Garnett után újabb kanadai kapus a Slovanban

   

Barry Brust, a Medvescak és a Jugra korábbi kapusa Pozsonyba igazolt.

A Vas Jánost próbajátékosként soraiban tudó Medvescak Zagreb több játékossal is szerződés kötött. A klubhoz csatlakozott egy szlovén kapus, Gasper Kroselj, az Olimpija Ljubljana korábbi csatára, Tom Zanoski és egy kanadai-olasz szélső, Stefano Giliati.

A Slovan Bratislava Michael Garnett érkezése után egy újabb kanadai kapus szerződtetését jelentette be. Barry Brust az elmúlt két szezont a Medvescakban és a Jugrában töltötte, míg az AHL-ben shutoutrekordot döntött.

Andrej Kosztyicin és Szergej Kosztyicin a Torpedóba igazolt, előbbi a Szocsiból, utóbbi az Ak Barszból. Nyikolaj Lemtyugov visszatért az Avangardhoz, Vitalij Zotov pedig a Szeversztalhoz ment. Jirí Hunkes a Ladától a DEL-be távozott, míg Veli-Matti Savinainen a Torpedótól a Tapparához igazolt.

A 36 éves Andrej Gavrilin 2007 óta játszott a Bariszban, a napokban viszont bejelentette visszavonulását a Kazahsztánnal 7 világbajnokságon is megfordult csatár.

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 SCCGEP ÉLŐ
MK 18:00 DABUTE ÉLŐ
MK 19:30 MACTIT ÉLŐ
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 
U18 16:00 PEFMIS 
U18 17:00 AVSSCC 
U18 17:05 GEPVAS 
U20 17:20 ETOAVS 
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE 
U18 19:00 SZDETO 
U20 19:00 UTEVAS 
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
   H I R D E T É S
Partnerünk