A tavaly még A csoportos britekkel negyeddöntőzünk

   

A tamperei inline-vb utolsó csoportmeccsén Horvátország simán legyőzte Ausztráliát, így a csoport 3. helyén végzett Magyarország. Csütörtökön folytatódnak a küzdelmek.

Ilyen játék ez a görhoki, most az a horvát csapat tréfálta meg alaposan az eddig makulátlan ausztrált, amelyiket az első napon műanyagba döngöltünk. Ebből is látszik, bármelyik meccsen bárki nyerhet, ne bánkódjunk hát, hogy nem Ausztria, hanem Nagy-Britannia kerül az utunkba a legjobb 8 közötti egyenes kieséses szakaszban.

A divízió 1 csütörtöki negyeddöntői:

12:00 Ausztrália–Ausztria
14:00 Magyarország–Nagy-Britannia
16:00 Horvátország–Bulgária
18:00 Lettország–Argentína

Az A csoportban kedden a házigazda finnek 4400 néző előtt kiütötték a svédeket, 9-1-re nyertek, és ezzel százszázalékosan zártak. A másik ágon Kanada tette ugyanezt, miután a hosszabbítás utolsó percében lőtt góllal legyőzte az addig szintén hibátlan USA-t. Itt USA–Svédország, Csehország–Szlovákia, Finnország–Németország és Kanada–Szlovénia negyeddöntők következnek, szintén csütörtökön.

Magyarország mérkőzései:

július 5., 14:00 Magyarország–Horvátország 5-1
július 6., 18:00 Magyarország–Ausztrália 2-7
július 7., 14:00 Magyarország–Argentína 3-4
július 9., 14:00 Magyarország–Nagy-Britannia (negyeddöntő)

A világbajnokság minden mérkőzése megtekinthető ide kattintva.

A 2015-ös tamperei inline vb magyar játékoskerete:

Kapusok: Budai Krisztián, Kiss Tamás

Mezőnyjátékosok: Peterdi Imre, Lencsés Tamás, Kiss Ákos, Feil Arnold, Dömötör Róbert, Revák Zoltán, Sándor Szilárd, Galló Vilmos, Mach Márton, Pál Zoltán, Fekecs Norbert, Bartalis Balázs, Rafaj Attila, Terbócs István

Vezetőedző: Hoffmann Attila
Másodedző-játékos: Peterdi Imre
Csapatvezető: Pap Gábor
Felszerelésmenedzser: Illés Sándor, Marczi Ádám
Orvos: dr. Fohl Bernadette
Gyúró: László Balázs

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 14., vasárnap
ROM 10:30 PROSST 20-2VÉGE
VBN18 13:30 HUNNOR 2-3 BVÉGE
U18 13:40 AVSOKR 6-4VÉGE
U20 14:10 AVSKMH 7-0VÉGE
U20 14:40 MACVAS 3-2VÉGE
U20 15:00 UTEDHK 2-1VÉGE
U20 16:00 ETOZNO 2-6VÉGE
EBEL 17:45 AVSKAC 0-3VÉGE
    • M4 SPORT
EL 18:00 MISDAB 4-3 HVÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-4VÉGE
január 15., hétfő
ROM 17:30 BRASTE 4-1VÉGE
EL 20:30 MACVC2 7-0VÉGE
    • M4 SPORT
január 16., kedd
ROM 17:00 GALSCC 1-7VÉGE
U20 17:00 MISPEF 3-2VÉGE
ROM 17:30 STEBRA 
január 17., szerda
U18 17:15 ETOUTE 4-3VÉGE
MK 18:30 MISFTC 5-1VÉGE
U18 18:40 VASKMH 0-3VÉGE
MK 20:15 MACUTE 4-5 HVÉGE
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U18 15:30 PEFGEP 
U20 17:40 VASSLL 
U20 18:45 UTEDHK 
január 19., péntek
KHL 17:30 AKBSBA 
    • SPORT 2
január 20., szombat
EWHL   SAVKMH 
U18   KACAVS 
U18   ZNOMAC 
U18 11:30 GEPZEG 
U18 13:40 KMHMIS 
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
MK 17:15 MISUTE 
    • M4 SPORT
DEBL 17:45 MARGEP 
U18 18:15 UTEOKW 
U18 19:10 VASETO 
EBEL 19:15 RBSAVS 
január 21., vasárnap
U18   KACMAC 
U18   RBSAVS 
U18 14:20 MISOKW 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 
EL 20:00 TITFTC 
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS 
    • SPORT 2
január 24., szerda
U18   AVSMAC 
U18   EHLKMH 
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
Partnerünk