Módosult a Ferencváros felkészülése

 

Több előszezon-mérkőzés időpontja is változott, de a zöld-fehérek nem tudnak arról, hogy a szlovák juniorokkal játszanának.

Greg Lindqvist és Szakács Ferenc elkészítette a MOL Liga-rajtig tartó programot, ami több ponton is változott. Négy meccset tervez a Ferencváros szakvezetése.

A Ferencváros felkészülési mérkőzései:

augusztus 17.
19:00 Ferencváros–HK Levice (SVK-3.) (Pesterzsébet)

augusztus 27.
18:00 DAB–Ferencváros (Dunaújváros)

augusztus 31.
19:00 Ferencváros–HSC Csíkszereda (Pesterzsébet)

szeptember 3.
19:00 Ferencváros–DAB (Pesterzsébet)

DABFTC

Fotó: Mudra László (dabdocler.hu)

A MOL Liga csapatok és a Fehérvár EBEL-csapatának felkészülési meccsei

augusztus 10.
18:00 HC Nové Zámky–Jertisz Pavlodar (KAZ) (Érsekújvár)

augusztus 11.
18:00 HK Detva (SVK-2.)–HC Nové Zámky (Gyetva)

augusztus 12.
18:00 HC Nové Zámky–Bejbarisz Atirau (KAZ) (Érsekújvár)

augusztus 13.
15:30 GKS Tychy (POL-1.)–Fehérvár (Zólyom)

augusztus 14.
17:00 Spartak Trnava (SVK-2.)–HC Nové Zámky (Nagyszombat)
19:00 HKM Zvolen (SVK-1.)–Fehérvár (Zólyom)

augusztus 15.
15:30 Fehérvár–SHK 37 Piestany (SVK-1.) (Zólyom)

augusztus 17.
19:00 Ferencváros–HK Levice (SVK-3.) (Léva)

augusztus 18.
18:00 HK 36 Skalica (SVK)–HC Nové Zámky (Szakolca)

augusztus 20.
18:00 HC Nové Zámky–HK 36 Skalica (SVK) (Érsekújvár)
HK Detva (SVK-2.)–UTE (Gyetva)

augusztus 21.
19.00 DVTK Jegesmedvék–KH Sanok (POL) (Miskolc)
19:30 EVL Landshut (GER-2.)–Fehérvár AV19 (Landshut)
MsHK Zilina (SVK)–UTE (Zsolna)

augusztus 22.
19:00 HDD Jesenice (SLO)–MAC Budapest (Jesenice)

augusztus 23.
16:30 Straubing Tigers (GER)–Fehérvár AV19 (Straubing)
18:00 SHK 37 Piestany (SVK)–HC Nové Zámky (Pöstyén)
HDD Olimpija Ljubljana (SLO)– MAC Budapest (Ljubljana)

augusztus 25.
18:00 HC Nové Zámky–HC Detva (SVK-2.) (Érsekújvár)

augusztus 27.
18:00 DAB–Ferencváros (Dunaújváros)
18:00 HC Nové Zámky–Szlovákia U20 (Érsekújvár)
SHK 37 Piestany (SVK)–UTE (Pöstyén)

augusztus 28.
17:00 HC 07 Detva (SVK-2.)– MAC Budapest (Gyetva)
18:00 HC Nové Zámky–UTE (Érsekújvár)
19:00 DVTK Jegesmedvék–HC46 Bardejov (SVK-2.) (Miskolc)

augusztus 31.
19:00 Ferencváros–HSC Csíkszereda (Pesterzsébet)

szeptember 1.
18:00 HC Nové Zámky–SHK 37 Piestany (SVK) (Érsekújvár)
UTE–Fehérvár (?)

szeptember 2.
18:00 Graz (EBEL)–MAC Budapest (Graz)

szeptember 3.
19:00 Ferencváros–DAB (Pesterzsébet)
KH Sanok (POL)–DVTK Jegesmedvék (Sanok)

szeptember 4.
18:00 HC Nové Zámky–Spartak Trnava (SVK-2.) (Érsekújvár)
HC46 Bardejov (SVK-2.)–DVTK Jegesmedvék (Bártfa)

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
augusztus 3., csütörtök
U20   HUN20USA18 
augusztus 10., csütörtök
PRE   ZILSCC 
PRE 18:00 MISMIC 
PRE 18:00 NZÁFTC 
augusztus 11., péntek
PRE   POPSCC 
PRE 17:00 TOPFTC 
augusztus 12., szombat
PRE 19:00 MACVIC 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk