Velük küzd Vas János a KHL-ért

   

A Medvescak közzétette a 3 kapust, 10 hátvédet és 18 csatárt tartalmazó felkészülési keretét.

Azt eddig is tudtuk, hogy nagyon keményen kell dolgozni a csapatba kerülésért, az aktuális névsorból kiderül, pontosan mennyire is. Bár van 1-2 fiatal horvát a csatárok között, de ebből a névsorból így is 6-8 játékos kell megelőzni ahhoz, hogy valaki a 4. sorban szerepelhessen.

Mint írtuk, a horvát KHL-csapat augusztus 7-én lép jégre az előszezon nyitányaként.

A Medvescak Zagreb felkészülési mérkőzései:

2015. augusztus 7.: Banská Bystrica (SVK)–Medvescak (Besztercebánya)
2015. augusztus 8., 18:00: Slovan–Medvescak (Pozsony)
2015. augusztus 14., 14:30: Nürnberg (GER)–Medvescak (straubingi torna)
2015. augusztus 16.: Augsburg/Straubing (GER)–Medvescak (straubingi torna)
2015. augusztus 19., 18:30: Medvescak–Klagenfurt (AUT) (Zágráb)
2015. augusztus 21., 18:30: Medvescak–Villach (AUT) (Zágráb)

A Medvescak Zagreb első hat KHL-mérkőzése:

2015. augusztus 26.: Medvescak–Amur
2015. augusztus 28.: Medvescak–Admiral
2015. augusztus 30.: Medvescak–Szibir
2015. szeptember 1.: Medvescak–Metallurg Novokuznyeck
2015. szeptember 3.: Medvescak–Dinamo Riga
2015. szeptember 6.: Slovan–Medvescak

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
február 14., csütörtök
U18 14:30 VASVSV 4-0VÉGE
U18 15:50 PEFSCC 1-6VÉGE
ELA 17:30 GYEHKB 2-5VÉGE
ELA 17:50 VC2DAB 4-2VÉGE
U20 18:00 UTEVIC 5-1VÉGE
U20 18:15 EASMAC 3-2VÉGE
U18 18:20 OHADAB 4-10VÉGE
ELA 18:30 TITVAS 3-1VÉGE
ELF 19:00 DEBFTC 6-2VÉGE
február 15., péntek
ELF 17:30 SCCUTE 2-3VÉGE
EXL 17:30 ZILMAC 3-2VÉGE
U18 17:30 ETOSCC 5-6 HVÉGE
EBEL 18:00 AVSKAC 1-4VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EXL 18:30 MISNZÁ 1-2 BVÉGE
U20 19:05 KMHSAP 3-2VÉGE
február 16., szombat
U18 12:00 ETOVIC 4-2VÉGE
U18 12:40 DHKKAC 0-5VÉGE
U18 13:20 FTCOKW 0-9VÉGE
U18 15:00 UTEEHC 5-4 BVÉGE
U20 16:20 KMHSAP 2-4VÉGE
U18 17:15 VSVVAS 6-3VÉGE
ELA 17:30 GYETIT 4-2VÉGE
ELA 17:40 VASVC2 2-4VÉGE
U18 17:45 EASMIS 2-6VÉGE
ELA 18:00 DABHKB 4-6VÉGE
február 17., vasárnap
U20 14:00 EASDHK 4-2VÉGE
ELF 16:00 BRASCC 5-2VÉGE
EXL 16:00 POPMIS 2-1VÉGE
U20 17:00 UTEAVS 3-2 HVÉGE
EXL 17:30 MACKOS 3-1VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EBEL 18:00 HCBAVS 5-2VÉGE
U20 19:10 MACETO 8-3VÉGE
február 18., hétfő
ELA 18:40 VASHKB 
ELF 20:00 FTCDEB 
    • M4 SPORT
február 19., kedd
U18 15:35 KMMVAS 
Partnerünk