Már kaphatók a Slovan–Medvescak jegyei

   

Vas János jövő szombaton Pozsonyban játszhat KHL-előszezonmeccsen.

A szlovákiai jegyértékesítő rendszerben itt találják ezt a meccset, a belépők 5 euróba kerülnek.

A horvát KHL-csapatnál a második hetét is befejezte Vas János. Szombat óta már az első csapat gyakorol együtt, jelenleg ennyien vannak. Az első tesztmeccsükre pénteken kerül sor Besztercebányán, másnap Pozsonyban játszanak, remélhetőleg Vassal soraikban.

A Medvescak Zagreb felkészülési mérkőzései:

2015. augusztus 7.: Banská Bystrica (SVK)–Medvescak (Besztercebánya)
2015. augusztus 8., 18:00: Slovan–Medvescak (Pozsony)
2015. augusztus 14., 14:30: Nürnberg (GER)–Medvescak (straubingi torna)
2015. augusztus 16.: Augsburg/Straubing (GER)–Medvescak (straubingi torna)
2015. augusztus 19., 18:30: Medvescak–Klagenfurt (AUT) (Zágráb)
2015. augusztus 21., 18:30: Medvescak–Villach (AUT) (Zágráb)

A Medvescak Zagreb első hat KHL-mérkőzése:

2015. augusztus 26.: Medvescak–Amur
2015. augusztus 28.: Medvescak–Admiral
2015. augusztus 30.: Medvescak–Szibir
2015. szeptember 1.: Medvescak–Metallurg Novokuznyeck
2015. szeptember 3.: Medvescak–Dinamo Riga
2015. szeptember 6.: Slovan–Medvescak

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
október 15., hétfő
EL 17:30 VASHKB 1-4VÉGE
    • M4 SPORT
EL 18:30 TITGYE 6-2VÉGE
október 16., kedd
U20 17:00 MACDAB 4-1VÉGE
EXL 19:00 MACPOP 3-2VÉGE
október 17., szerda
U20 15:50 PEFETO 4-2VÉGE
U18 18:30 VASUTE 6-3VÉGE
U18 18:40 DHKKMH 10-1VÉGE
U18 19:00 AVSFTC 14-1VÉGE
október 18., csütörtök
EXL 17:00 ZILMIS 
U18 18:20 OHAMIS 
KHL 18:30 SBAAMR 
    • SPORT 2
U18 19:00 DABETO 
U18 19:10 MACPEF 
október 19., péntek
U18 14:00 UTEOKW 
KK 16:00 MACCRZ 
EL 17:30 BRAVAS 
EL 17:30 GYETIT 
EL 18:00 DABVC2 
EL 18:00 UTEHKB 
EL 19:30 DEBSCC 
KK 20:00 JESRIT 
október 20., szombat
U18 12:05 DHKOHA 
U18 12:40 ZEGAVS 
KK 16:00 MACJES 
EBEL 17:00 AVSHCB 
    • DIGI SPORT 3
KK 20:00 RITCRZ 
október 21., vasárnap
KK 14:00 CRZJES 
U20 14:30 MACVAS 
EL 16:00 BRATIT 
EXL 17:00 KOSMIS 
EBEL 17:30 AVSRBS 
    • DIGI SPORT 2
EL 17:30 GYEVAS 
EL 17:50 VC2UTE 
KK 18:00 RITMAC 
EL 18:30 DEBFTC 
EL 18:40 HKBSCC 
Partnerünk