10 nap múlva játssza első mérkőzését a Medvescak

   

A Vas Jánost a soraiban tudó klub Besztercebányán kezdi meg a felkészülési mérkőzések sorát, másnap Pozsonyban vendégeskedik a Slovannál.

A Medvescak két hét alatt hat előszezonmeccset játszik, amivel egyből fel is veszi a KHL-es tempót, ugyanis az első hat mérkőzést tizenkét nap alatt tudja le.

A KHL-idényt hazai jégen kezdi a Medvescak, előbb távol-keleti ellenfelekkel, majd a lett Dinamo Rigát fogadja, kétnaponkénti ritmusban. Az öt hazai találkozó után sem pihenhetnek a zágrábi játékosok, ugyanis három napra rá a Slovanhoz látogatnak. Az első hónapban tehát 12 mérkőzés vár a horvát KHL-csapatra, és remélhetően Vas Jánosra is.

A Medvescak Zagreb felkészülési mérkőzései:

2015. augusztus 7.: Banská Bystrica (SVK)–Medvescak (Besztercebánya)
2015. augusztus 8., 18:00: Slovan–Medvescak (Pozsony)
2015. augusztus 14., 14:30: Nürnberg (GER)–Medvescak (straubingi torna)
2015. augusztus 16.: Augsburg/Straubing (GER)–Medvescak (straubingi torna)
2015. augusztus 19., 18:30: Medvescak–Klagenfurt (AUT) (Zágráb)
2015. augusztus 21., 18:30: Medvescak–Villach (AUT) (Zágráb)

A Medvescak Zagreb első hat KHL-mérkőzése:

2015. augusztus 26.: Medvescak–Amur
2015. augusztus 28.: Medvescak–Admiral
2015. augusztus 30.: Medvescak–Szibir
2015. szeptember 1.: Medvescak–Metallurg Novokuznyeck
2015. szeptember 3.: Medvescak–Dinamo Riga
2015. szeptember 6.: Slovan–Medvescak

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 18., péntek
EL 17:30 BRAVC2 8-4VÉGE
EL 17:30 SCCHKB 3-2 HVÉGE
EXL 17:30 KOSMIS 3-1VÉGE
EL 18:00 FTCGYE 4-3VÉGE
EL 08:19 UTEDAB 5-2VÉGE
EXL 19:00 MACBBY 3-4VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EBEL 19:15 KACAVS 1-3VÉGE
január 19., szombat
DEBL   FTCMRL 
U18 11:15 EHCUTE 3-9VÉGE
U18 12:15 DHKMAC 2-6VÉGE
U20 14:00 KMMEAS INFO
U20 14:30 AVSVSV 6-2VÉGE
U18 15:15 KACAVS 5-1VÉGE
U18 15:20 VICETO 5-2VÉGE
DEBL 17:00 GRZKMH 0-1VÉGE
ESC 17:00 HKBBOZ 5-1VÉGE
U18 17:05 KMHVSV 1-4VÉGE
U18 17:40 MISEHL 8-0VÉGE
U18 18:15 OHCFTC 9-0VÉGE
EL 18:20 VASGYE 4-3VÉGE
január 20., vasárnap
U20 12:05 DHKEAS 5-2VÉGE
U20 12:30 UTEVSV 6-0VÉGE
EWHL 12:45 U25BOZ 1-2VÉGE
U20 13:20 PEFVAS 2-1VÉGE
DEBL 14:15 GGVKMH 0-7VÉGE
U20 14:40 VICAVS 5-6VÉGE
U20 15:00 ETOMAC 1-8VÉGE
EL 16:00 BRAHKB 1-3VÉGE
EXL 16:00 NITMIS 1-2 HVÉGE
EL 17:00 DABDEB 3-6VÉGE
EBEL 17:30 DECAVS 4-5 HVÉGE
EL 17:30 SCCVC2 6-5 BVÉGE
EL 17:30 TITUTE 4-7VÉGE
EXL 18:00 MACNZÁ 0-5VÉGE
január 21., hétfő
EL 17:30 BRASCC 3-2VÉGE
EL 18:00 DEBGYE 5-0VÉGE
január 22., kedd
MK 17:30 MISFTC 
U20 18:30 VASDAB 
MK 20:00 AVSMAC 
    • M4 SPORT
január 23., szerda
ELA 18:30 TITDAB 
ELA 18:40 HKBVC2 
január 24., csütörtök
U18 15:50 PEFMIS 
ELF 17:30 SCCBRA 
U20 17:30 MACKMM 
U20 18:30 ETOEAS 
U18 19:00 FTCDAB 
Partnerünk