Az inline válogatott bő vb-kerete

 

A felkészülés heti három edzéssel folytatódik, majd június 18-án szűkít keretet a napokban kinevezett szövetségi kapitány, Hoffmann Attila.

Ez követően már csak az utazó keret vesz részt a június 24–26. és 29–30. között sorra kerülő összetartáson, majd július 2-án éjszaka repül Helsinkibe a keret, onnan busszal utazik tovább Tamperébe, a július 5-én kezdődő világbajnokság helyszínére.

Az inline válogatott bő kerete:

Kiss Ákos, Gőz Balázs, Revák Zoltán, Mach Márton, Lencsés Tamás, Terbócs István, Rafaj Attila, Zaka Norbert, Pál Zoltán, Papp Dániel, Dömötör Róbert, Inglis Ákos, Inglis Márton, Feil Arnold, Fekete Gergő, Szappanos Dávid, Fekecs Norbert, Bartalis Balázs, Orbán Attila, Papp Csaba, Peterdi Imre, Galló Illés, Galló Vilmos, Hári János, Hári Norbert, Cziller András, Szirányi Dániel, Kiss Tamás, Nagy Krisztián, Budai Krisztián, Tóth Adrián.

huncze inline

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
október 12., péntek
U20 15:15 MACEHL 5-1VÉGE
U20 15:20 KMMVSV 1-4VÉGE
U20 17:15 AVSRBS 5-2VÉGE
EL 17:30 BRADAB 5-4 BVÉGE
EL 17:30 SCCUTE 5-3VÉGE
EL 18:00 DEBGYE 5-3VÉGE
EXL 18:00 MISMAC 2-3 HVÉGE
    • DIGI SPORT 1
EL 18:40 HKBVC2 6-3VÉGE
EL 18:40 VASTIT 3-8VÉGE
EBEL 19:15 VSVAVS 4-2VÉGE
U20 20:00 UTEHDJ 2-4VÉGE
október 13., szombat
U18 11:20 FTCMIS 2-7VÉGE
U20 12:15 AVSEHL 5-2VÉGE
U20 13:15 KMMRBS 3-0VÉGE
U18 14:00 ETOVAS 3-6VÉGE
U18 14:30 AVSUTE 3-2VÉGE
U20 15:15 UTEVSV 7-4VÉGE
U18 15:30 MACDHK 9-2VÉGE
U20 18:15 ETOHDJ 1-8VÉGE
U18 20:20 OHASCC 0-16VÉGE
október 14., vasárnap
U20 09:45 AVSVSV 5-2VÉGE
U20 10:45 KMMHDJ 1-5VÉGE
U20 13:45 UTEEHL 3-4 BVÉGE
EL 16:00 BRAUTE 3-2 BVÉGE
EXL 16:00 NZÁMAC 3-2VÉGE
EBEL 17:30 G99AVS 4-3 HVÉGE
EL 17:30 SCCDAB 6-4VÉGE
EL 18:00 FTCGYE 5-4VÉGE
EXL 18:00 MISNIT 1-3VÉGE
EL 18:50 VC2DEB 5-8VÉGE
október 15., hétfő
EL 17:30 VASHKB 1-4VÉGE
    • M4 SPORT
EL 18:30 TITGYE 6-2VÉGE
október 16., kedd
U20 17:00 MACDAB 
BL 18:00 TAPDIF 
    • SPORT 2
EXL 19:00 MACPOP 
október 17., szerda
U20 15:50 PEFETO 
U18 18:30 VASUTE 
U18 18:40 DHKKMH 
U18 19:00 AVSFTC 
október 18., csütörtök
U18   DABETO 
U18   OHAMIS 
KHL 18:30 SBAAMR 
    • SPORT 2
U18 19:10 MACPEF 
Partnerünk