Nagy nélkül vébézik Szlovákia

   

Vujtek kihirdette a hazájába utazó válogatottjának keretét.

A szlovák válogatott végső keretszűkítésének Christián Jaros, a Lulea bekkje és Marcel Hascak, az Amur csatára esett áldozatául. A csapat összetétele azóta módosításra került, ugyanis Ladislav Nagy megsérült, felépülése egy hónapot vesz igénybe, ezért a helyére Stefan Ruzicka került.

Van egy ex-MOL Liga-játékos a keretben Branislav Konrád személyében (a kiváló kapus csak a kispadig jutott a magyar bázisú nemzetközi bajnokságban, rövid idő után eligazolt Érsekújvárról).

Kapusok:
Ján Laco (Barisz, KHL)
Július Hudácek (Örebro, SWE)
Branislav Konrád (Dukla Trencín)

Hátvédek:
Andrej Meszáros (Buffalo, NHL)
Dominik Granák (Fribourg, SUI)
Marek Daloga (Sparta Praha, CZE)
Juraj Mikus (Sparta Praha, CZE)
Michal Sersen (Slovan, KHL)
Ivan Baranka (Slovan, KHL)
Milan Jurcina (Dinamo Riga, KHL)
Christián Jaros (Lulea, SWE)
Adam Jánosík (Kosice)
Csatárok:
Marián Gáborík (Los Angeles, NHL)
Tomás Kopecky (Florida, NHL)
Richard Pánik (Toronto, NHL)
Marko Dano (Columbus, NHL)
Milan Bartovic (Slovan, KHL)
Libor Hudácek (Slovan, KHL)
Tomás Surovy (Banská Bystrica)
Mário Bliznák (Plzen, CZE)
Martin Réway (Sparta Praha, CZE)
Marek Viedensky (HPK, FIN)
Michel Miklík (Amur, KHL)
Patrik Lusnák (Junoszty Minszk, BLR)
Vladimír Dravecky (Trinec, CZE)

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 10., vasárnap
DEBL 11:35 MACGRZ 4-3 BVÉGE
DEBL 14:25 KMHLNZ 7-0VÉGE
EWHL 15:00 SSTKMH 0-8VÉGE
U18 15:00 AVSVAS 7-3VÉGE
ROM 17:30 GALSTE 9-6VÉGE
VB20 18:00 HUNLAT 1-4VÉGE
december 11., hétfő
U20 13:00 OHCUTE 4-1VÉGE
ROM 17:30 SCCSTE 9-3VÉGE
VB20 19:00 FRAHUN 4-3 HVÉGE
EL 20:00 DABTIT 5-3VÉGE
    • M4 SPORT
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 6-4VÉGE
U18 17:20 ETOUTE 6-3VÉGE
ROM 17:30 STESCC 1-8VÉGE
EL 18:30 MISMAC 2-0VÉGE
U18 18:40 VASMIS 3-2VÉGE
EBEL 19:15 MZAAVS 2-3 HVÉGE
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 1-2ÉLŐ
EL 17:50 VC2MAC INFO
MK 18:00 DABVAS INFO
U18 18:00 SZDDHK INFO
U18 19:00 ZNOUTE 
december 14., csütörtök
U18 16:00 PEFZEG 
U18 17:40 AVSKMH 
MK 18:00 UTEMIS 
U18 18:00 MISMAC 
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:30 TITBRA 
december 16., szombat
U18 13:40 AVSMIS 
U18 15:00 SZDZEG 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
U18 18:30 MACETO 
december 17., vasárnap
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
Partnerünk