színeiben folytatja a szlovák másodosztályban, míg az is, hogy Miloslav Guren sem marad. Négy játékossal pedig még nem zárultak le a tárgyalások, Farkas Lőrinc SimonNémeth PéterLencsés Tamás és Pál Zoltán jövője még kérdéses.

Az FTC játékoskerete, 2015/16:

Kapusok:
Ágoston Olivér
Budai Krisztián
Soós László

Hátvédek:
Edgars Apelis
 (LAT)
Erdélyi Tamás
Géczi Gergely
Juhamatti Hietamaki (FIN)
Lévai Máté
Pál Zsombor
Niko Suoraniemi (FIN, SWE)

Csatárok:
Dubek Vladimir
Fekti Ádám
Fliszár Zalán
Galló Illés
Hardi Richárd
Jimmy Jensen (SWE)
Kiss Gábor
Kovács Viktor László
Mach Márton
Joona Manninen (FIN)
Papp Csaba
Rafaj Attila

FTC mez 3

Tárgyalás alatt:
Farkas Lőrinc Simon
Németh Péter
Lencsés Tamás
Pál Zoltán

Érkezett:
Greg Lindqvist (SWE, vezetőedző)
Fekti Ádám (UTE)
Kovács Viktor László (DAB)
Fliszár Zalán (Miskolc)
Pál Zsombor (Progym, ROM-1)
Juhamatti Hietamaki (FIN) (Brassó)
Edgars Apelis (LAT) (HK Kurbads, LAT)
Joona Manninen (FIN) (SaPKo, FIN-2.)
Jimmy Jensen (SWE) (Briancon, FRA)
Niko Suoraniemi (FIN, SWE) (Fife Flyers, GBR)
Erdélyi Tamás (DAB)
Ágoston Olivér (UTE)

Távozott:
Kiss Ákos (UTE)
Hegyi Ádám (UTE)
Revák Zoltán (DAB)
Ales Cerny ?
Robert Marton (SVK, HC Presov, SVK-2.)
Miloslav Guren ?

Lindqvist
Fotó: Mudra László (jegkorongblog.hu)

 

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
május 14., hétfő
VB 16:15 KORNOR 0-3VÉGE
VB 16:15 RUSSVK 4-0VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 CANLAT 2-1 HVÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 CZEAUT 4-3VÉGE
május 15., kedd
VB 12:15 FINUSA 6-2VÉGE
    • SPORT 1
VB 12:15 SUIFRA 5-1VÉGE
VB 16:15 BLRSVK 4-7VÉGE
VB 16:15 CANGER 3-0VÉGE
VB 20:15 LATDEN 1-0VÉGE
VB 20:15 RUSSWE 1-3VÉGE
    • SPORT 1
május 17., csütörtök
VB 16:15 RUSCAN 4-5 HVÉGE
    • SPORT 2
VB 16:15 USACZE 3-2VÉGE
VB 20:15 FINSUI 2-3VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 SWELAT 3-2VÉGE
május 19., szombat
VB 15:15 SWEUSA 6-0VÉGE
    • SPORT 2
VB 19:15 CANSUI 2-3VÉGE
    • SPORT 2 (22:45)
május 20., vasárnap
VB 15:45 USACAN 4-1VÉGE
    • SPORT 2 (18:15)
VB 20:15 SWESUI 3-2 BVÉGE
    • SPORT 2
Partnerünk