Ferencváros, 2015/16

 

Jelenleg 3 kapusból, 7 hátvédből és 12 csatárból áll Greg Lindqvist játékoskerete. A légióskeret 3 bekkből és 2 csatárból áll, tehát 1 opció még nyitott, de egyelőre nem töltik fel.

Ahogy jeleztük, a héten már együtt készül szárazon a zöld-fehér csapat, az első jeges edzésre jövő hétfőn kerül sor, rá egy hétre pedig már edzőmeccset játszik.

Eldőlt, hogy Robert Marton kapus a HC Presov színeiben folytatja a szlovák másodosztályban, míg az is, hogy Miloslav Guren sem marad. Négy játékossal pedig még nem zárultak le a tárgyalások, Farkas Lőrinc SimonNémeth PéterLencsés Tamás és Pál Zoltán jövője még kérdéses.

Az FTC játékoskerete, 2015/16:

Kapusok:
Ágoston Olivér
Budai Krisztián
Soós László

Hátvédek:
Edgars Apelis
 (LAT)
Erdélyi Tamás
Géczi Gergely
Juhamatti Hietamaki (FIN)
Lévai Máté
Pál Zsombor
Niko Suoraniemi (FIN, SWE)

Csatárok:
Dubek Vladimir
Fekti Ádám
Fliszár Zalán
Galló Illés
Hardi Richárd
Jimmy Jensen (SWE)
Kiss Gábor
Kovács Viktor László
Mach Márton
Joona Manninen (FIN)
Papp Csaba
Rafaj Attila

FTC mez 3

Tárgyalás alatt:
Farkas Lőrinc Simon
Németh Péter
Lencsés Tamás
Pál Zoltán

Érkezett:
Greg Lindqvist (SWE, vezetőedző)
Fekti Ádám (UTE)
Kovács Viktor László (DAB)
Fliszár Zalán (Miskolc)
Pál Zsombor (Progym, ROM-1)
Juhamatti Hietamaki (FIN) (Brassó)
Edgars Apelis (LAT) (HK Kurbads, LAT)
Joona Manninen (FIN) (SaPKo, FIN-2.)
Jimmy Jensen (SWE) (Briancon, FRA)
Niko Suoraniemi (FIN, SWE) (Fife Flyers, GBR)
Erdélyi Tamás (DAB)
Ágoston Olivér (UTE)

Távozott:
Kiss Ákos (UTE)
Hegyi Ádám (UTE)
Revák Zoltán (DAB)
Ales Cerny ?
Robert Marton (SVK, HC Presov, SVK-2.)
Miloslav Guren ?

Lindqvist
Fotó: Mudra László (jegkorongblog.hu)

 

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
szeptember 19., szerda
U20 15:50 PEFMIS 2-3VÉGE
U18 18:00 ZEGSCC 1-5VÉGE
U20 18:00 ETOSAP 2-3VÉGE
EXL 18:30 MISO20 8-4VÉGE
    • DIGI SPORT 2
U20 18:30 VASKMH 0-1VÉGE
szeptember 20., csütörtök
U20 14:30 AVSSAP 12-1VÉGE
U18 15:50 PEFAVS 2-3VÉGE
U18 18:00 ETOSCC 3-2VÉGE
U20 18:20 DHKUTE 3-4VÉGE
EL 18:30 TITUTE 3-2 HVÉGE
U18 19:00 DABUTE 3-8VÉGE
szeptember 21., péntek
EL 17:30 BRADEB 1-6VÉGE
EL 17:30 SCCVAS 4-1VÉGE
EL 17:50 VC2GYE 2-3VÉGE
EL 18:00 FTCDAB 3-2VÉGE
EXL 18:00 DTEMAC 4-3 HVÉGE
EXL 18:30 MISZVO 0-5VÉGE
EBEL 18:45 AVSKAC 3-2 BVÉGE
szeptember 22., szombat
U18 12:00 ETOTIT 
U18 12:00 OHAFTC 
U18 13:30 AVSVIC 
U20 16:20 PEFKMH 
U20 17:00 DABSAP 
EBEL 17:30 AVSHCI 
    • DIGI SPORT 1
U18 18:00 UTESCC 
U20 19:00 MISDHK 
szeptember 23., vasárnap
U20 12:20 KMMMAC 
U20 12:20 PEFSAP 
U20 14:00 AVSZNO 
U20 14:45 UTEETO 
U18 15:30 KMHSCC 
EL 16:00 BRAVAS 
EL 17:00 DABGYE 
EL 17:30 SCCDEB 
EXL 17:30 DTVMIS 
EL 17:50 VC2HKB 
EXL 18:00 MACLMI 
    • DIGI SPORT 2
EL 18:30 UTEFTC 
Partnerünk