A jégkorong-Bajnokok Ligája a Sport Tv-n

   

A magyar sportcsatorna műsorára tűzi az augusztus végén kezdődő CHL-t, valamint a 2016-os vb-t. Sofron Istvánék hazai meccsével kezdik a sorozatot, majd két nappal később Sebők Balázst láthatjuk.

Mint arról a Sport Tv honlapja beszámolt, négy sportág Bajnokok Ligája-küzdelmét is közvetíti a 2015/16-os szezonban, köztük a jégkorongét is. Az augusztus 20-án induló CHL-ből közel 30, főleg magyar érintettségű mérkőzést kíván képernyőre tűzni a sportcsatorna. Az európai kupacsatán kívül a 2016-os A csoportos világbajnokság közvetítési joga is a Sport Tv-é.

A Sport Tv augusztusi CHL-közvetítései:

2015. augusztus 20., csütörtök, 19:30: Krefeld Pinguine–Karpat Oulu
2015. augusztus 21., péntek, 18:00: Nyeman Grodno–Adler Mannheim
2015. augusztus 22., szombat: KalPa–Ocelari Trinec
2015. augusztus 27., csütörtök, 17:30: Karpat Oulu–Krefeld Penguine
2015. augusztus 28., péntek, 18:30: Sparta Praha–Storhammar
2015. augusztus 29., szombat, 15:00: Lulea–Fribourg
2015. augusztus 30., vasárnap, 15:00: KalPa–Stavanger

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 10., vasárnap
DEBL 11:35 MACGRZ 4-3 BVÉGE
DEBL 14:25 KMHLNZ 7-0VÉGE
EWHL 15:00 SSTKMH 0-8VÉGE
U18 15:00 AVSVAS 7-3VÉGE
ROM 17:30 GALSTE 9-6VÉGE
VB20 18:00 HUNLAT 1-4VÉGE
december 11., hétfő
U20 13:00 OHCUTE 4-1VÉGE
ROM 17:30 SCCSTE 9-3VÉGE
VB20 19:00 FRAHUN 4-3 HVÉGE
EL 20:00 DABTIT 5-3VÉGE
    • M4 SPORT
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 6-4VÉGE
U18 17:20 ETOUTE 6-3VÉGE
ROM 17:30 STESCC 1-8VÉGE
EL 18:30 MISMAC 2-0VÉGE
U18 18:40 VASMIS 3-2VÉGE
EBEL 19:15 MZAAVS 2-3 HVÉGE
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 3-5VÉGE
EL 17:50 VC2MAC 1-5VÉGE
MK 18:00 DABVAS 9-3VÉGE
U18 18:00 SZDDHK 0-13VÉGE
U18 19:00 ZNOUTE 6-2VÉGE
december 14., csütörtök
U18 16:00 PEFZEG 
U18 17:40 AVSKMH 
MK 18:00 UTEMIS 
U18 18:00 MISMAC 
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:30 TITBRA 
december 16., szombat
U18 13:40 AVSMIS 
U18 15:00 SZDZEG 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
U18 18:30 MACETO 
december 17., vasárnap
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
Partnerünk