Nagy nélkül vébézik Szlovákia

   

Vujtek kihirdette a hazájába utazó válogatottjának keretét.

A szlovák válogatott végső keretszűkítésének Christián Jaros, a Lulea bekkje és Marcel Hascak, az Amur csatára esett áldozatául. A csapat összetétele azóta módosításra került, ugyanis Ladislav Nagy megsérült, felépülése egy hónapot vesz igénybe, ezért a helyére Stefan Ruzicka került.

Van egy ex-MOL Liga-játékos a keretben Branislav Konrád személyében (a kiváló kapus csak a kispadig jutott a magyar bázisú nemzetközi bajnokságban, rövid idő után eligazolt Érsekújvárról).

Kapusok:
Ján Laco (Barisz, KHL)
Július Hudácek (Örebro, SWE)
Branislav Konrád (Dukla Trencín)

Hátvédek:
Andrej Meszáros (Buffalo, NHL)
Dominik Granák (Fribourg, SUI)
Marek Daloga (Sparta Praha, CZE)
Juraj Mikus (Sparta Praha, CZE)
Michal Sersen (Slovan, KHL)
Ivan Baranka (Slovan, KHL)
Milan Jurcina (Dinamo Riga, KHL)
Christián Jaros (Lulea, SWE)
Adam Jánosík (Kosice)
Csatárok:
Marián Gáborík (Los Angeles, NHL)
Tomás Kopecky (Florida, NHL)
Richard Pánik (Toronto, NHL)
Marko Dano (Columbus, NHL)
Milan Bartovic (Slovan, KHL)
Libor Hudácek (Slovan, KHL)
Tomás Surovy (Banská Bystrica)
Mário Bliznák (Plzen, CZE)
Martin Réway (Sparta Praha, CZE)
Marek Viedensky (HPK, FIN)
Michel Miklík (Amur, KHL)
Patrik Lusnák (Junoszty Minszk, BLR)
Vladimír Dravecky (Trinec, CZE)

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
február 15., péntek
ELF 17:30 SCCUTE 2-3VÉGE
EXL 17:30 ZILMAC 3-2VÉGE
U18 17:30 ETOSCC 5-6 HVÉGE
EBEL 18:00 AVSKAC 1-4VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EXL 18:30 MISNZÁ 1-2 BVÉGE
U20 19:05 KMHSAP 3-2VÉGE
február 16., szombat
U18 12:00 ETOVIC 4-2VÉGE
U18 12:40 DHKKAC 0-5VÉGE
U18 13:20 FTCOKW 0-9VÉGE
U18 15:00 UTEEHC 5-4 BVÉGE
U20 16:20 KMHSAP 2-4VÉGE
U18 17:15 VSVVAS 6-3VÉGE
ELA 17:30 GYETIT 4-2VÉGE
ELA 17:40 VASVC2 2-4VÉGE
U18 17:45 EASMIS 2-6VÉGE
ELA 18:00 DABHKB 4-6VÉGE
február 17., vasárnap
U20 14:00 EASDHK 4-2VÉGE
ELF 16:00 BRASCC 5-2VÉGE
EXL 16:00 POPMIS 2-1VÉGE
U20 17:00 UTEAVS 3-2 HVÉGE
EXL 17:30 MACKOS 3-1VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EBEL 18:00 HCBAVS 5-2VÉGE
U20 19:10 MACETO 8-3VÉGE
február 18., hétfő
ELA 18:40 VASHKB INFO
ELF 20:00 FTCDEB INFO
    • M4 SPORT
február 19., kedd
U18 15:35 KMHVAS 
U20 19:00 MACDHK 
február 20., szerda
U18 15:30 DHKAVS 
U18 16:00 MISOKR 
U18 16:30 UTEFTC 
ELA 17:50 VC2GYE 
U18 18:20 KMHETO 
ELA 18:40 HKBTIT 
ELA 18:40 VASDAB 
U20 19:10 UTEDAB 
február 21., csütörtök
U18 15:10 DHKVAS 
U18 17:25 UTEMIS 
ELF 17:30 BRAFTC 
U18 18:40 MACETO 
ELF 19:00 DEBUTE 
U20 19:00 DHKKMM 
február 22., péntek
ELA 17:50 VC2HKB 
EBEL 18:00 AVSVIC 
    • DIGI SPORT 2
ELA 18:00 DABTIT 
ELF 18:00 UTEDEB 
EXL 18:00 ZVOMAC 
EXL 18:30 MISBBY 
ELA 18:40 VASGYE 
U20 19:00 ETOEAS 
Partnerünk